18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tutus 2012-06-06, 9:35
piwo za tego popa w mercu ;D
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-06-06, 9:51 1
Głupie chuje. Widać, że często nie ma gdzie stanąć. Wielki mi problem, żeby pieszy ominął samochód, co kawałek na pasach stoi. Pewnie albo nie wcale nie mają prawa jazdy, albo snują się jakimiś ścierwami 50 na godzinę i blokują ruch. Zazdrosne kurwy.
Zgłoś
Avatar
hi_patryk 2012-06-06, 10:03
Ktoś jest dobry Film w filmie - tego tu jeszcze chyba nie grali (dwie początkowe sekundy filmu - pasek z YT na dole)
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-06-06, 10:34
Niech kazdy zacznie pilnować pożadku na wlasną rekę to będzie zajebiśćie. Też mnie wkurzaja "mistrzowie kierownicy" czy to w autach, czy na rowerach i motorach ale można zwrócić uwagę jak nie pomoże to od tego jest policja
Zgłoś
Avatar
pawmak 2012-06-06, 10:44
Tego psa na końcu to bym rozkurwił nie cierpię takich zjebanych kundli i jeszcze udaje, że to waleczne takie..
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2012-06-06, 10:45
Bycie duchownym to jest biznes... Powinien być kierunek duchowieństwo... To może dla kasy zostałbym inżynierem...
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-06-06, 11:23
Dla parkujących na pasach, na środku chodnika i może jeszcze najlepiej na głowie - wielki, kolektywny chuj w dupę.
Zgłoś
Avatar
rdm 2012-06-06, 12:04 7
Polacy nie są w tyle ;P
Zgłoś
Avatar
Koniol 2012-06-06, 12:48
Ludzie nie myślą - bo jak parkuje facet to na raz i już nie poprawi bo wstyd wśród kolegów a nie daj Boże ktoś zobaczy to hańba i trzeba delikwenta spalić na stosie.
Co do kobiet nie chcę się wypowiadać

Jazda po chodniku oczywiście jak najbardziej jestem za nie karaniem... O ile delikwent prowadzi hulajnogę.

Fakt, faktem jak ktoś czeka na kogoś w aucie i stoi nieprzepisowo np. blokuje bramę wjazdową idzie wybaczyć bo zawsze może odjechać jak ktoś będzie chciał wjechać bądź wyjechać

Stanie na pasach - odholować i po sprawie potem właściciel będzie martwił się o koszty

Tyle na ten temat!
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2012-06-06, 13:17
Przykleją wkońcu na zły samochod i beda do konca zycia grac w karty z Chodorkowskim
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-06-06, 14:19
Ruscy pozbywają się chamów, czy to znaczy, że niedługo ich naród wyginie?
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2012-06-06, 15:15
Fajna inicjatywa, ale naklejki to chujowe mają bo oderwał księciu za jednym pociągnięciem, a to chyba ma się z tym bawić, skrobać co nie? Lipka.
Zgłoś
Avatar
Stashqo 2012-06-06, 16:03
Zaopatrzyłem się w kilkaset naklejek z karnym (trochę mniejsze, ale przynajmniej bez skrobania na mokro nie schodzą), chodzę i jeśli widzę chamskie parkowanie to naklejam... pozdrawiam tym samym wszystkie pizdy parkingowe z miasta Lublina.
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-06-06, 20:02
Rosja tam chyba cały rok jest zima i taki syf na ulicach
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-06-06, 22:59
Sposób na chamstwo w Polsce (ja też się przyznaję do bycia chamem)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie