18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:17
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
S.O.A.D. 2012-08-03, 22:50
Cytat:

ala963 napisał/a:
pederastia to w starożytnej Grecji była, starzy kolesie brali ,,na wychowanie " młodych chłopców, ci wszyscy filozofowie też takich mieli, uczyli ich pokory kutasem w odbycie..

Od kościoła to Ty się odpierdol.



kurwa, ty chyba czytać nie umiesz. starożytna Grecja, przed narodzeniem Chrystusa. gdzie ty tu, kurwa, massz kościół? zasrany katol, bo inaczej nie idzie tego nazwać. jakakolwiek wzmianka o starszych wkładających kutasy w młodych i już myśli, że dotyczy to jego księży. co tylko dowodzi jak bardzo zdegenerowana jest ta "społeczność".

pedały niech się pierdolą między sobą. ale nie mam zamiaru patrzeć na parady i wysłuchiwać, że to ja jestem zły, bo lubię cipki. heteroseksualni nie robią parad. nie ciskają swojej seksualności w twarz innym. i tak pedały powinny robić.

podobna sprawa z murzynami. zamiast rasizmu mamy teraz coś przeciwnego: spróbuj jakoś skrytykować murzyna, a zostaniesz rasistą. ale czarnuchy mogą cię obrażać do woli. bo mają jakieś pierdolone poczucie immunitetu.

kurwa, co się dzieje z tym światem...
Zgłoś
Avatar
Got 2012-08-03, 22:55
S.O.A.D. napisał/a:



kurwa, ty chyba czytać nie umiesz. starożytna Grecja, przed narodzeniem Chrystusa. gdzie ty tu, kurwa, massz kościół? zasrany katol, bo inaczej nie idzie tego nazwać. jakakolwiek wzmianka o starszych wkładających kutasy w młodych i już myśli, że dotyczy to jego księży. co tylko dowodzi jak bardzo zdegenerowana jest ta "społeczność".

pedały niech się pierdolą między sobą. ale nie mam zamiaru patrzeć na parady i wysłuchiwać, że to ja jestem zły, bo lubię cipki. heteroseksualni nie robią parad. nie ciskają swojej seksualności w twarz innym. i tak pedały powinny robić.

podobna sprawa z murzynami. zamiast rasizmu mamy teraz coś przeciwnego: spróbuj jakoś skrytykować murzyna, a zostaniesz rasistą. ale czarnuchy mogą cię obrażać do woli. bo mają jakieś pierdolone poczucie immunitetu.

kurwa, co się dzieje z tym światem...



Myślę, że to po prostu troll. Co do reszty posta zgadzam się.
Zgłoś
Avatar
hajduczek 2012-08-03, 23:07
Kwietniowe newsy zawsze spoko.
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2012-08-03, 23:11 7
Pedały do pieca!
Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-08-03, 23:18 5
JA pierdole, az zal patrzec jak sadol przeksztalca sie w forum mlodzierzy wszechpolskiej wklejajacej arty z naszego dziennika ....
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-08-03, 23:30 3
Jeżeli krytykujesz Murzyna za to, że jest Murzynem, to jesteś rasistą.
Co do promocji homoseksualizmu: rozejrzyj się po przestrzeni publicznej. Pan prezydent z małżonką, pan premier z małżonką, pani minister z mężem, itd. Nie było nigdy prezydenta USA kawalera. Wszyscy musieli podkreślać swój heteroseksualny potencjał, płodzić dzieciaków, pokazywać, jacy są macho, jeszcze dymać Lewinskie albo Marylin Monroe. Nie opowiadaj, że nie promuje się heteroseksualizmu w przestrzeni publicznej.
Chodzi o to, żeby u nas polityk mógł wystąpić publicznie z mężem/przyjacielem. Jak np. burmistrz Berlina. Jeżeli wydaje ci się to niepojęte, homoseksualiści muszą dalej organizować swoje marsze i oswajać cię z tym prostym faktem, że są.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-08-03, 23:31 2
Co za czasy. Rosja godnym naśladowania wzorem normalności...

[edit] Jeszcze słówko o "promocji heteroseksualizmu". Co ty za przeproszeniem pierdolisz? My się rozmnażamy, więc jest nas więcej od was. Proste. A Grecy lubią sobie i chłopców i owce i psy poruchać - taki to już popierdolony naród...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-08-03, 23:32 1
Ci wszyscy kryptogeje pomstujący tu na swoich kolegów widać dawno porządnego rżnięcia w kakao nie mieli.
Zgłoś
Avatar
sensey999 2012-08-03, 23:32
@amatorka_protein twój nick i znaczek przy nicku sugeruje, że jesteś jedną z tych pań z niespodzianką, co na hardzie karierę robią.
"Mlodzierzy" ehhhh...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-08-03, 23:35
@ zayer1 pogieło Cię dla nich to przyjemność
Zgłoś
Avatar
P................s 2012-08-03, 23:39 2
Cóż nie jestem tolerancyjny i z wielką chęcią najebał bym takim gejom na ulicy gdzieś.

Znalazło by się więcej chętnych?
Zgłoś
Avatar
M................h 2012-08-03, 23:43
Brawo! W niewielu kwestiach szanuję ludzi ze wschodu - w tej kwestii ich po prostu uwielbiam! Sodomici powinni zostać naznaczeni i odizolowani od społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-08-03, 23:43
niegrzeczni jesteście zamykam
Zgłoś