18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Lechu1234 2011-11-15, 22:02
Rok 2267, komentarz do filmu:
"A tutaj widzimy mężczyznę uciekającego w obawie przed stosunkiem analnym wraz z osobami, które go ścigają. Istnieje legenda, że ten sport nazywał się futbol amerykański od plemienia amerykanów, żyjącego na przełomie XX i XXI wieku, które lubowało się w jedzeniu kotletów w bułkach i piciu napoju na bazie chmielu."

A tak serio: Ale zapierdala!!
Zgłoś
Avatar
cysio0407 2011-11-15, 22:47
@Lechu1996
Od kiedy Cola jest na bazie chmielu ?
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2011-11-15, 22:47
cysio0407 napisał/a:

@Lechu1996
Od kiedy Cola jest na bazie chmielu ?


Kurwa mać chodzi o piwo
Zgłoś
Avatar
en-em 2011-11-15, 23:09 1
tak ucieka gość jak kupi wino "okęcie" i się z kolegami pod sklepem nie podzieli
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2011-11-16, 0:06 11
cała akcja w lepszej jakości:
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2011-11-16, 0:28 2
wszystko jasne, to murzyn, spierdalanie ma w genach
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-11-16, 7:38
jak zwykle amerykańskie pizdy muszą grać w ochraniaczach
Zgłoś
Avatar
andreez91 2011-11-16, 9:16
up@ to to jebnij z bańki przy pełnej prędkości w ścianę ciekawe jaki będziesz hardy w rugby jakoś nie widziałem żeby sie atakowali łeb w łeb bo myślę że śmierć gwarantowana a tu możesz zrobić co chcesz i masz pewność że chyba nic ci sie nie stanie nie licząc złamanego karku bądź innych kończyn ale ty i tak pewnie tylko siedzisz w domu i hajtujesz wszystko co zobaczysz bo po co coś robić skoro można krytykować
Zgłoś
Avatar
guciowsk 2011-11-16, 12:46 3
andreez91 napisał/a:

up@ to to jebnij z bańki przy pełnej prędkości w ścianę ciekawe jaki będziesz hardy w rugby jakoś nie widziałem żeby sie atakowali łeb w łeb bo myślę że śmierć gwarantowana a tu możesz zrobić co chcesz i masz pewność że chyba nic ci sie nie stanie nie licząc złamanego karku bądź innych kończyn ale ty i tak pewnie tylko siedzisz w domu i hajtujesz wszystko co zobaczysz bo po co coś robić skoro można krytykować



bo w rugby sa zasady ze nie można atakować powyżej linii barków i inne dla bezpieczeństwa. Głupi amerykanie uprościli sobie rugby bo nie pojmowali zasad a że byli debilami to się prali po wszystkim co isę dało i po to ktoś mądrzejszy dał im ochraniacze. Moze to widowiskowe ale tak naprawde gra z piłką trwa 11 minut. Jak trenujesz futbol amerykański pójdź na trening rugby (szczególnie 7emki) to zobaczysz kto pierwszy nie wytrzyma. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2011-11-16, 13:23
andreez91 napisał/a:

no to zapraszam do mnie na trening jesli wytrzymasz chociaż jeden i i zagrasz choć w jednym meczy i przy tym nie zginiesz to będzie cud



Giną to ludzie na wojnie a nie podczas głupiego amerykanskiego biegania za krzywą piłką chłopczyku
Zgłoś
Avatar
ot1234 2011-11-16, 17:12
dodge dodge dodge
Zgłoś
Avatar
mesiash 2011-11-16, 17:59
Rugby i Football różnią się jak sztafeta i bieg przez płotki. I tu i tu z grubsza chodzi o to samo, ale technika i wymagane umiejętności są z goła inne. Jeśli chodzi o wytrzymałość, to sportowiec, niezależnie czy footballista czy rugbysta powinien wytrzymać każdy trening.
No i andreez91, jak już chcesz promować ten sport, to rób to chociaż w taki sposób, żeby ludzie później nie mówili że grają w niego sami idioci, a niestety stylem jak i ortografią wypowiedzi sugerujesz toto właśnie.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-11-23, 14:42 2
Zgłoś
Avatar
matt_ 2011-11-23, 14:59
piłka nożna to sport dla dżentelmenów grany przez chuliganów,
rugby to sport dla chuliganów grany przez dżentelmenów,
football amerykański to sport dla ciot grany przez cioty.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2011-11-24, 17:42 1

tak a' propos.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie