18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
KrisVanDi 2022-03-04, 16:40 5
Szkoda, że śnieg zamortyzował upadek
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-03-04, 18:25 2
Poprawność polityczna wymaga wpisywać "Rosyjski". Rusek do dawny mieszkaniec Rusi. Tak jak pierogi ruskie są z Ukrainy a nie z Rosji. . Naleciałość językowa, z czasów kiedy Polska miała tereny na wschodzie.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2022-03-04, 18:31 1
Zobaczył że po tym co putin odpierdala nie kupi już nowego iphona i mamy efekt.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2022-03-04, 20:41
Tiktoker? Mam nadzieję że nie przeżył.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-03-04, 20:43
Pusty łeb zamortyzował upadek.
Zgłoś
Avatar
łechtaczka 2022-03-04, 22:20
Coś czuję, że niebawem hard będzie zajebany od huśtających się kacapów
Zgłoś
Avatar
kubol 2022-03-04, 23:03 4
Heliar napisał/a:

Poprawność polityczna wymaga wpisywać "Rosyjski". Rusek do dawny mieszkaniec Rusi. Tak jak pierogi ruskie są z Ukrainy a nie z Rosji. . Naleciałość językowa, z czasów kiedy Polska miała tereny na wschodzie.



Co ty pierdolisz? Toż to ruski kacap (byl).
Zgłoś
Avatar
tupolew154 2022-03-04, 23:46 1
Kurwa, pierwsza pomoc klasa ale w sumie to kacap, na chuj go ratować
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2022-03-05, 1:21 6
Heliar napisał/a:

Poprawność polityczna wymaga wpisywać "Rosyjski". Rusek do dawny mieszkaniec Rusi. Tak jak pierogi ruskie są z Ukrainy a nie z Rosji. . Naleciałość językowa, z czasów kiedy Polska miała tereny na wschodzie.



Pierogi ruskie to polska potrawa, z wojewodztwa Ruskiego ktore mialo stolice we Lwowie!! Panie madralo
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-03-05, 11:02
Heliar napisał/a:

Poprawność polityczna wymaga wpisywać "Rosyjski". Rusek do dawny mieszkaniec Rusi. Tak jak pierogi ruskie są z Ukrainy a nie z Rosji. . Naleciałość językowa, z czasów kiedy Polska miała tereny na wschodzie.



Poprawność wymaga pisania "sowiecki", "kacapski", "moskalski", "rosyjski". Z małej litery. Uważa się natomiast, że najmniej poprawną formą spośród tu przeze mnie podanych jest ostatnia - "rosyjski". Nie posiada ona bowiem nacechowania negatywnego, pejoratywnego wydźwięku, a nie można pozwolić sobie na pominięcie tak ważnego aspektu w nazewnictwie. To nieetyczne.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-03-05, 18:00 1
Jak już wspominałem, upadek z okna nie zawsze jest spowodowany wypadkiem czy próbą samobójczą. Szczególnie w Rosji czy RPA.
Zgłoś