18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
adris 2012-02-24, 17:33
Nawet dobre, ostatnia scena mocna, wiec to prawda o niewolnikach w Disneylandzie
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-02-24, 17:41
Dlaczego lew po posiłku liże się po odbycie ??

Chce się pozbyć smaku murzyna.
Zgłoś
Avatar
soqman 2012-02-24, 18:35 12
Nie dość, że wyglądają jak z filmu "Głupi i Głupszy" to na dodatek jeden z nich jest czarny :|
Zgłoś
Avatar
Gruby84 2012-02-24, 18:49
Dziwne, biały ma broń a murzyn nie zaczyna spierdalać.
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-02-25, 0:23 1
Trailer filmu Multiracial Dumb & Dumber goes to Disneyland.
Zgłoś
Avatar
brylan 2012-02-25, 0:28 7
Historia ich znajomości jest bardzo krótka,opowiem wam ją
Rudy chłopak którego widzimy na filmie od zawsze miał rude włosy,od małego nikt go nie lubił,nikt mu nie ufał,bo był rudy.Jednak w pewnym momencie swego marnego rudego żywota spotkał kogoś kto miał o wiele bardziej przesrane w życiu.Był to chłopiec który o małego był czarny.Na domiar złego był jedynym czarnym w swojej szkole.Rudy chłopiec powiedział do czarnego."Słuchaj ja jestem jedynym rudym w szkole,ty jedynym czarnym nikt nas nie lubi,nikt nie chce się z nami zadawać,może....zostańmy przyjaciółmi."
Czarny chłopiec nie wiedział co powiedzieć pierwszy raz w życiu ktoś chciał się z nim zaprzyjaźnić.Ostatkiem sił udało mu się wypowiedzieć "Tak".Po dłuższej przyjaźni,obaj chłopcy(teraz już dorośli) postanowili udać się do Disney World'u.
Tak własnie powstał ten filmik.Dziękuję za uwagę,życzę miłego dnia.
Zgłoś
Avatar
evildead 2012-02-25, 0:51 8
@up
Zgłoś
Avatar
Dot 2012-02-25, 1:13
końcówka jak z filmu Rec
Zgłoś
Avatar
Upalony 2012-02-25, 8:48
Końcówka wymiata
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-02-25, 10:10
To byłby fajny horror.
Zgłoś
Avatar
Balafon 2012-02-25, 10:13
zawieszka od 00:11 do 00:14
Zgłoś
Avatar
Curtis 2012-02-25, 10:15
Jaki cynamon
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-02-25, 11:39
Kapral Poproszek napisał/a:

Dlaczego lew po posiłku liże się po odbycie ??

Chce się pozbyć smaku murzyna.



A może smaku polaczka?
Zgłoś
Avatar
veno 2012-02-25, 12:43
brylan napisał/a:

Historia ich znajomości jest bardzo krótka,opowiem wam ją
Rudy chłopak którego widzimy na filmie od zawsze miał rude włosy,od małego nikt go nie lubił,nikt mu nie ufał,bo był rudy.Jednak w pewnym momencie swego marnego rudego żywota spotkał kogoś kto miał o wiele bardziej przesrane w życiu.Był to chłopiec który o małego był czarny.Na domiar złego był jedynym czarnym w swojej szkole.Rudy chłopiec powiedział do czarnego."Słuchaj ja jestem jedynym rudym w szkole,ty jedynym czarnym nikt nas nie lubi,nikt nie chce się z nami zadawać,może....zostańmy przyjaciółmi."
Czarny chłopiec nie wiedział co powiedzieć pierwszy raz w życiu ktoś chciał się z nim zaprzyjaźnić.Ostatkiem sił udało mu się wypowiedzieć "Tak".Po dłuższej przyjaźni,obaj chłopcy(teraz już dorośli) postanowili udać się do Disney World'u.
Tak własnie powstał ten filmik.Dziękuję za uwagę,życzę miłego dnia.



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie