18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tradycyjny scenariusz: kolesie zrobili prowokację i udało im się złapać pedofila. Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami (niestety po rusku, ale jak ktoś bardzo chce to mogę przetłumaczyć). Gdzieś od 5:15 zaczyna się solidny wpierdol okraszony kosą w nogę
Szkoda, że nie wykastrowali skurwysyna.

Zgłoś
Avatar
J................� 2013-04-16, 9:06
Eliot Imperio napisał/a:

Tam nie ma czegoś takiego, ze pójdziesz na policje i zgłosisz kradzież. Tak samo jakbyś poszedł do sąsiada i mu o tym opowiedział- wysłucha ale generalnie gówno go to obchodzi.



Chyba nie masz pojęcia o ludzkiej mentalności. W każdym normalnym kraju, gdzie istnieje pojęcie pedofilii, takie przestępstwa się tępi i zwraca się na nie uwagę. Policjant też człowiek i wie, że taki zwyrol może kiedyś trafić na jego córkę, lub syna, więc będzie reagował.

Eliot Imperio napisał/a:

Nawciskali wam kurwa pierdół o jebanej demokracji i niezawistnych sądach.



Nikt mi nic nie wciskał, natomiast wiem, jak w więzieniach traktuje się pedofilów.
Tutaj gość dostał wpierdol i co? Puścili go. W pierdlu dostawałby niemal codziennie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-04-16, 10:36
Cytat:


Nikt mi nic nie wciskał, natomiast wiem, jak w więzieniach traktuje się pedofilów.
Tutaj gość dostał wpierdol i co? Puścili go. W pierdlu dostawałby niemal codziennie.


Chuja tam gimbusie wiesz. Pedofilów trzyma się w izolatkach albo wszystkich wspólnie w jednym bloku i nie mają styczności z innymi osadzonymi więc są zasadniczo bezpieczni i nic im nie grozi.

Na przyszłość jak chcesz dzieciaku zabłysnąć to po pierwsze pomyśl a jeśli to nie podziała to po drugie dowiedz się.
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-04-16, 10:53
Velture napisał/a:


Chuja tam gimbusie wiesz. Pedofilów trzyma się w izolatkach albo wszystkich wspólnie w jednym bloku i nie mają styczności z innymi osadzonymi więc są zasadniczo bezpieczni i nic im nie grozi.

Na przyszłość jak chcesz dzieciaku zabłysnąć to po pierwsze pomyśl a jeśli to nie podziała to po drugie dowiedz się.



To może tak jest teraz, kiedyś tak nie było, a poza tym, skąd wiesz, jak jest w Rosji, gnojku?
Zgłoś
Avatar
uns 2013-04-16, 10:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
mat3u5z 2013-04-16, 10:58 3
można im przekazać 1% podatku jako organizacji pożytku publicznego ?
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-04-16, 11:35
tylko pretekst zeby sie poznecac. sami sa zwyrolami. powinni oddac go w rece policji
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-04-16, 11:39
w sumie zanim nie znalem motywu myslalem ze gosc cofniety w rozwoju i jedynym jego ratunkiem jest ustawianie sie z małolatami jakies 15 czaicie, sam znam z widzenia gosciu ktorzy maja po 25 lat zapeirdalaja na szmacie za granica potem wracaja do malego miasta i bawia sie z 14+ an dyskotekach szastajac hajsem, czy to nie jest pedofilia? kiedy sie zaczyna pedofilia? dobrze ze skasowali tego cwela mogli mu pociac czolo zyletkami, bo jak przeczytalem o tym co on tam napisal sam bym tak zrobil, kosa w noge bardzo wporzo, mogli bardziej sie znecić
Zgłoś
Avatar
cinek264 2013-04-16, 12:35
Chętnie sam bym go pociął skurwie*a , jeszcze go bronią bałwany, ciekawe jakby twojej córce zrobił coś pedofil jak byś szczekał
Zgłoś
Avatar
fryc88 2013-04-16, 12:42
Za pedofilię to co mu zrobili było zbyt łagodne. Kilka publicznych kastracji i by się nauczyli, żeby nie tykać tego, czego nie można.

Po tym wszystkim powinni go zatargać na komendę i podrzucić płytę ze zrzutami, itd. żeby wiedzieli za co dostał, a myślę, że tamtejsze SB by go dobiło.

PS. Niedawno ktoś pisał, że w rosji nawet nie ma pedofilii Owszem, już wiecie dlaczego.
Zgłoś
Avatar
bedzio 2013-04-16, 13:00
Z tą kosą to troche przesadzili ale tak to troche mało tej lekcji powinni go bardziej po żebrach bić, nawet z dwa złamane może, kosa to niebezpieczna rzecz w sensie że mogą sobie sami zaszkodzić jak przesadzą a takie bicie żeby zmaksymalizować ból a jednocześnie żeby śladów nie było( tak jak czasami zomo robiło).
Zgłoś
Avatar
kueza 2013-04-16, 13:21
ale czerwone bojówki najlepsze czo XD
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-04-16, 13:32
Dobry wpierdol dla pedofila (albo przyszłego pedofila) nie jest zły a wręcz jako lekarz przypisywałbym takie wpierdole jako profilaktykę u ludzi, którzy mają pierwsze oznaki pedofilstwa (np. koleś 24 lata umawia się z 14)
Zgłoś
Avatar
tupak 2013-04-16, 13:35 1
Z początku myślałem że podali się za 8 latkę i by było spoko ale u 13 latek to już widziałem takie kurewstwo że się w pale nie mieści. I to nie spowodowane żadną biedą, patologią czy coś tam. Widziałem w życiu 12 letnie szmaty (w sumie nie wyglądały na tyle - można powiedzieć już styrane były) które by wejść do klubów robiły gałę ochroniarzom (tak nie jednemu) i w sumie chyba tylko po to by je tam każdy za browar, drinka albo odwiezienie do chaty mógł wydymać. I nikt do nich nawet by nie podszedł gdyby same się prosiły.

Tak jak ktoś powiedział gościu wygląda na takiego desperata co wie, że nie porucha i szuka okazji. Ogólnie jakby się podawali góra za 10 letnie dziewczynki jestem w pełni za. Ale powyżej to już można polemizować.
Zgłoś
Avatar
Bankai 2013-04-16, 13:37
Nie przesadzili z ta kosa.. meksykanie tna na zywca glowe za jakies narkotykowe sprawy.

A no policjie niema co isc, bo tylko jeszcze raz wpierdol dostanie. bo co powie? "Dzien donry, jestem Pedofilem i dlatego dostalem w ryj i chcialem wniesc skarge"

Takie grupy to popieram jak najbardziej.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-04-16, 13:40 1
tupak napisał/a:

Z początku myślałem że podali się za 8 latkę i by było spoko ale u 13 latek to już widziałem takie kurewstwo że się w pale nie mieści. I to nie spowodowane żadną biedą, patologią czy coś tam. Widziałem w życiu 12 letnie szmaty (w sumie nie wyglądały na tyle - można powiedzieć już styrane były) które by wejść do klubów robiły gałę ochroniarzom (tak nie jednemu) i w sumie chyba tylko po to by je tam każdy za browar, drinka albo odwiezienie do chaty mógł wydymać. I nikt do nich nawet by nie podszedł gdyby same się prosiły.

Tak jak ktoś powiedział gościu wygląda na takiego desperata co wie, że nie porucha i szuka okazji. Ogólnie jakby się podawali góra za 10 letnie dziewczynki jestem w pełni za. Ale powyżej to już można polemizować.



To już jak ma 11 lat to można dymać?? Bo magiczny wiek 10 lat został przekroczony... Nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy panować nad popędami (bo przecież jak chce ci się kupkę to nie srasz na trawniku jak pieski, tylko idziesz do domu) więc to żadne tłumaczenie, że sobie nigdy nie ruchał i nie porucha... może odłożyć kasę na jakąś dziwkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie