18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Ruscy skini
guciokonda • 2024-09-22, 20:02
Grupa ruskich skinheadów w latach 2000-2010





Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2024-09-23, 11:54 1
Niewychowany napisał/a:

Chuj Ci w dupę wyszczekana cioto z sadistica,wielce oceniasz innych a sam pewnie masz 35kg 150cm wzrostu, masz okulary jak denka od jabola, a mordę jak podręcznikowy nerd z filmów dla pedałów. A teraz pewnie walisz konia bo Twój komentarz ma najwięcej piw.



Mocne słowa jak na pierdolonego cwela, ale spokojnie jebany bękarcie możemy to zweryfikować który to z nas dwóch jest ciotą. Co prawda w Polsce będę dopiero na wakacje ale spokojnie, ja cierpliwy jestem, poczekam i chętnie się ponapierdalam. Dla podkręcenia zróbmy tak że wrzucimy tu filmik z napierdalanki. Takie sadistic MMA. Co ty kurewko na to?? Ciekawe tylko czy masz jaja czy schowasz się jak zwykle u mamusi za spódnicą, a ja będę czekał jak Najman. Warunkujesz walenie konia od piwek na sadistic? To masz jedno ode mnie zrób sobie palcówkę. Zaznacz gwiazdkę pod filmikiem żebys kurwo nie zapomniał.
Zgłoś
Avatar
Niewychowany 2024-09-23, 12:55
SupremeLeader napisał/a:

Mocne słowa jak na pierdolonego cwela, ale spokojnie jebany bękarcie możemy to zweryfikować który to z nas dwóch jest ciotą. Co prawda w Polsce będę dopiero na wakacje ale spokojnie, ja cierpliwy jestem, poczekam i chętnie się ponapierdalam. Dla podkręcenia zróbmy tak że wrzucimy tu filmik z napierdalanki. Takie sadistic MMA. Co ty kurewko na to?? Ciekawe tylko czy masz jaja czy schowasz się jak zwykle u mamusi za spódnicą, a ja będę czekał jak Najman. Warunkujesz walenie konia od piwek na sadistic? To masz jedno ode mnie zrób sobie palcówkę. Zaznacz gwiazdkę pod filmikiem żebys kurwo nie zapomniał.



Z największą przyjemnością pedałku. Zapisane i zobaczymy czy taki pamiętliwy i odważny jesteś.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-23, 17:34 2
Treści w komentarzach godne rosyjskich skinów. Co tu się odjaniepawla?!
Zgłoś
Avatar
htfl 2024-09-23, 18:01 2
SupremeLeader napisał/a:

Jak pierdolone stado kundli, kurwa burki jebane w grupie wyszczekane a pojedynczo sikają pod siebie z podkulonymi ogonami.



Jak cała ruska armia i społeczeństwo u nas patologia i dresiarstwo, u nich norma.
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-09-24, 12:37
Niewychowany napisał/a:

Z największą przyjemnością pedałku. Zapisane i zobaczymy czy taki pamiętliwy i odważny jesteś.



SupremeLeader napisał/a:

Mocne słowa jak na pierdolonego cwela, ale spokojnie jebany bękarcie możemy to zweryfikować który to z nas dwóch jest ciotą. Co prawda w Polsce będę dopiero na wakacje ale spokojnie, ja cierpliwy jestem, poczekam i chętnie się ponapierdalam. Dla podkręcenia zróbmy tak że wrzucimy tu filmik z napierdalanki. Takie sadistic MMA. Co ty kurewko na to?? Ciekawe tylko czy masz jaja czy schowasz się jak zwykle u mamusi za spódnicą, a ja będę czekał jak Najman. Warunkujesz walenie konia od piwek na sadistic? To masz jedno ode mnie zrób sobie palcówkę. Zaznacz gwiazdkę pod filmikiem żebys kurwo nie zapomniał.



Sklejcie pizdy drogie panie, bo sam zaraz wam obu tu napierdolę.
Przestańcie się wyzywać, podajcie sobie ręce na zgodę, dotknijcie się łechtaczkami i wracajcie do swoich piwnic walić konia do wątków fekalnych na hardzie.
Zgłoś