18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Tradycyjny scenariusz: kolesie zrobili prowokację i udało im się złapać pedofila. Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami (niestety po rusku, ale jak ktoś bardzo chce to mogę przetłumaczyć). Gdzieś od 5:15 zaczyna się solidny wpierdol okraszony kosą w nogę
Szkoda, że nie wykastrowali skurwysyna.

Zgłoś
Avatar
elemental 2013-04-16, 13:41 1
żenujące działanie, skatowali w kilku jednego nic niewinnego chłopaka. A gawiedź forumowa nawet się cieszy. Hrr pfu wam w ryje chamy.
Zgłoś
Avatar
tupak 2013-04-16, 14:02
Chlebson napisał/a:



To już jak ma 11 lat to można dymać?? Bo magiczny wiek 10 lat został przekroczony... Nie jesteśmy zwierzętami i potrafimy panować nad popędami (bo przecież jak chce ci się kupkę to nie srasz na trawniku jak pieski, tylko idziesz do domu) więc to żadne tłumaczenie, że sobie nigdy nie ruchał i nie porucha... może odłożyć kasę na jakąś dziwkę



Chodzi mi o to że jeśli podali by się za 10 latkę lub mniej można mu wpierdolić bez wątpliwości. Mogli też nie pokazać tych screenów gdzie sami namawiali kolesia. Jest dużo szmat 12, 13 lat o których wszyscy wiedzą (łącznie z ich rodzicami), że się puszczają na prawo i lewo z 30, 40 latkami i nikt przez chwile nie pomyśli że to pedofile już nie wspominając o jakichś karach. Szmata to szmata jedne zaczynają wcześniej inne później.

A co do Twojego przykładu piesków. Jesteś w lesie na grzybach lub nad rzeką na rybach i właśnie opierdoliłeś niemytą śliwkę. Do domu 2h piechotą. I co zrobisz? Sytuacja wyjątkowa - tak jak i mogła być u tego kolesia. Dla mnie pedofil to ktoś kto nieświadome dziecko (mentalnie dziecko a nie patologicznie zrytą psychicznie szmatę która doskonale wie po co się spotyka nie ważne w jakim jest wieku) chce w jakiś sposób wykorzystać wbrew jego woli.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-04-16, 14:20
tupak napisał/a:


A co do Twojego przykładu piesków. Jesteś w lesie na grzybach lub nad rzeką na rybach i właśnie opierdoliłeś niemytą śliwkę. Do domu 2h piechotą. I co zrobisz? Sytuacja wyjątkowa - tak jak i mogła być u tego kolesia.



po pierwsze sraczka to nie jest popęd który kontrolujemy a rodzaj zaburzenia homeostazy organizmu (taka jakby choroba) więc twoje porównanie pasuje jak ja do baletu, bo nie da się opanować ,,wulkanu'' z dupy... po drugie to w lesie zawsze można znaleźć ,,ustronne miejsce'' i zrobić to z godnością. Bo przecież nawet z wyjątkową sraką nie wypróżniłbyś się na trawniku przed blokiem jak ludzie patrzą (zakładając że masz nawet 6 h do domu)... Podając przykład piesków chciałem pokazać, że można panować nad popędami i potrzebami bez względu na okoliczności... w lasach ciągle ludzie srają a na trawnikach (przy wiwatach gapiów) srają tylko pieski...

to że takie gówniary same się sadzą na kutasa to nie zmienia faktu, że ten co to wykorzystuje nie jest pedofilem
Zgłoś
Avatar
bober4 2013-04-16, 14:25
I tak uważam, że za mało dostał. Każdego złapanego pedofila powinno się kastrować na żywca.
Zgłoś
Avatar
marcincore 2013-04-16, 14:41
Są jeszcze dobrzy ludzie. Polecam ruskiego skina Tasaka który robi takie same akcje.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-04-16, 14:58
Necromessiah napisał/a:

Ok a zatem tłumaczę mniej więcej te screeny:
Koleś nazywa się Iljas.
I - co powiesz na spotkanie?
Nastia - cześć, mam 13 lat
(...)
I - w której jesteś klasie?
N - w ósmej. Ok muszę iść



W ósmej i ma 13 lat. W chuj ogarnięci ci prowokatorzy
Kraje mu się pojebały, on taki południowy typ urody, 13-latkę Hiszpanii już by dmuchał na legalu.
A tu? jeszcze raz i Kaukaz
Zgłoś
Avatar
19AF46 2013-04-16, 15:31
pięknie kurwa Ruski pojebane ale za takie coś to brawo brawo brawooooo
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-04-16, 16:00
Jerzy_Michał_Wołodyjowski napisał/a:



Chyba nie masz pojęcia o ludzkiej mentalności. W każdym normalnym kraju, gdzie istnieje pojęcie pedofilii, takie przestępstwa się tępi i zwraca się na nie uwagę. Policjant też człowiek i wie, że taki zwyrol może kiedyś trafić na jego córkę, lub syna, więc będzie reagował.

Nikt mi nic nie wciskał, natomiast wiem, jak w więzieniach traktuje się pedofilów.
Tutaj gość dostał wpierdol i co? Puścili go. W pierdlu dostawałby niemal codziennie.



Siedziałeś w pudle, że wiesz jak się tam ich traktuje? Akurat o ludzkiej mentalności najwyraźniej wiem więcej od Ciebie. Pedofil, pederasta siedzi w osobnej celi, bo państwo martwi się o jego życie i zdrowie. Nie siedzą z innymi kryminałami. Jednak widzę, że wierzysz dalej w wymiar sprawiedliwości i to, że w Polsce takie przypadki nazwane byłyby patologią. Tam gdzie sprawiedliwość to tylko pojęcie, tworzą się grupy które biorą takie rzeczy we własne ręce. I bardzo dobrze. Oczywiście narzekający, że ci ludzie zaczeli od pedofilii, że pewnie popierdoleni albo że niedługo będą bić normalnych ludzi za nic. Dziwne, od takiego waszego gdybania własnie i braku dwóch półkul pod czaszką mamy to co mamy w Polsce- zamachy w tupolewie, morderstwa na zlecenia Tuska i tak dalej. Nie dość, że robią nas w chuja na każdym kroku, to jeszcze banda jebanych kretynów mało to, że powiela takie rzeczy- potrafi sobie jeszcze pod każdym innym tematem nawymyślać lepszych rzeczy, że aż normalnego człowieka chuj strzela jak czyta takie wypociny.
Zgłoś
Avatar
J................� 2013-04-16, 16:17
Eliot Imperio napisał/a:

Siedziałeś w pudle, że wiesz jak się tam ich traktuje?



Nie wiem, jak się ich traktuje teraz, wiem jak się traktowało kiedyś.

Eliot Imperio napisał/a:

Jednak widzę, że wierzysz dalej w wymiar sprawiedliwości



Źle widzisz, bo nie wierzę, ale akurat karalność w procesach o pedofilię jest u nas wysoka, co innego z wykrywalnością.

Eliot Imperio napisał/a:

Dziwne, od takiego waszego gdybania własnie i braku dwóch półkul pod czaszką mamy to co mamy w Polsce- zamachy w tupolewie, morderstwa na zlecenia Tuska i tak dalej. Nie dość, że robią nas w chuja na każdym kroku, to jeszcze banda jebanych kretynów mało to, że powiela takie rzeczy- potrafi sobie jeszcze pod każdym innym tematem nawymyślać lepszych rzeczy, że aż normalnego człowieka chuj strzela jak czyta takie wypociny.



Ty jednego nie zrozumiałeś. Mają goście bardzo mocne przesłanki, wręcz dowód. Prowokacja świetna i wszystko z niej wynika, jak należy. Uwierz mi, że w wielu krajach, a sądzę, że w Rosji również, koleś by się nie wywinął. I dlatego taki samosąd dla mnie nie jest ok, bo koleś odejdzie, odcierpi i będzie dalej wyrywał dzieci, tylko że będzie ostrożniejszy, mając taką nauczkę. Trudniej będzie go złapać, bo skoro wyłapali go zwykli ludzie, to policja tym bardziej nie będzie miała z tym problemu.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2013-04-16, 16:21
Kurwa, ten kolo co go prowadzi ma taka sama czapkę jak moja, chuj mu w dupę
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-04-16, 16:44
Necromessiah napisał/a:

Przez pierwsze 5 minut filmu są screeny z jego wiadomościami [/video]



48sec to nie bardzo 5 min... -.-
Zgłoś
Avatar
matis2118 2013-04-16, 18:12
wzruszyłem się.. czekam na jeszcze więcej takich filmików
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-16, 18:13
Jakby tak papierzaka skopali to byście ich od lewackich komuchów wyzywali HIPOKRYCI...
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-04-16, 18:16 1
Zna ktoś nutkę w tle ?
Zgłoś
Avatar
PKSdriver 2013-04-16, 18:56
W rosji takie coś może ujść płazem oprawcom, bo to nie wzbudza żadnego poruszenia w społeczeństwie.Widziałem kilka filmów dokumentalnych o rosyjskich neofaszystach i tam nawet za zabójstwo jakiegoś brudasa policja nic nie robi.Tacy ludzie jak na filmiku działają bez skrępowania.Zobaczcie, że oni dźgają go nożem na jakimś osiedlu i nie wygląda, żeby czegoś się bali.
rosjanie to zawsze była dzicz!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie