18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T................T 2013-08-29, 14:49 9
Hahahah i rumunia (z małej litery bo gardzę nimi) to gówniane państewko, żebraków, biedy, syfu i bez jakiejkolwiek historii ma czelność nam ubliżać takimi tekstami. Skurwysyny przedobrzyły. Spaliłbym w pizdu to wszystko, albo lepiej zesłał tam wszystkich cyganów świata i odgrodził murem. Nie od parady myliliby romów z rumunami.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-08-29, 15:09 17
komentarz malczik81 powinien polecieć do rumuńskiego związku piłki nożnej jako oficjalne stanowisko Polski w tej sprawie
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-08-29, 15:31 18
Zawsze wkurwiałem się o mylenie cyganów z rumunami. Chyba przestanę.
Zgłoś
Avatar
nuker92 2013-08-29, 16:10
jak dla mnie, czwórka rozpierdala
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-08-29, 17:17 3
Niby kradną zegarki, a się na nich nie znają. Z tego, co mi wiadomo, to Legia straciła obie bramki w dwie minuty, a nie w 9.

No chyba że mam rumuński telewizor. Bardzo możliwe, po kradnie mi prąd i czas, jebany
Zgłoś
Avatar
tool006 2013-08-29, 17:47 3
Ostatnio litwini, teraz rumuni. Kto następny?
Zgłoś
Avatar
obstawpojare 2013-08-29, 20:28
Plany Legii legły w gruzach przez Steauę
Zgłoś
Avatar
karygwronkkinog 2013-08-29, 20:29
kurewski onet/wp i reszta ścierwa sama zaczęła ten temat o wiele wcześniej od brudasów
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-29, 20:29 7
Szacunku się domagacie obszczymurki? ahahah jeszcze po ruskim chuju w dupę się należy krzykaczom i piłkarzom. Banda jebanych nieudaczników jak zawsze narobiła szumu, a potem wstydu. 40 milionowy kraj ponoszący porażkę za porażką i upokorzenie za upokorzeniem pełen debili wybierających na premiera wnuczka wermachtowca o niemieckim imieniu i nazwisku, który zlikwidował polski przemysł na życzenie Niemiec i obrażających się o byle "blitzkrieg" w rumuńskiej gazecie. To rumuńskie kurwy mają więcej rozumu i honoru niż wy.
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-08-29, 20:30 5
Td0bT napisał/a:

Hahahah i rumunia (z małej litery bo gardzę nimi) to gówniane państewko, żebraków, biedy, syfu i bez jakiejkolwiek historii ma czelność nam ubliżać takimi tekstami. Skurwysyny przedobrzyły. Spaliłbym w pizdu to wszystko, albo lepiej zesłał tam wszystkich cyganów świata i odgrodził murem. Nie od parady myliliby romów z rumunami.



Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj lepiej mój "artykuł" i klęcz na grochu do usranej śmierci. W dupie byłeś i gówno widziałeś, żeby się wypowiadać o państwie, które ma tyle zabytków i atrakcji turystycznych, żeby Ci dupa pękła na samą myśl, o ludziach nie wspominając(nie wspominam o prawdziwym brudzie cygańskim, którego jest tam po prostu mnóstwo, a Rumuni ich dosłownie nienawidzą).

Co do tematu- ktoś pierdolnął niezdrową, niesmaczną i nieśmieszną gafę, za którą powinieneś dostać strzał w pysk. Nie mniej jednak, przekreślanie przez taki wygłup całego narodu jest po prostu niemądre. Lepiej najpierw dowiedzieć się podstawowych rzeczy- potem tworzyć wyroki.

sadistic.pl/podstawowa-roznica-dla-ignorantow-vt181124.htm

Niepozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
RedCountry 2013-08-29, 20:31
Zajebane z mistrzów...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-29, 20:33 14
Polski msz już szykuje stosowne przeprosiny.
Zgłoś
Avatar
Magnus 2013-08-29, 20:33 3
Asteroid, no i chuj z tego? kolega się postarał, logo elegancko wyciął, po co się przypierdalasz?
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-08-29, 20:35
wszyscy nas wyzywają, cały świat to widzi.. teraz to juz cyganie i litwini (celowo z małej) a nasi dziennikarze jeszcze bardziej upokarzają nasz kraj, szydzą i szukaja spisków zamiast odpowiadać i wyzywać tych cyganów..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie