18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Ruski fryzjer.
crossdressphyxia • 2021-07-11, 17:26
Nie wiem o co chodzi, dlaczego tak i nic nie wiem, ale wrzucam, ktoś znający rosyjski niech przetłumaczy.

Zgłoś
Avatar
xv89 2021-07-12, 14:35 1
35i napisał/a:

Jeżeli to prawda, to jestem trochę zdezorientowany. Niby szacun za akcję się należy, ale jednak to ukry.



Proponuję, abyś wziął dobry rozbieg i przywalił tym pustym deklem w jakąś solidną, twardą ścianę. Mądrzejszy po tym nie będziesz, ale przynajmniej śmiesznie to będzie wyglądało.

Jej sprawa z kim się zadaje, zawistny, nieudaczny polaczku. Taki chujowy, nędzny, nudny żywot biednego piwnicznego robala wiedziesz, że musisz żyć cudzym życiem zaglądając innym w portfele i do łóżka?
Zgłoś
Avatar
Namex 2021-07-12, 16:23
35i napisał/a:

Jeżeli to prawda, to jestem trochę zdezorientowany. Niby szacun za akcję się należy, ale jednak to ukry.



Dzis taki ukrainiec ma wiecej jaj niz nie jeden polak. Fakt oparty na ilosc zaszczepionych. Porownajcie polske do ukrainy.
ourworldindata.org/grapher/cumulative-covid-vaccinations?tab=map&s...

Jak tepe polaczki co wziely te trutki beda juz zdychac, ukraince i bialoruskie sobie przyjada i kupia mieszkania za pol ceny. Bo kto im zabroni ? Jak w Polsce bedzie moze 4-5 milionow polakow ?
Zgłoś
Avatar
trytodie 2021-07-12, 20:48 1
Namex napisał/a:


Jak tepe polaczki co wziely te trutki beda juz zdychac, ukraince i bialoruskie sobie przyjada i kupia mieszkania za pol ceny. Bo kto im zabroni ? Jak w Polsce bedzie moze 4-5 milionow polakow ?



Jak można być tak głupim?

Zgłoś
Avatar
mikimeow 2021-07-12, 21:50
Porachunki narkotykowe.
Dostają towar i znikają. Osoby, które dały im towar, znajdują i w zależności od ilości straconej kasy znęcają się i odpierdalają tarło.
Zgłoś
Avatar
impah 2021-07-12, 23:23
dobra akcja
Zgłoś
Avatar
35i 2021-07-13, 5:59
xv89 napisał/a:

Proponuję, abyś wziął dobry rozbieg i przywalił tym pustym deklem w jakąś solidną, twardą ścianę. Mądrzejszy po tym nie będziesz, ale przynajmniej śmiesznie to będzie wyglądało.
Jej sprawa z kim się zadaje, zawistny, nieudaczny polaczku. Taki chujowy, nędzny, nudny żywot biednego piwnicznego robala wiedziesz, że musisz żyć cudzym życiem zaglądając innym w portfele i do łóżka?



Ja pierdolę. Miłośnik BLMUKR. Jestem heteroseksualnym rasistą i jestem z tego dumny. Pierdolisz jak unijno pedalski pomiot ze zlasowanym zachodnią propagandą mózgiem.
Przeczytałem trochę twoich wcześniejszych komentarzy i odnoszę wrażenie, że albo jesteś trolem albo typowym wychowanym bezstresowo gówniarzem, przekonanym o swojej nieomylności. Czyli, dla mnie nikim.
Zgłoś
Avatar
Apol. 2021-07-14, 19:21 1
Jestem z Ukrainy. Nic nie mówili o murzynie, tylko o MĘŻOWI Pytali gdzie jest.
Zgłoś
Avatar
mentosnsc 2021-07-15, 3:34
Kolaborowala z niemcami
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2021-12-29, 17:06
gdzie twój mąż !! debile!!! oni z jakieś mafii są, jej mąż coś jest winien tym typom to zmuszają go do oddania w taki sposób, teraz mąż powinien się zemścić i ich za to zajebać.....
Zgłoś