18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Rumuński kiblarz
misiekdiablo1 • 2024-03-28, 21:10
w tunelu

2024-03-29, 06:43
Zgodzę się w 100% z Will70 . Jak byk widać że plecaczek dał dupy i to jego wina że zaj***li w ścianę . Kto jeździł na moto to wie OCB . pozdro
...a Ty Bartnini6 czy jak Ci tam , widać że rowerem nigdy chyba nawet nie jeździłeś a do udzielania ch*jowych komentarzy to pierwszy ...

2024-03-29, 08:48
Ja kiedy mam pasażera w samochodzie , to już inne zachowywanie się na zakrętach bryki, a co dopiero kibel.

Jednak plecak czy nie to kierownik zj***ł manewr , za bardzo zbliżył się do ściany . Nie zwalajcie wszystkiego na pasazera.
Przy takim slalomie między autami trzeba jednak precyzyjnie oceniać wzrokowo prędkość i przyspieszenie innych uczestników ruchu . Pamiętam że kiedy miałem Subaru 4x4 to takie manewry były łatwiejsze i precyzyjniejsze i potrzebowałem na to mniej miejsca niż FWD - ośką . Sprawniej to szło

2024-03-29, 09:03
Jak zwykle cieszy że nikomu ważnemu nic się nie stało

2024-03-29, 14:31
Brachu napisał/a:

Zgodzę się w 100% z Will70 . Jak byk widać że plecaczek dał dupy i to jego wina że zaj***li w ścianę . Kto jeździł na moto to wie OCB . pozdro
...a Ty Bartnini6 czy jak Ci tam , widać że rowerem nigdy chyba nawet nie jeździłeś a do udzielania ch*jowych komentarzy to pierwszy ...



Oho widzę że się znawca odezwał. Tak się składa, że na motocyklu robię kilka tysięcy kilometrów w sezonie. Widać że plecak wyprostował kibel w zakręcie. Pisząc, że z plecaczkiem się nie odpie**ala to sugerowałem się tym, że koleś wziął się za wyprzedzanie na zakręcie i w dodatku między dwa pojazdy. No sorka, ale wiedząc że jedzie z Tobą druga osoba, to staramy się jej nie narażać

2024-03-29, 16:00
bartini6 napisał/a:

Oho widzę że się znawca odezwał. Tak się składa, że na motocyklu robię kilka tysięcy kilometrów w sezonie. Widać że plecak wyprostował kibel w zakręcie. Pisząc, że z plecaczkiem się nie odpie**ala to sugerowałem się tym, że koleś wziął się za wyprzedzanie na zakręcie i w dodatku między dwa pojazdy. No sorka, ale wiedząc że jedzie z Tobą druga osoba, to staramy się jej nie narażać



Ale Ty możesz przejeżdżać milion km tygodniowo i dalej nie umieć jeździć, to nie ma nic do rzeczy (strasznie mnie wk***ia argument tych, co to tysiące km przejeżdżają).
Cały mój komentarz sprowadza się do wskazania bezpośredniej przyczyny tego wypadku.
A to, że kierownik odj***ł manianę to chyba nie wymaga tej całej rozprawy. Nie dość że na żyletkę wyprzedza, na łuku, za szybko w tym łuku, to jeszcze z pasażerem. Który jeszcze nie potrafi jeździć jako pasażer.
Może to nauczy kogoś innego, żeby tego nie próbować.

2024-03-29, 16:13
bartini6 napisał/a:

Zacznijmy od tego, że z plecaczkiem się nie odpie**ala na drodze



A po drugie jest coś takiego jak przeciwskręt, ale pewnie z połowo motop*zdek nawet o tym nie wie i myślą, że skręca się jednośladem poprzez przechył ciała.

Otóż nie.

2024-03-29, 17:51
Snajkers napisał/a:

A po drugie jest coś takiego jak przeciwskręt, ale pewnie z połowo motop*zdek nawet o tym nie wie i myślą, że skręca się jednośladem poprzez przechył ciała.
Otóż nie.



Otóż tak. Skręca się kładąc motocykl, a co za tym idzie przechylając się na motocyklu. Przeciwskręt pomaga położyć motocykl na daną stronę opony, dobrze się sprawdza w omijaniu przeszkód, czy slalomie. Spróbuj sobie użyć samego przeciwskrętu, i sam wychyl się w tę samą stronę. To zobaczysz o czym piszesz. Jak już się pozbierasz.

2024-03-29, 19:38
Henboh napisał/a:

Powiem szczerze, strasznie mi ich nie szkoda.
Tylko debil jeździ z debilem za sterami.
Jedynie czego mi szkoda, to że pasażer/ka a nie "kierownik" mocniej oberwał/a.



A mi szkoda. Pasażerki tego kibla. Wyraźnie najbardziej ucierpiała przez miłośnika latryn.