18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
crookla 2024-02-26, 0:11 1
Wojownik12 napisał/a:

trzeba być w kurwę żenującym gościem aby płacić dziwce za seks i jeszcze z tego tutułu czuć się lepszy niż ktokolwiek



Tańsza dziwka jest co tydzień niż być z babą całe życie
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-02-26, 7:20 10
crookla napisał/a:

Tańsza dziwka jest co tydzień niż być z babą całe życie



O to to, właśnie. Żona po dłuższym stażu to 2-3 razy w miesiącu. Bo dzieci, bo zmęczona, bo obraziłeś, bo nie posprzątałeś, bo nie załatwiłeś. Jako kawaler za 1000-1500 miesięcznie masz jaką chcesz, ile chcesz i wracasz do domu, a tam spokój. Jak ogarnięty jesteś, to 2-3 koleżanki i za darmo znajdziesz. Nikt ci nie jęczy że słaby samochód, że mieszkanie za małe, że dzieci na kolonie jadą, czy trzeba jakie łachy kupić. Za 5000 pensji żyjesz jak król, na wszystko Cię stać, ruchasz kiedy chcesz. Żona, 2-3 dzieci to już 8000-10000 miesięczne koszty przy niebogatym życiu, kredyty, wrzask, krzyk. Męski popęd seksualny to nasze największe przekleństwo, bo prowadzi nas do biedy i niewoli.
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2024-02-26, 10:42 7
Antoni79
To skutek wypaczenia instytucji małżeństwa. W małżeństwie, jako wartość dla mężczyzny, pozostały tylko dzieci. Kocham moje dzieci, ale wychowanie to też praca i nieraz ciągnie człowieka, żeby zaciągnąć się na jakiś statek i uciec od tego wszystkiego. Sumienie tylko nie pozwala.
Zgłoś
Avatar
yfd 2024-02-26, 13:25 1
Ja co niektórych to serio nie rozumiem, Wy serio macie kobiety tylko do sexu i gotowania? Jak tak to bardzo smutne i tempe pizdy sobie za żony wzieliście. Druga sprawa to podejście typu Antoni79, chlop placi za sex, porucha raz na miesiac i mysli ze wygral zycie XD
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-02-26, 14:43 1
yfd napisał/a:

Ja co niektórych to serio nie rozumiem, Wy serio macie kobiety tylko do sexu i gotowania? Jak tak to bardzo smutne i tempe pizdy sobie za żony wzieliście. Druga sprawa to podejście typu Antoni79, chlop placi za sex, porucha raz na miesiac i mysli ze wygral zycie XD



Jak już dojdziesz do refleksji, że trzeba wyleczyć odciski na dłoniach i jaką znajdziesz, to będziesz mógł z nia w szachy grać, w brydża. Może pomajsterkuje z Tobą w warsztacie?. Po trzech latach na słowa "i nie opuszczę cię do śmierci (oczywiscie Twojej)" będziesz reagował napadami paniki.
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2024-02-26, 19:14 1
Sława i kasa za numer w klimacie Linkiewicz drugi raz nie przejdzie XDDDDD
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-02-28, 5:50
+100 do respektu na dzielni.

Zrobie Ci jeansy za loda czy jakos tak... omfg

Jakby bylo sie czym chwalic.

Co za szlauf. Z gory wspolczucie dla dzieciaka, jak go kiedys bedzie miala
Zgłoś