18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Pawehan 2023-01-10, 14:46
Stary będzie miał co rodzince na imieninach opowiadać.

O i nawet filmik będzie można puścić .
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-01-10, 15:17
Gówniaka trzyma się za rękę i prowadzi z tej strony gdzie nie ma schodów przeciwbieżnych w górę...
Zgłoś
Avatar
martika 2023-01-10, 15:27
Bambrych napisał/a:

Kurwa mózg trzeba mieć. Ale żeby dziecko miało to starzy muszą mieć. Dlatego trzeba szkolić. Prewencyjny strzał w potylicę jak coś odpierdalają. Np. jak idziemy całą rodziną, wchodzimy na pasy, a kaszojad nie rozejrzał się. Chuj że ja pilnowałem. Ale trzeba wyrobić silny odruch. Strzał w potylicę to sygnał ja poparzenie pokrzywą.



Na psach to jeszcze możesz złapać gówniarza jak coś odpierdziela i go strzelić, ale ten już łeb wsadził żeby mu pacnąć i przemówić do rozumu to trzeba głowę urwać

SkoPio1 napisał/a:

I co mają na nich napisać? „Nie bądź debilem, pilnuj dziecka”? Czy może: „Za chwilę się przekonasz, że twoi rodzice mieli racje, gdy mówili, że masz się nie zachowywać jak debil”?
Nacisną? Oni? W przyszłości?
;>



Lepiej niech nic nie piszą bo może nie każdy potrafi czytać, ale wystarczyłby rysunek schodów i zmiażdżoną główkę dziecka może by coś zaświtało
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2023-01-10, 16:56
Oby to ruskie, ścierwo zdchlo w szpitalu
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-01-10, 18:31 11
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-01-10, 21:21 2
Czerwony przycisk kurwa! I to mówię każdemu bo byłem swiadkiem takiej historii oskuriwania przedramion. Niech każdy ojciec i matka wie ,u góry i na dole jest taki grzybek. I patrzeć na dzieci kurwy jebane.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-01-10, 21:39 2
Ahhahahaha. Ochroniarz najlepszy. Mózg wyzarty od krokodyla i samogonu. Wyjebane totalnie.
Jednego potencjalnego zbrodniarza wojennego mniej. Jebac ich.
Zgłoś
Avatar
m................l 2023-01-10, 22:22
martika napisał/a:

już 3 filmik widzę jak dzieciaki w ten sam sposób klinują się w tej szczelinie , powinni powiesić jakieś tabliczki ostrzegawcze



Tak z napisem. 'Używaj kurwa mózgu'
Zaraz będą pisać tabliczki na wszystkim tylko ze ludzie już od lat nie potrafią czytać ze zrozumieniem, albo czytać w ogóle.
Zgłoś
Avatar
Machol 2023-01-11, 0:02
@Halman

Ale ten tępak to się nie śpieszył z góry zbiec, tempo spacerowe...
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-11, 0:32
Szkoda dzieciaka...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-01-11, 0:37
Kacapy chyba z szacunku do tradycji boją się wciskać czerwony przycisk wyłączenia awaryjnego
Zgłoś
Avatar
grateczek 2023-01-11, 9:51
Oby jednego jebanego kacapa mniej.
Zgłoś
Avatar
xalk 2023-01-11, 11:57
oby jednego kacapa mniej
Zgłoś
Avatar
postpost 2023-01-11, 14:32
W cywilizowanych Państwach, normy nakazuja założenie specjalnych odbojów, właśnie przeciwko temu i przeciw wspinaniu się.

Nie ma za co.
Zgłoś