18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Mzimu 2021-10-26, 21:19 9
Nie wiem kto jest kretynem, bo samochód z kamerką wyprzedzał z prawej tę Ładę.
Zgłoś
Avatar
35i 2021-10-26, 21:24
Shit happens.
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2021-10-26, 21:29 3
Głupia pizda, że pewnie gapiła się w wyświetlacz, ale kutasowi co zatańczył bredgensa autem bardzo dobrze, bo ze skrajnego na rozwidleniu się nie skręca.
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2021-10-26, 23:07 9
Mzimu napisał/a:

Nie wiem kto jest kretynem, bo samochód z kamerką wyprzedzał z prawej tę Ładę.



na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-10-26, 23:37
przemo3251 napisał/a:

na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można


W zabudowanym można, jak wyprzedzasz na ekspresówce z prawej to powodzenia...

Inna sprawa, że wg mnie to nie można tu mówić o wyprzedzaniu, po prostu typas zjechał sobie na prawy pas - ja sie zgadzam, ze mial prawo
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-27, 9:25 1
przemo3251 napisał/a:

na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można



prawko w chrupkach znalazłeś?

miał pełne prawo zjechać na prawy pas, sygnalizował to wystarczająco długo. A ten co pierdolnął to chyba spał, było w chuj czasu aby zdjąć nogę z gazu.
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-10-27, 11:54 5
Mzimu napisał/a:

prawko w chrupkach znalazłeś?
miał pełne prawo zjechać na prawy pas, sygnalizował to wystarczająco długo. A ten co pierdolnął to chyba spał, było w chuj czasu aby



a jakie przepisy znasz odnośnie jazdy lewym pasem? chyba nie można gdy prawy jest wolny i się nim wleczesz

bo chyba mi nie powiesz że ktoś się może wjebać na lewy pas i hamować oba pasy w ten sposób
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2021-10-27, 12:59
przemo3251 napisał/a:

na takich drogach można z prawej chociaż nie znam konkretnie rosyjskich przepisów. W EU można



Prawym pasem możesz wyprzedzać tylko w mieście.

Odpowiedz prosta, dwie pizdy się spotkały. Jedna jedzie 80lewym pasem i z niego w prawo zjeżdża. A druga wyprzedza prawym i zamiast hamować to kurwa trąbi.
Zgłoś
Avatar
n................l 2021-10-27, 13:06
Kurwa, gdzie wyście prawko zdawali Można wyprzedzać prawym pasem, bando kretynów:

Cytat:


10.
Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:
1)
na jezdni jednokierunkowej;



Czyli na każdej standardowej dwupasmówce z pasem zieleni możesz wyprzedzać z prawej.
Zgłoś
Avatar
beeveer 2021-10-27, 16:00
co do kłótni apropos wyprzedzania poza terenem zabudwanym
Teoretycznie na autstradach i ekspresówkach (minimum 2 pasy w jedną stronę) w polsce można wyprzedzać.
ale policja lubi się do tego przypierdalać, bo mimo że jest linia przerywana zasady są takie jak zawsze - nie przed zakrętem, nie przed wzniesieniem, wiaduktem, skrzyżowaniem (czyli zjazdem) mostem itd... wielu właśnie na to daje złapać.
W DE zasady są chyba jeszcze bardziej pogmatawne.
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2021-10-27, 20:18 2
Mzimu napisał/a:

miał pełne prawo zjechać na prawy pas, sygnalizował to wystarczająco długo.



Kolejny pizdeusz, który myśli że włączony kierunkowskaz daje mu prawo do zmiany pas ruchu
Mam nadzieję że jedyne co prowadzisz to trókołowy rower dla retardów
Zgłoś
Avatar
n................l 2021-10-27, 21:10
beeveer napisał/a:

co do kłótni apropos wyprzedzania poza terenem zabudwanym
Teoretycznie na autstradach i ekspresówkach (minimum 2 pasy w jedną stronę) w polsce można wyprzedzać.
ale policja lubi się do tego przypierdalać, bo mimo że jest linia przerywana zasady są takie jak zawsze - nie przed zakrętem, nie przed wzniesieniem, wiaduktem



PIERDOLENIE, masz w PoRD wyraźnie:
Cytat:

7.
Zabrania się wyprzedzania pojazdu silnikowego jadącego po jezdni:
1)
przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia;
2)
na zakręcie oznaczonym znakami ostrzegawczymi;
3)
na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany.
8.
Dopuszcza się wyprzedzanie w miejscach, o których mowa w ust. 7 pkt 1 i 2, na jezdni:
1)
jednokierunkowej;


A skrzyżowań na drogach ekspresowych i autostradach nie ma. O wiadukcie nie ma słowa. coś ci się popierdoliło.

Zamiast się wypowiadać wzięlibyście się dokształcili, to nie jest trudne nawet dla absolwentów klas 1-3 i WSRH.
Zgłoś
Avatar
TomRar 2021-10-28, 20:46
Ja jebie nie można wyprzedzać z prawej... co za kurwa debile i to to jeździ po naszych drogach. Byście sie lepiej zajęli studiowaniem kodeksu drogowego, póki jeszcze wam prawka nie zabrali, a nie na sadolu...
Zgłoś