18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Ruda Kłamliwa Kurwa
g................t • 2014-02-12, 18:55
Ruda kłamliwa kurwa mimo, że w komiksie, idealnie przypomina moją byłą żonę. Panowie uważajcie na rude (i w ogóle na kobiety).

Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-12, 21:04 3
Sadole to mają przesrane - wszyscy porządni, wszyscy przy tym robią ich w chuja - a już najbardziej te kurwy, ich byłe.
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-02-12, 21:12 1
" Wszystkie kobiety to kurwy oprócz jego i mojej matki"
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-02-12, 21:36
Rude można bzykać, ale nie zapładniać....
Zgłoś
Avatar
tomharris 2014-02-12, 21:51
Z życia wzięte. To jak u Woody Allena i Mia Farrow
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2014-02-12, 21:54 2
Jeżeli baba ma włosy pomalowane na inny kolor niż ma w rzeczywistości, to należy z ogromna pewnością założyć, że jest chora psychicznie.

Czy znacie normalnego człowieka co sobie maluje włosy na inny kolor niż ma w rzeczywistości ?

Ja nie znam nikogo takiego, a musicie wiedzieć ze mieszkam w dużym mieście wojewódzkim...
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-12, 21:57 1
bohdan_lazuka napisał/a:

Jeżeli baba ma włosy pomalowane na inny kolor niż ma w rzeczywistości, to należy z ogromna pewnością założyć, że jest chora psychicznie.

Czy znacie normalnego człowieka co sobie maluje włosy na inny kolor niż ma w rzeczywistości ?

Ja nie znam nikogo takiego, a musicie wiedzieć ze mieszkam w dużym mieście wojewódzkim...



Kurwa, udławię się ze śmiechu ! Czy jeśli w twoim dużym mieście wojewódzkim nie ma także noblistów, oznacza to, że każdy z nich jest chory psychicznie ?
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-02-12, 22:14
krz2 napisał/a:

Fakens dla ciebie


Coś taki urażony? AK było gorsze od Hitlerowców i Komuchów razem wziętych.

I nie dowiedziałem się o tym z internetu, tylko od ludzi którzy żyli w tych latach.
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2014-02-13, 0:11
Po nazwie tematu spodziewałem się że będzie coś o tusku
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2014-02-13, 10:27
Ten post zainspirował mnie do założenia tutaj konta, choć nic odkrywczego nie mam do powiedzenia. Przeraża mnie wyrachowanie kobiet i to, jak z wykorzystują swoją "przewagę" - nie można im niczego zarzucać ani o nic oskarżać, bo to takie dobre istoty, a niejednej przydałby się gong w ryj dla otrzeźwienia. Dlaczego równouprawnienie nie może obejmować każdej dziedziny życia? Ehh
Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-14, 19:49
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Ten post zainspirował mnie do założenia tutaj konta, choć nic odkrywczego nie mam do powiedzenia. Przeraża mnie wyrachowanie kobiet i to, jak z wykorzystują swoją "przewagę" - nie można im niczego zarzucać ani o nic oskarżać, bo to takie dobre istoty, a niejednej przydałby się gong w ryj dla otrzeźwienia. Dlaczego równouprawnienie nie może obejmować każdej dziedziny życia? Ehh



Bo baby to chuje! Jadąc klasykiem
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2014-02-15, 4:59
dionizodoros napisał/a:



Kurwa, udławię się ze śmiechu ! Czy jeśli w twoim dużym mieście wojewódzkim nie ma także noblistów, oznacza to, że każdy z nich jest chory psychicznie ?



Uu kolega mózgu nie ma. Napisałem, że nie znam nikogo normalnego, kto maluje włosy, a nie ze nie ma nikogo normalnego kto maluje włosy, bo nie ma takich w moim, dużym, mieście.

To dość prosta konstrukcja logiczna z pojedynczą negacją ale jak widać sprawia problemy
Zgłoś