18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Cycu320 2022-03-20, 16:19 27
Interesuję się trochę podobnymi sprawami i spieszę z wyjaśnieniem. Gościu jak minął grzbiet stoku zamiast "łuhuu" powinien już srać w pory. W takich miejscach występują "rotory" które powodują utratę wysokości oraz utratę siły nośnej przez "złożenie" czaszy skrzydła. W tym przypadku nie jest to paralotnia tylko skrzydło wykorzystywane do "skydiving". To co odjebał napewno nie miał w planie, zlot/zjazd miał odbyć się po stoku jak widać na początku filmu.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-03-20, 16:22 6
Cycu320 napisał/a:

Interesuję się trochę podobnymi sprawami i spieszę z wyjaśnieniem. Gościu jak minął grzbiet stoku zamiast "łuhuu" powinien już srać w pory. W takich miejscach występują "rotory" które powodują utratę wysokości oraz utratę siły nośnej przez "złożenie" czaszy skrzydła. W tym przypadku nie jest to paralotnia tylko skrzydło wykorzystywane do "skydiving". To co odjebał napewno nie miał w planie, zlot/zjazd miał odbyć się po stoku jak widać na początku filmu.


No brawo Cycu pierwszy raz od dawna napisałeś coś z sensem
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2022-03-20, 17:13 11
Jesse.Pinkman napisał/a:

No brawo Cycu pierwszy raz od dawna napisałeś coś z sensem



Dam Ci plusa żeby nie było, towarzystwo wzajemnej adoracji

Zawsze mnie zastanawia czym się zajmują lub kim są tacy forumowicze jak Ty dawno niemyta parówo
myślę że jesteś bezdomnym koneserem tanich win, który nocuje i przebywa w okolicy banku "be pe ha" który ma darmowy dostęp wifi dla klientów. Stąd ta aktywność i żulerskie komentarze "po winie" do wrzucanych materiałów
Zgłoś
Avatar
rapidflarenet 2022-03-20, 17:25
On miał chyba spadochron, ale coś nie wyszło
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-03-20, 17:38
Cycu320 napisał/a:

Dam Ci plusa żeby nie było, towarzystwo wzajemnej adoracji
Zawsze mnie zastanawia czym się zajmują lub kim są tacy forumowicze jak Ty dawno niemyta parówo
myślę że jesteś bezdomnym koneserem tanich win, który nocuje i przebywa w okolicy banku "be pe ha" który ma darmowy dostęp wifi dla klientów. Stąd ta aktywność i żulerskie komentarze "po winie" do wrzucanych materiałów


Haha dobre dobre. Dach nad głową jeszcze jest, poniżej piwka jeszcze nie schodzę, praca jest więc nie jest źle
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-03-20, 20:12 7
będzie kontynuował karierę na paraolimpiadzie ... a nie zaraz... to rusek )
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-03-20, 20:18 1
Huhuuu jjjjjjj
Zgłoś
Avatar
Piciuzcmg 2022-03-20, 20:58
I właśnie takie tępe kacapy najeżdżają Ukrainę . Proszę więcej tematów wschodnich
Zgłoś
Avatar
ozesz_kurnasz 2022-03-20, 21:35
Cycu320 napisał/a:

W tym przypadku nie jest to paralotnia tylko skrzydło wykorzystywane do "skydiving".


Skydiving to jest zwykłe spadochroniarstwo. Chyba chodziło ci o speed riding/speed flying en.wikipedia.org/wiki/Speed_flying_and_speed_riding
To jest coś pomiędzy paralotniarstwem, a spadochroniarstwem.
Zgłoś
Avatar
skinner1987 2022-03-20, 22:30
Czego nie połamał?
Zgłoś
Avatar
ElGatoLopez 2022-03-21, 5:40
Hu Hu... Kapitan Sowa na tropie Yeti
Zgłoś
Avatar
Pedator 2022-03-21, 6:57
Mam nadzieje że nie miał dzieci, żeby nie przekazywać dalej takich zjebanych genów.
Zgłoś
Avatar
Atry 2022-03-21, 17:16
I dobrze mu tak, jego bracia dzielnie walczą w Ukrainie a on się bawi...
Zgłoś