18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Rusek skacze w dal
Anal_Intruder_69 • 2024-07-09, 19:04
Ale wygrał zawody? Wygrał! Więc chyba było warto, nie?


Opis z translatora:
ukryta treść
Zwycięzca Pucharu Rosji w lekkoatletyce w skoku w dal Artem Czermoszanski doznał poważnej kontuzji podczas zawodów w Czeboksarach. Film z zdarzenia można było zobaczyć w Match! Kanał telewizyjny Arena.
Czermoszanski zdobył Puchar Rosji z wynikiem 8,03 m, pokonując Daniiła Czeczelę (8,01 m) i Jurija Ożgibesowa (7,94 m). Podczas kolejnej próby 23-letni sportowiec wylądował niezdarnie i doznał poważnej kontuzji kolana.
„Czermoszanski doznał bardzo poważnych obrażeń, teraz zabiera go karetka do szpitala” – Ałła Głuszczenko, rzecznik prasowy Ogólnorosyjskiej Federacji Lekkoatletycznej.
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2024-07-09, 21:39
Yolanda napisał/a:

Tak nisko miałeś szyję, czy tak wysoko jaja?



Poziomo, jak w rurze w aquaparku - przypierdoliłem calym cielskiem na raz. Gestość dała o sobie znać. Nie wiem co bolało mnie bardziej... dupa, klata, głowa czy resztki dumy, Sprobuj sam, dasz radę 3 metry skoczyć ? To nie takie oczywiste jak można by przypuszczać
Zgłoś
Avatar
0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0 2024-07-09, 21:45
Tylko łożyska sie w kolanie rozjebały
Zgłoś
Avatar
teddybr 2024-07-09, 22:40
I po zawodach....
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-09, 23:15 1
chuj mu w dupe i jak całej rosyjiiiii
Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 2024-07-10, 0:14
Za okaleczonego ruska zawsze dam piwo - się wie !
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-07-10, 5:44
Mam nadzieję, że ruski skurwiel będzie do końca życia kaleką, a najlepiej to niech zdycha hatfu!
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-07-10, 7:42
Cephelion napisał/a:

Kiedy s zalozylem sie z kumplami, ze jako 160kg parchlak skocze polowe wyniku murzyna (8 metrow) wiec celem byly 4 metry. Pierwszy skok - 1.25m ,drugi skok 1.90... Poszla wodka.... przy trzecim skoku wyladowalem na dupie i przejechalem caly trawnik az do plotu, chlopacy ocenili skok na 3.90m. Strzaskany bylem przez 2 tygodnie, siniaka mialem od jajec do szyi, rekordu nie pobilem, ale za to przegralem zaklad. Bol jest chwilowy, chwala jest wieczna



Jaka kurwa chwała jak przegrałeś zakład ulańcu
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2024-07-10, 10:05 1
Cephelion napisał/a:

Kiedy s zalozylem sie z kumplami, ze jako 160kg parchlak skocze polowe wyniku murzyna (8 metrow) wiec celem byly 4 metry. Pierwszy skok - 1.25m ,drugi skok 1.90... Poszla wodka.... przy trzecim skoku wyladowalem na dupie i przejechalem caly trawnik az do plotu, chlopacy ocenili skok na 3.90m. Strzaskany bylem przez 2 tygodnie, siniaka mialem od jajec do szyi, rekordu nie pobilem, ale za to przegralem zaklad. Bol jest chwilowy, chwala jest wieczna



Najpierw masa później forma. Mój dobry kolega ważył 140kg wziął się za siebie i teraz waży 180kg. Lekarz wywróżył mu max 5 lat życia. Mimo starań kolegów i rodziny on płacze że ma wysoko prawdopodobny wyrok i żre dalej. Na operację (refundowaną nie musi nic płacić) musi poprawić wyniki badań żeby się załapać. I co
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-07-10, 11:44
JebacPis100procent napisał/a:

Mam nadzieję, że ruski skurwiel będzie do końca życia kaleką, a najlepiej to niech zdycha hatfu!



Najlepiej to niech zdechną wszyscy Ruscy i Ukraińcy, bo to takie same kurwy są.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-10, 11:48
Nome napisał/a:

to z bólu, ja też mam taki odruch



Używaj tego.

Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-10, 12:13
smc napisał/a:

Używaj tego.



sam se używaj pieprzony pedale, jestem kobietą i żadnego pedalskiego seksu nie uprawiam
Zgłoś
Avatar
Scout 2024-07-10, 13:59
Rosja miszczem rosji.... no i zajebiście... sportowcem już nie będzie po czymś takim, do woja też nie pójdzie... dobry z przedmiotów ścisłych też nie był skoro uiprawia sport... niech zdycha ... może alkocholikiem zostanie i zdechnie pod mostem...
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-07-10, 14:46
Pantaran napisał/a:

Mój dobry kolega ważył 140kg wziął się za siebie i teraz waży 180kg.



Zawsze mnie zastanawia co trzeba mieć we łbie i ile wpierdalać, by doprowadzić siebie do takiego stanu. Naprawdę nie rozumiem. Ja niczego sobie nie żałuję, ani dobrego żarcia, ani alkoholu, a mimo wszystko mam prawidłową wagę ciała.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-10, 16:44
Nome napisał/a:

sam se używaj pieprzony pedale, jestem kobietą i żadnego pedalskiego seksu nie uprawiam



Chciałem Ci tylko pomóc. Nie musisz mnie wyzywać, nie jestem taki.
Zgłoś
Avatar
ksg 2024-07-10, 17:44
Mariusz napisał/a:

Przecież to Rosjanin, nie ukr więc nie wiem dlaczego ma się wstydzić.



jeszcze zjeb pisze rosjanin z dużej XDDDDD weź kurwo mariuszku niech ci 3 ruskich meneli matke zgwałci rozgrzanym prętem to może zmądrzejesz

dla mnie rusek jest na poziomie murzina co mieszka w gliniance, ruski to pierdolone odpady od zawsze, a jak slysze ten ich język to mnie skręca

ukraince to tez kurwy, ale bez porównania do ruskich odpadów społecznych
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie