18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
i................y 2013-11-30, 17:48
Gdzie wy tego rudego widzicie? Tam jest tylko jakaś mała kurewka wspinająca się na swoją matkę.
PS: Lepiej by wyglądała bez tej pomarańczowej koszulki.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-11-30, 22:16 1
@ up swampman

Mnie również wkurwiają grubi ludzie ale bardziej wkurwiający są tacy idioci jak Ty którzy uważają, że od leków można przytyć tylko kilka kilo, otóż nie drogi panie mądraliński. Weź książkę lub poszukaj w internetach i dowiesz się że jeśli ktoś tyje przez chorobę to w bardzo specyficzny sposób oraz choroba zaburza cały proces metabolizmy itd. Tak więc zanim następnym razem zaczniesz głosić swoje mądrości sprawdź je
Zgłoś
Avatar
blueman87 2013-12-01, 3:28
swampman napisał/a:

niecierpie grubasów... wkurwia mnie jak ktoś daje im specjalne formy wyrozumiałośći i wkurwia mnie to że uczy sie dzieci żeby nie śmiały sie z grubasów "nie wolno sie smiac bo oni są chorzy." Otóz nie... rozumiem że można przytyc kilka kilo od lekow czy choroby ale tluszcz bierze sie od kalorii a wlasciwie ich nadmiaru. grubi sa grubi bo wpierdalaja jak swinie i nie znaja umiaru i przy tym sa wlasnie wkurwiajacy. a jak ktos jest spasiony i dalej wpierdala kosmiczne ilosci,brudzac przy tym swoj tlusty ryj, to wywoluje u mnie skrajnie negatywne emocje. amen. wyżaliłem sie



Sorry, ale pierdolisz!! Znam osobiście ludzi którzy prawie codziennie wpieprzają fastfoody, piją w chuj piwska, nie uprawiają żadnego sportu, a nie przytyją nawet grama i są cały czas szczupli!
Zgłoś