18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Dymson30 2024-10-15, 14:11
Jaki śmieszny Down
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2024-10-15, 14:13 1
Bareja by tego nie nagrał o ja pierdole miłego dnia życzę
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-10-15, 14:15 2
On się bawi lepiej od reszty mięsa armatniego
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-15, 14:17 2
BlackSadolRazor napisał/a:

Ruski żołnierz



BlackSadolRazor napisał/a:

Z zespołem Downa. Pewnie strzela w ukrów pistoletem na wodę



a oni i tak przegrywają...
Zgłoś
Avatar
Lewackaglupota 2024-10-15, 14:18 7
Drony lataja , artyleria pracuje a ten maluje obrazek ... Szkoda chłopaka , tak tak wiem to jebany rusek ale to nie jego wina , ze taki sie urodził. Elo
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-10-15, 14:21
I takie kacapy z downem z karabinami na sznurku kopią banderowSSkie tyłki? nie dziwne, rezuny potrafią walczyć tylko z bezbronnymi kobietami i dziecmi.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-10-15, 14:36 1
Dymson30 napisał/a:

Jaki śmieszny Down


Ciekawie zareagowałeś na swoje odbicie w lustrze

Ni chuja nie ma się co śmiać. To naprawdę smute i pokazuje spierdoloną mentalność sowietów.
Zgłoś
Avatar
dominik666 2024-10-15, 14:37 1
POLTERGAIST napisał/a:

I takie kacapy z downem z karabinami na sznurku kopią banderowSSkie tyłki? nie dziwne, rezuny potrafią walczyć tylko z bezbronnymi kobietami i dziecmi.



Od niemal trzech lat ruskie "kopią tyłki" . Jak na trzydniową operację to chujowo coś im idzie to kopanie XD Z informacji od mojego kumpla co walczy od dwóch lat na ukrainie wynika że ruskich poborowych bardzo łatwo się zabija XD Ruskich ratuje ilość nie jakość, bo te łajzy poza niewielką ilością oddziałów , które faktycznie przedstawiają wartość bojową w większości są mięsem armatnim do rozpoznania bojem XD
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-10-15, 14:39
w co on gra połącz kropki czy gdzie jest ukryty przedmiot a po za tym chyba maja problemy z poborem że już takich biorą
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-10-15, 14:43
dominik666 napisał/a:

Od niemal trzech lat ruskie "kopią tyłki" . Jak na trzydniową operację to chujowo coś im idzie to kopanie XD Z informacji od mojego kumpla co walczy od dwóch lat na ukrainie wynika że ruskich poborowych bardzo łatwo się zabija XD Ruskich ratuje ilość nie jakość, bo te łajzy poza niewielką ilością oddziałów , które faktycznie przedstawiają wartość bojową w większości są mięsem armatnim do rozpoznania bojem XD



mało mnie obchodzi co kacapy robią sobie z banderowcami i jakie czułości sobie fundują wzajemnie ale niech robią to sobie jak najdłużej, mam nadzieję tylko , że my wyciągniemy z tego konsekwencje i przez ten czas uzbroimy się po zęby.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-15, 15:01 1
dominik666 napisał/a:

Od niemal trzech lat ruskie "kopią tyłki" . Jak na trzydniową operację to chujowo coś im idzie to kopanie XD Z informacji od mojego kumpla co walczy od dwóch lat na ukrainie wynika że ruskich poborowych bardzo łatwo się zabija XD Ruskich ratuje ilość nie jakość, bo te łajzy poza niewielką ilością oddziałów , które faktycznie przedstawiają wartość bojową w większości są mięsem armatnim do rozpoznania bojem XD



A co ty sobie myślisz? chyba nie za dużo.... a ukraiński poborowy z łapanki ulicznej jaką ma wartość bojową..... ? A tych łapanek ostatnio na ukrainie w chuj duzo.

Podsumowując, w tej wojnie nikt nie wygrywa....

Steki tysięcy trupów z obu stron.... i to wszystko pójdzie na nic, bo ukraina żadnych ziem nie odzyska a codziennie traci kontrolę nad coraz większymi obszarami, to są fakty.

Polecam na polskim YT kanały o tej tematyce tzw. raporty z frontu,wszystkie sa co do tego zgodne.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-10-15, 15:07
leonidkacap napisał/a:

w co on gra połącz kropki czy gdzie jest ukryty przedmiot a po za tym chyba maja problemy z poborem że już takich biorą



Sztuka się liczy.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
dominik666 2024-10-15, 17:09 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

A co ty sobie myślisz? chyba nie za dużo.... a ukraiński poborowy z łapanki ulicznej jaką ma wartość bojową..... ? A tych łapanek ostatnio na ukrainie w chuj duzo.
Podsumowując, w tej wojnie nikt nie wygrywa....
Steki tysięcy trupów z obu stron.... i to wszystko pójdzie na nic, bo ukraina żadnych ziem nie odzyska a codziennie traci kontrolę nad coraz większymi obszarami, to są fakty.
Polecam na polskim YT kanały o tej tematyce tzw. raporty z frontu,wszystkie sa co do tego zgodne.



Kraj który przez lata straszył cały świat swoja potęgą militarną nie potrafi sobie poradzić przez dwa lata z małą Ukrainą XD Ruscy już są pośmiewiskiem, bez względu na wynik tej wojny. Oglądaj dalej youtube i czerp stamtąd informacje 😂 W rosji temat łapanek wygląda dokładnie tak samo jak na Ukrainie. Oczywiście na znacznie większą skalę. Z tą różnicą że Ukraina ma mniej ludzi niż ruscy. Powyższy film pokazuje doskonale w jakiej kondycji jest druga armia trzeciego świata i jak wygląda pobór. Koleżka ma zespół downa i rysuje sobie obrazki w okopie. No kurwa, prawdziwy żołnierz z krwi i kości. Ciekawe jakie zabawne rzeczy muszą go spotykać nocami wśród tych zwierząt i jak zakończy swoją wojskową karierę. Bo ja nie wiem, ale się domyślam, cytując klasyka .
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-10-16, 11:22
@up prawie 20% mieszkań u nich nie ma nawet ubikacji. Sprzęt wojskowy mają przestarzały. Wszędzie bieda aż piszczy.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów