18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Hans-Kloss 2016-01-21, 21:32 7
przypomniał mi się MON jak w Z-ce też tak napierdalałem szczotą ...ale rejony
Zgłoś
Avatar
kampton 2016-01-21, 22:36 1
Najważniejsze to mieć poczucie humoru
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2016-01-22, 1:51
Dobre, że tylu pacanów uwierzyło w tego fejka. Ten klapek jest ciągnięty na żyłce. W innym wypadku, nie zajechał by tak daleko, a już na pewno nie przesunął by tych 2 klapków i nie wjechał na nie. Zresztą zwróćcie uwagę na nienaturalny ruch ręką przy pchnięciu klapkiem oraz na co najmniej dziwne wyhamowanie. Jak by komu było mało, to pod koniec typ po lewej niechcący trącił klapka, który skręcił w lewo a pół sekundy później z powrotem jechał prosto. Tak jestem ekspertem. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2016-01-22, 1:58
@Gwardek, ty tak serio? 6 sekunda - koleś miotłą jebnął laczek, przesunął jego trajektorie lotu i na chwilę go zatrzymał, a po chwili klapek ruszył znów w te samą stronę
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2016-01-22, 2:03 2
Black Snake napisał/a:

@Gwardek, ty tak serio? 6 sekunda - koleś miotłą jebnął laczek, przesunął jego trajektorie lotu i na chwilę go zatrzymał, a po chwili klapek ruszył znów w te samą stronę


A Ty się przypierdalasz czy przyznajesz mi rację?
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2016-01-22, 4:55 2
Gwardek w której sekundzie słychać strzały ?? ot jebany Macierewicz się znalazł
Zgłoś
Avatar
Jakubbb 2016-01-22, 7:05
i o to chodzi w męskiej grupie fajnych ludzi.
robisz byle co, aby coś robić razem i lliczy się dobra zabawa ;D

chętnie bym się z nimi napił z wódeczki

piwerko leci!
Zgłoś