18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pan_Marszałek 2013-08-04, 9:52 1
Mam dla nich wszystkich mały upominek:

Zgłoś
Avatar
s................s 2013-08-04, 10:32 1
Wrzućcie normalnie wypowiedzi tego szołmena, bez ciągłych przecinanek i muzyczki a la Braveheart, bo to jest tak 'podniośle' irytujące, że nawet nie mogę się skupić o czym on pierdoli.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-08-04, 12:21
Inna sprawa, że lepiej jest wydać córkę za mąż w wieku lat 13 za o wiele starszego niż miałaby się kurwić z całym osiedlem. Palikot to chuj, ale przemyślcie to sobie.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-08-04, 12:27 1
Cytat:

Inna sprawa, że lepiej jest wydać córkę za mąż w wieku lat 13 za o wiele starszego niż miałaby się kurwić z całym osiedlem. Palikot to chuj, ale przemyślcie to sobie.



Córka to nie przedmiot żeby nią kupczyć. Poza tym jak czyjaś córka "kurwi się z całym osiedlem", to świadczy o tym jakie wartości się jej przekazało w domu.
Mi ogólnie ciężko jest uwierzyć że te wszystkie Palikoty, Szczuki i inne stwory pierdolą takie kocopoły na poważnie. To musi być chyba jakaś prowokacja. Rozumiem wolność światopoglądową, ale aż takie usilne grzęźnięcie w patologię jest dla mnie rzeczą niepojętą. Może to taka strategia wkurwiania prawicy w celu zmniejszenia morale?
Zgłoś