18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Po tym jak w nocy z czwartku na piątek zarwał się tam sufit na drugim piętrze, galeria zamknięta będzie jeszcze przynajmniej kilka dni. W tym czasie skontrolowane zostaną elementy konstrukcyjne, instalacje i cała połać dachowa. Jak wynika z ustaleń nadzoru budowlanego, przyczyną zdarzenia był splot kilku okoliczności, w tym awaria systemu przeciwpożarowego. Obraz z dwóch kamer pokazuje rozmiary tego zdarzenia.

Nikt nie zginął....

Zgłoś
Avatar
marna 2014-04-28, 14:15 10
Makabryła zapada się ze wstydu.
Zgłoś
Avatar
seattle 2014-04-28, 14:19 3
bubel budowlany- made in poland
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-04-28, 14:26 14
pewnie przetarg wymagał oszczędności
Zgłoś
Avatar
Novik 2014-04-28, 14:40 5
szyderka bo takie kurwa galerie są robiona na odpierdol się :]

kto robi na galeriach wie o co mi chodzi
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2014-04-28, 14:41 1
Sorry, ale taki klimat mamy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-28, 14:56 4
Ale Hanki żydóweczki "warszawiaczki" w to nie mieszajcie.
To nie w tym pierdolniku ostatnio wodospad w salonie Play był?

Wykonawca pożydził na profilach i wieszakach do nich, więc nic dziwnego że podwieszka poszła się jebać.
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2014-04-28, 15:25 2
Kurwa. Idziesz kupić kurtkę, a tu Ci dach na głowę spada :/
Zgłoś
Avatar
baddave 2014-04-28, 16:02 2
Poznań, miasto doznań
Zgłoś
Avatar
thend 2014-04-28, 16:02 6
z tego co widze konstrukcja sie nie zniczyła tylko sufit podwieszany wiec nie aż takie duże straty.

ale jak to miałoby być dobrze zrobione jak wybiera się najtańszego podwykonawce i idzie sie po kosztach
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-04-28, 16:27 2
Ktoś szpilek pożałował. Dojebali kabli, lamp, czujek, reklam i jebło.
Jestem ekspertem - wiadomo.
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2014-04-28, 16:29 1
oho, spóźniłam się z wrzutką :'D akurat pracuję w tej galerii i trochę się obśmiałam, jak znajomy z pracy w środku nocy zarzucił na fb statusem, że "sufit Galerii się jebnął" :'D

szkoda, że w nocy, byłby dobry materiał na harda i nieprędko by to otworzyli z powrotem.
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2014-04-28, 16:30
byłem tam przy wykończeniówce, masakra była już wtedy, firma na firmie, bubel na bublu i żeby jakoś to wyglądało
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2014-04-28, 16:32
ano, byle najtaniej byle najszybciej, bywałam już przed otwarciem tam i widać było, że lecą byle zdążyć. w magazynach sufit się zawalił już w pierwszym tygodniu po otwarciu : )
Zgłoś
Avatar
tomilol 2014-04-28, 16:32 1
Z tego co usłyszałem z pewnego źródła to była usterka dachu, a dokładnie jego nieszczelności. Po deszczach zamókł sufit podwieszany, który zwiększył swoją masę i postanowił pierdolnąć.
Tak czy siak ten kto okaże sie winny tej usterki ma przejebane ... zamknięta galeria handlowa plus naprawa usterki a kogoś za to trzeba obciążyć. Jak padnie na jakiegoś małego podwykonawce to najprostsze rozwiązanie od razu sobie w łeb strzelić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie