18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T................z 2013-08-29, 20:40 1
Mocny tytuł, ale trafny. Ludzie bez przesady, nie chcieli nas obrazić (a nawet jak chcieli, to ich kurwa kraj, i wyjebane, przynajmniej nie pisali o Polskim blitzkriegu na Niemcy), po prostu epicko podkreślili 9 minut rumunów. Tak to pierdolicie na poprawność polityczną, a tak to sapanie jak w jakimś kraju się w tańcu nie pierdolą... Czekam na czasy, kiedy w Polsce, Polski redaktor, napiszę w Polskiej gazecie po wygraniu meczu z Niemcami "Myśleli o drugim Westerplatte, dostali drugi Grunwald".

ps. tak wiem to były Krzyżaki itd. ale z tego co pamiętam to Krzyżacy to Prusy, a Prusy to później Niemcy, tak więc Szkopy w pizdę dostały D
Zgłoś
Avatar
graszko 2013-08-29, 20:59 1
Po pierwsze: To nie Rumunia nas obraża, tylko jakaś rumuński dziennikarz.
Generalizacje są z natury rzeczy krzywdzące i ich używanie świadczy tylko o poziomie ich autora.

Po drugie: Rumuni to nie to samo co cyganie, choć mieszka ich tam sporo. Porównaj 3dno.pl/%E2%80%9Erzymia%E2%80%9D-czyli-o-cyganach-i-rumunach/

Po trzecie, nie jestem antypolski. Wręcz przeciwnie. Dlatego wkurwia mnie, jak niekrórzy na podstawie zachowań jednostek nakrecają przez taką propagandę spiralę nienawiści przeciwko innym narodom (nie licząc cyganów, arabów i rosjan), gdyż nie jest to w interesie Polski ani Polaków.

Posłużę się tu prostym przykładem: korzystniejszym jest żyć w zgodzie z sąsiadem, skakać sobie do gardeł, chyba że wymaga tego obrona jakiegoś podstawowego interesu.

Pozdrawiam zdrowo myślących sadoli!
Zgłoś
Avatar
K................k 2013-08-29, 21:04
Legła to stara kurwa ! Legła jebana jest ! Ległę trzeba pierdolić! Ległę CWKS!
Centralne wojskowe kurwisko sportowe! Ce wu ce wu ka ce wu ka es kurwa!
Zgłoś
Avatar
Skurwiduplo 2013-08-29, 21:05
a to kurwy
Zgłoś
Avatar
repek1196 2013-08-29, 21:07
ja pierdole ... prawda jest taka że cały świat wyśmiewa się z Polski i nią pomiata .... oczywiście nasz rząd nic z tym nie robi tylko potulnie pochyla głowę przed każdym byle państewkiem .
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-29, 21:10 2
Asteroid napisał/a:

Zajebane z mistrzów...



Wchodzę na to gówno abyście wy nie musieli. Podziękuj mi lepiej.
Zgłoś
Avatar
platwi 2013-08-29, 22:06 3
KidDynamite napisał/a:

Legła to stara kurwa ! Legła jebana jest ! Ległę trzeba pierdolić! Ległę CWKS!
Centralne wojskowe kurwisko sportowe! Ce wu ce wu ka ce wu ka es kurwa!



za wielu piatek to Ty w szkole nie miales co ?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-29, 22:09
Ha ha ha. Jaki ból dupy. Może i Rumunia to "gówniane państewko", ale tam przynajmniej umieją grać w piłkę. Chociaż skopanie dup takim lamusom, jakimi są polacy wcale nie świadczy o jakimś nadzwyczajnie wysokim poziomie.

Blitzkrieg - genialne porównanie. Na otarcie łez możecie się pocieszać, że macie bardziej agresywnych kiboli.
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2013-08-29, 22:27
I się wszyscy na wszystkich po obrażają bidoki...
Zgłoś
Avatar
Bartek1991 2013-08-29, 23:01
Polscy piłkarze to pizdy i niedojdy.

A myląc Rumunów z Romami wychodzicie na gamoni.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-08-30, 1:05
Ukradli nam awans
Zgłoś