18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Ruda Kłamliwa Kurwa
g................t • 2014-02-12, 18:55
Ruda kłamliwa kurwa mimo, że w komiksie, idealnie przypomina moją byłą żonę. Panowie uważajcie na rude (i w ogóle na kobiety).

Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-12, 19:08 98
Bym się uśmiał, ale przy rozwodach tępe zdziry potrafią nawet nakłamać, że ojciec molestował dziecko - kilku znajomych ma ten problem...
W dzisiejszych czasach, gdy jesteś ojcem lepiej byś gołego dzieciaka nie kąpał bo twoja własna osobista kobieta zrobi za parę lat jazdę z tego, że chuj... A że to Polska to choćby była kurwą, narkomanką i pijaczką to i tak dostanie opiekę nad dzieciakami...
Zgłoś
Avatar
SummonNecro 2014-02-12, 19:14
Uczestniczył przy poczęciu dziecka, to po pierwsze. Po drugie, czy płaci jedno, czy drugie alimenty jaka różnica? Stereotyp pokrzywdzonego ojca odchodzi do lamusa. Najczęściej facet próbuje uzyskać jak najniższe alimenty przed sądem i mieć "swoją rodzinę".
Zgłoś
Avatar
sard 2014-02-12, 19:22 28
SummonNecro napisał/a:

Uczestniczył przy poczęciu dziecka, to po pierwsze. Po drugie, czy płaci jedno, czy drugie alimenty jaka różnica? Stereotyp pokrzywdzonego ojca odchodzi do lamusa. Najczęściej facet próbuje uzyskać jak najniższe alimenty przed sądem i mieć "swoją rodzinę".


Zapraszam na rozprawy sądów rodzinnych cwaniaku...

Dodatkowo kolejne entery nie dodadzą ci mądrości...
Zgłoś
Avatar
zonk 2014-02-12, 19:24 6
26 lat i już masz byłą żonę ? No to poszalałeś rzeczywiście, albo myślałeś kutasem jak się chciałeś żenić.
Zgłoś
Avatar
SummonNecro 2014-02-12, 19:34
sard napisał/a:


Zapraszam na rozprawy sądów rodzinnych cwaniaku...

Dodatkowo kolejne entery nie dodadzą ci mądrości...



Oj ty mój mądralo, byłem. Może nie na twoim, ale cóż. Tatuś płaci za swoje wyczyny 800pln, do 25 jak dziecko będzie studiować. Kutas i ciąża = odpowiedzialność.
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-02-12, 20:16 11
SQT napisał/a:

26 lat i już masz byłą żonę ? No to poszalałeś rzeczywiście, albo myślałeś kutasem jak się chciałeś żenić.



Jedno i drugie. Ciesze się, że mam to gówno (czyt. małżeństwo) za sobą.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-02-12, 20:37 3
Znam jednego rudego rodzaju męskiego, którego mamusia też tego nauczyła. Podobno miał dziadka w niemieckich siłach zbrojnych.
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-02-12, 20:41 8
saves napisał/a:

Znam jednego rudego rodzaju męskiego, którego mamusia też tego nauczyła. Podobno miał dziadka w niemieckich siłach zbrojnych.



A to skurwiel.
Za to mój pierwszy dziadek podczas wojny byl elektrykiem, wiem bo na strychu znalazłem hełm z dwoma błyskawicami:


Natomiast mój drugi dziadek zginął w Auschwitz. Spadł z wieżyczki.
Zgłoś
Avatar
saves 2014-02-12, 20:45 14
up
A trzeci walczył w AK - Afrika Korps.
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-02-12, 20:52 1
I tak mogłyby pobierać korepetycje u tuska. Szmaty ruchają się z byle kim zrobisz dziecko za parę lat znajdzie nowego przydupasa i jeszcze alimenty jej płać. Ja bym za chuja nie płacił, jedynie dziecku kupowałbym coś od czasu do czasu.
Zgłoś
Avatar
krz2 2014-02-12, 20:58 3
saves napisał/a:

AK - Afrika Korps.


Fakens dla ciebie
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2014-02-12, 20:59
Opowiedz co sie u Ciebie w domu działo Prosze :*
Zgłoś
Avatar
MAHORA 2014-02-12, 21:00 1
gordonviet napisał/a:



Jedno i drugie. Ciesze się, że mam to gówno (czyt. małżeństwo) za sobą.


@gordonviet - nie karm @Sumglupiapizda
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-02-12, 21:02 5
@Kozioł. Nie płaciłbyś? 209§3 KK...

Panowie, kobiety mają po prostu inne podejście do prawdy, dla nich półprawda albo kłamstwo przynoszące korzyści to to samo co prawda. Smutne...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie