18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Hose88 2017-09-13, 15:42 1
A ja stanę w obronie autora tematu i Ciebie AleDlaczego nazwę burakiem, dopiero co granatem od pługa oderwanego i ignorantem, bo nie wiesz tego, ale kiedyś, określeniem "ruchanie" nazywano ogólnie poruszanie. Tak więc, buraku, z góry zakładasz i wypominasz coś, NAWET nie wiedząc co dokładnie kolega autor miał na myśli, a on mógł mieć na myśli nie ten ruch, co Tobie do głowy wpadł i żeś papichę na całego Sadola wydarł, jadąc po nim, jak po łysej kobyle.

Natomiast, jeśli masz Ty rację, to zwracam Ci honory. Niech się autor wypowie.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-09-13, 16:00
@Hose88 nie podniecaj się, bo Ci żyłka w dupie pęknie. Słowa zatracają znaczenie, więc logiczne i pewne jest, że nie chodziło tutaj o archaizm, szczególnie, że reszta składni i wyrazów jest współczesna.
Zgłoś
Avatar
MadJoker69 2017-09-13, 16:18
Wyobrażacie sobie jaki talent trzeba mieć żeby skomponować coś takiego?!
Zgłoś
Avatar
Hose88 2017-09-13, 16:22 1
@natking nie podnieca mnie językoznawstwo, wolę kobiety. Nie mierz ludzi swoją miarą, a o moją dupę się nie martw, bo od pilnowania masz swoją michę, kolego. Natomiast, dzisiaj użyłem dokładnie takiego zdania do kolegi: "Ruchnij się do auta po elektrody jeszcze". Wtrącanie archaizmów do Cb, Tb, nw i innych skrótów uskutecznianych przez młodsze pokolenia, ma swoje plusy i już nie chodzi tylko tu o słowo ruchanie. Brzmią zabawnie, urozmaicają zdania, podnoszą humor słuchaczowi, bywają szarmanckie (słowa), którymi można uwodzić kobiety itd. .
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-09-13, 19:13 1
z tym ruchaniem powietrza to chodziło o dyrygenta?
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-09-13, 22:25 4
Hose88,

A co, na polskim przerabiacie teraz literaturę staropolską i chciałeś się popisać? A stare znaczenia słowa kutas też będziesz tłumaczył jak ktoś cię tak określi czy zamkniesz japę?
Zgłoś