18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Atoco 2013-09-30, 21:12
No ja pierdole. Cimber im sie wyjebał i zbierają. Mam praktyki w polskim zakładzie, i myślicie że na straty by to poszło? no kurwa. Masówka to masówka. I tak nikt się o tym nie dowie, a pracowników to jebie, bo jak puszczą parę z ust, to dziękujemy, wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-09-30, 21:24 1
To nawet nie leżało koło kiełbasy.
Zgłoś
Avatar
prohowks 2013-09-30, 21:29
parówki mają więcej wspólnego z papierem toaletowym niż z mięsem..
Zgłoś
Avatar
krzychu195 2013-09-30, 21:49 1
Pierdolenie w każdej firmie jest tak samo lub podobnie. Często większe rygory występują w firmach które nie produkują spożywki tylko np klej do glazury.
Zgłoś
Avatar
w44 2013-09-30, 21:51 1
"Ruskie ludzie gnuśne i robienia kiełbasy nigdy nie chcieli nauczyć się."
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-09-30, 23:15 1
Dlatego najlepiej wpierdalać domowe wędliny i wykosztować się od czasu do czasu na świniaka!
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-10-01, 1:28
To mnie rozpierdala. Jak kacapy mają focha na kogoś, to starają się go udupić stawianiem zapory na produkty żywieniowe, mówiąc, że nie spełniają norm kacapskich. Po obejrzeniu zdjęć, filmików itp. o warunkach np. w ich sklepach mięsnych, rzeźniach, to się zastanawiam, czy oni w ogóle znają słowa, norma, sanepid, czystość.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-10-01, 5:08
Bo oni są bardziej zapobiegliwi niż my, wolą wspierać swoje. A nie zapychać rynek cudzym, bo mądra głowa wie. Ze jeśli zamkniesz biznes u siebie w kraju, to Ci ludzie są bez pracy, jak są bez pracy to nie mają pieniędzy, a jak nie mają pieniędzy to cała ta piramida szlag trafia bo wtedy ludzie mniej wydają i inni na tym tracą. Dlatego wspiera się swoje, a blokuje cudze by forsa nie uciekała w inne miejsce.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-10-01, 10:26
@Dobrutro
Nie blokuje się obcego i nie wspiera się swojego. Kiedy te mity gospodarki centralnie sterowanej wreszcie przejdą?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-10-01, 14:21
@upy ludziska całe blokowane Polskiej, Ukraińskiej czy Białoruskiej żywności przez Rosję to nic innego jak próba szantażu ekonomicznego
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-10-01, 15:53
Jest żarcie dla ludzi biednych, średniozamożnych i bogatych.
Jak nie było technologii robienia parówek bez mięsa i szynki z wody to biedota miejska widziała mięso raz na miesiąc. Idź do znajomego i uczciwego gospodarza na wieś żeby świniaka ubił i przerobił na szynki i kiełbasę to zobaczysz ile to kosztuje - dolicz marżę dla dwóch czy trzech pośredników i zrozumiesz dlaczego w sklepie jest tak drogo.

Ludzie są dziwni - za parę groszy oczekują kawioru i szampana.
Zgłoś
Avatar
Skrzacik 2013-10-01, 19:35
Gdzieś to chyba widziałem

Zgłoś
Avatar
HokusPokus 2013-10-02, 0:13
tez robie na miesie , i bywa doslyc czesto ze baki z 1,5t miesa spadaja na ziemie i na to ma sie wyjebane , a akurat ostatnio podpisali kontrakt z ruskimi
Zgłoś