18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2023-01-10, 10:16 33
ciekawość to pierwszy stopień do stracenia główki...
swoją drogą ten typ w czapce co zajrzał mógł nacisnąć przycisk bezpieczeństwa ale na chuj, to rosja przecież...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2023-01-10, 10:25 1
A architekt tego miejsca to skórwiel.
Zgłoś
Avatar
martika 2023-01-10, 10:28 1
już 3 filmik widzę jak dzieciaki w ten sam sposób klinują się w tej szczelinie , powinni powiesić jakieś tabliczki ostrzegawcze
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-01-10, 10:32 50
martika napisał/a:

już 3 filmik widzę jak dzieciaki w ten sam sposób klinują się w tej szczelinie , powinni powiesić jakieś tabliczki ostrzegawcze



Kurwa mózg trzeba mieć. Ale żeby dziecko miało to starzy muszą mieć. Dlatego trzeba szkolić. Prewencyjny strzał w potylicę jak coś odpierdalają. Np. jak idziemy całą rodziną, wchodzimy na pasy, a kaszojad nie rozejrzał się. Chuj że ja pilnowałem. Ale trzeba wyrobić silny odruch. Strzał w potylicę to sygnał ja poparzenie pokrzywą.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-10, 10:32 6
Jebać ruSSkie schody, na front z nimi.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-01-10, 10:47 4
Jeśli stać na schodach zamierzasz to zawsze zostaw przejście z jednej strony komuś kto na leniwe wożenie się chodami nie ma czasu. Egoistyczni stacze zastawiacze to największa plaga na schodach ruchomych gorsza nawet niż lewopsowcy na autostradzie. Ktoś komuś taki bezmyślny cham zabarykadował przejście jeszcze chama ma przepraszać aby łaskawie go raczył przepuścić. A dzieciaka szkoda bo kara niewspółmierna do winy.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-01-10, 10:50 3
No kurwa... to państwo naprawdę kocha swoich obywateli
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-01-10, 11:01 2
T3RMINATOR napisał/a:

A architekt tego miejsca to skórwiel.



Chuja tam Prawdziwy skórwiel codziennie ostrzyłby to szkło
Zgłoś
Avatar
howke 2023-01-10, 11:01 5
System ratunkowy zadziałał idealnie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Dziecko odebrali pracownicy Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.Poszkodowany został natychmiast przewieziony na oddział intensywnej terapii. A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną czerwony przycisk X przed którym stał
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2023-01-10, 11:40 4
Jebać ruskich skórwysynów!
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-01-10, 11:54 7
martika napisał/a:

powinni powiesić jakieś tabliczki ostrzegawcze



I co mają na nich napisać? „Nie bądź debilem, pilnuj dziecka”? Czy może: „Za chwilę się przekonasz, że twoi rodzice mieli racje, gdy mówili, że masz się nie zachowywać jak debil”?

howke napisał/a:

A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną



Nacisną? Oni? W przyszłości?
;>
Zgłoś
Avatar
howke 2023-01-10, 12:43
SkoPio1 napisał/a:


Nacisną? Oni? W przyszłości?
;>



Jeśli u nich więcej takich idiotów to może tego najważniejszego guziczka też we właściwym dla nich momencie nie nacisną

Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-01-10, 13:43 2
howke napisał/a:

System ratunkowy zadziałał idealnie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Dziecko odebrali pracownicy Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.Poszkodowany został natychmiast przewieziony na oddział intensywnej terapii. A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną czerwony przycisk X przed którym stał



a ten X to czasem nie jest od tego, żeby z góry tam nie iść? pytam, bo zazwyczaj takie przyciski są w innych miejscach i raczej w kształcie grzybka.
ale mnie w moskwie nigdy nie było, więc nie wiem jakie oni mają tam zwyczaje
Zgłoś
Avatar
bansheex 2023-01-10, 14:17
howke napisał/a:

System ratunkowy zadziałał idealnie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Dziecko odebrali pracownicy Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.Poszkodowany został natychmiast przewieziony na oddział intensywnej terapii. A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną czerwony przycisk X przed którym stał



Tam jest tylko czerwony X czyli nie wchodzić. Przycisk chyba był na dole i nawet widać tam tego ochroniarza pod koniec a filmik kończy się pewnie w momencie kiedy on nacisnął na ten awaryjny
Zgłoś