18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Po tym jak w nocy z czwartku na piątek zarwał się tam sufit na drugim piętrze, galeria zamknięta będzie jeszcze przynajmniej kilka dni. W tym czasie skontrolowane zostaną elementy konstrukcyjne, instalacje i cała połać dachowa. Jak wynika z ustaleń nadzoru budowlanego, przyczyną zdarzenia był splot kilku okoliczności, w tym awaria systemu przeciwpożarowego. Obraz z dwóch kamer pokazuje rozmiary tego zdarzenia.

Nikt nie zginął....

Zgłoś
Avatar
R................y 2014-04-28, 16:35 1
Nie dach tylko podwieszany sufit
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2014-04-28, 16:58
ponoć wyłączyli prąd na dość długo w całym budynku - ciekawe, kto beknie za wszystkie produkty, które się popsuły i porozmrażały w magazynach/chłodniach/mroźniach...
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2014-04-28, 17:05
@up już tłumacze... zapewne właściciel galerii
Zgłoś
Avatar
nostres 2014-04-28, 17:14 4
habumbabum napisał/a:

oho, spóźniłam się z wrzutką :'D akurat pracuję w tej galerii i trochę się obśmiałam, jak znajomy z pracy w środku nocy zarzucił na fb statusem, że "sufit Galerii się jebnął" :'D

szkoda, że w nocy, byłby dobry materiał na harda i nieprędko by to otworzyli z powrotem.



Weź się go zapytaj dlaczego ci ochroniarze wbiegali po tych schodach, które zjeżdżały w dół
Zgłoś
Avatar
sorra18 2014-04-28, 17:15
Pieknie to idac z rodzina na zakupy mozna zostac rannym rob martwym. Nie padniesz w galeri to cie rozjebie pijany kierowca, albo z czasem politycy zaglodza na smierc.
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2014-04-28, 17:28 2
Cytat:

Jak wynika z ustaleń nadzoru budowlanego, przyczyną zdarzenia był splot kilku okoliczności, w tym awaria systemu przeciwpożarowego.



Jak instalacja przeciwpożarowa może doprowadzić do zawalenia dachu ???
Cały system tryskaczy podwiesza się przecież na "oryginalnym" suficie a nie podwieszanej piździelni...
Z drugiej strony to Poznań...mają Peję, Bonusa Bi Dżi Si, więc takic chujowstwo jak ta galeria mnie już nie dziwi...
Zgłoś
Avatar
MorszczuK88 2014-04-28, 17:49 1
enzoparis napisał/a:



Nikt nie zginął....



A więc na chuj to wrzucasz na Sadistica?
Zgłoś
Avatar
czerwonacegla 2014-04-28, 18:15 2
Cytat:

Jak instalacja przeciwpożarowa może doprowadzić do zawalenia dachu ???


Mogła przeciekać... ale dziwne by jakiś system nie wykrył spadku ciśnienia czy coś...
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2014-04-28, 18:33
No widzę że kolejny debil nie odróżnia dachu od podwieszanego sufitu.
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2014-04-28, 18:44
poznanskie *knoł hoł
Zgłoś
Avatar
biglog 2014-04-28, 18:44
Poznańska makieta.
Zgłoś
Avatar
TypowyPolak 2014-04-28, 18:58
enzoparis napisał/a:

habumbabum napisał/a:

oho, spóźniłam się z wrzutką :'D akurat pracuję w tej galerii i trochę się obśmiałam, jak znajomy z pracy w środku nocy zarzucił na fb statusem, że "sufit Galerii się jebnął" :'D

szkoda, że w nocy, byłby dobry materiał na harda i nieprędko by to otworzyli z powrotem.

Weź się go zapytaj dlaczego ci ochroniarze wbiegali po tych schodach, które zjeżdżały w dół



Jeśli byłbyś bystrym człowiekiem łatwo jest zauważyć że na schodach zapaliły się czerwone lampki czyli wciśneli stop i mogli po nich wejść jak chcieli na dół do góry czy kurwa nawet w bok co do stropu niezły burdel sie zrobił bo dalej jest to nieczynne dworzec jako tako działa ale widok niezły , mimo wszystko gdyby to pierdolnęło w dzień to było by na prawde grubo A do koleżanki która tam pracuje, powiedz mi kiedy kurwa otwieracie to gówno bo buty mam do reklamacji
Zgłoś
Avatar
black88 2014-04-28, 19:02
Tak naprawdę ułomy powyżej eksperci od siedmiu boleści - tryskaczówka przeciekała jak mówił kolega powyżej. Gips wziął wodę i wszystko poszło się jebać nawet jakby bylo zajebiście i 2 razy za duzo podwieszone to by jebło i tyle.

Nawiasem mówiąc tryskaczówka zawsze cieknie - tutaj po prostu nie zrobiono próby ciśnieniowej. Inspektor nadzoru od sanitarki był pewnie kolegą wykonawcy dlatego miał wyjebane.

Pzdr

mgr inż
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2014-04-28, 19:10 2
black88 napisał/a:

Tak naprawdę ułomy powyżej eksperci od siedmiu boleści - tryskaczówka przeciekała jak mówił kolega powyżej. Gips wziął wodę i wszystko poszło się jebać nawet jakby bylo zajebiście i 2 razy za duzo podwieszone to by jebło i tyle.

Nawiasem mówiąc tryskaczówka zawsze cieknie - tutaj po prostu nie zrobiono próby ciśnieniowej. Inspektor nadzoru od sanitarki był pewnie kolegą wykonawcy dlatego miał wyjebane.

Pzdr

mgr inż



No właśnie kurwa wiem co mówię - przez 5 lat miałem do czynienia z instalacjami ppoż i jeżeli była tam założona porządna instalacja, to każdy przeciek skutkowałby sygnalizacją na centrali. Te systemy są tak czułe, że wypierdalają sygnały alarmowe i usterki nawet, jeśli nastąpi wręcz "mikroskopijna" różnica na sondzie i czujnikach przelewowych. Mgr inż? Chyba lodobiorstwa i wdupobrania
Zgłoś
Avatar
P................r 2014-04-28, 19:13 2
Wcale mnie to nie dziwi - z mojej branży wykonawca, którego wybrali (teletechnika) był 4 razy tańszy niż kosztorys inwestorski. Szkoda, że nikt nie zginął - przynajmniej może była by dyskusja na temat wydawania publicznych pieniędzy na gówno i generowania w Polsce biedy i kryzysu poprzez kryterium cena.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie