18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Ruskie polowanie
B................r • 2012-02-24, 19:16
Frajerski sposób na upolowanie niedźwiedzia

Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-02-25, 11:21 3
@up, zabijanie zwierząt hodowlanych dla mięsa i skór ma się nijak dla zabijania dzikich zwierząt dla własnej uciechy zostawiając takiego właśnie niedźwiedzia w środku lasu bo nie ma możliwości wyciągnąć ważącego średnio 400-500kg z tego lasu...
Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2012-02-25, 20:31
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Piękne dzikie nieskażone tereny. Szkoda, że takie prymitywy to rozpierdalają. Z drugiej strony bogaci amerykanie w obstawie 20 murzynów z kałachami strzelają z niemal armat do słoni, które są równie nieszkodliwe co śpiące niedźwiedzie. Zresztą cała Ziemia była kiedyś w lepszej kondycji, a potem pojawiło się na niej najobrzydliwsze ze zwierząt, które wzniośle nazywamy człowiekiem.



Zgadzam się z tobą 100 % dobrze napisane
Zgłoś
Avatar
Pykac 2012-02-25, 23:41
Kurwa i znowu to samo, zabili niedźwiedzia to mi się przykro zrobiło ale jak kurwa ktoś zabija człowieka na hardzie to dla mnie norma....
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-02-25, 23:43 1
Predatorzy, kurwa!
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-02-25, 23:47 2
kamilkawka napisał/a:

Normalne na sadisticu siedzi 90 % obroncow zwierzat. Jak sie zabija ludzi itp to sie ciesza i klaskaja ale jak sie przejedzie kotka albo zabije swinie w rzezni albo tak jak tu upoluje niedzwiedzia to kurwaaaa bedą sie rzucaccccc...ide puscic pawia .Dziekuje dobranoc .



no bo beka jest nie ? a od zwierzaków to Ty się odpierdol .
Zgłoś
Avatar
misszyszka 2012-02-26, 0:01 2
Jak przeczytałem, że to ruskie, to myślałem, że misia starzałem w potylicę załatwią.
Zgłoś
Avatar
roger87 2012-02-26, 0:06
Zabijanie niedźwiedzi jest pozbawione sensu. Ich mięso jest niejadalne. Pozyskuje się jedynie skórę i chyba (nie pamiętam dokładnie) woreczek żółciowy do jakiejś chińskiej medycyny. Mięso niedźwiedzi jest natomiast toksyczne. Oczywiście przy głodowych zarobkach Rosjan każdy dorobiony rubel jest cenny.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-02-26, 0:17
Zycze im smierci.
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2012-02-26, 0:28 2
niam.pl/pl/produkty/5127-mieso_niedzwiedzia

dalej jesteście pewni że mięso z niedźwiedzia jest toksyczne? xD
Zgłoś
Avatar
Xayrax 2012-02-26, 0:34
Chujowe to. Lubię przemoc i wobec zwierząt też ale to już było chujowe...
Zgłoś
Avatar
Shock 2012-02-26, 0:59
o japierdole, co nagle tak wszyscy sa oburzeni losem dwoch niedzwiedzi ? Props dla rusków za jaja. Filmik zajebisty.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2012-02-26, 1:28 1
LeśnaDziewica
Mam nadzieję,że psu nic się nie stało choć wiem,że ta rasa to profesjonaliści w swoim fachu.
Nie powinien szturchać gałęzią tylko jakimś sznurkiem z kiełbasą czy z innym niedźwiedzim smakołykiem dla swojego bezpieczeństwa

bredzisz dziecko
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-02-26, 2:01
blackhunter6 napisał/a:

Frajerski sposób na upolowanie niedźwiedzia


A jak mieli to zrobić? Wyskoczyć do niedźwiedzia na pięści? To nie frajerzy tylko kozaki-domyślam się, że ty na ich miejscu ze strachu nie zrobiłbyś nic poza zesraniem się na rzadko. Nawet spierdalać byś nie dał rady.
Zgłoś
Avatar
Strzalka34 2012-02-26, 2:55
Typowe dla ruskich!!! Ich specjalność,strzał ostrzegawczy w tył głowy!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-02-26, 3:06 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Zresztą cała Ziemia była kiedyś w lepszej kondycji, a potem pojawiło się na niej najobrzydliwsze ze zwierząt, które wzniośle nazywamy człowiekiem.



A ja np. wolę należeć do dominującego gatunku który dyktuje całej reszcie prawa natury. Nie byłbym zachwycony wychodząc z szałasu zdobyć kilka poziomek wiedząc, że za chwilę jakaś wataha wilków może mnie rozszarpać żywcem. Obserwować jak walczą o fragmenty mego ciała wyszarpując je ze mnie tak jak to robią z innymi zwierzętami. Człowiek to jedyne zwierzę które zabijając potrafi troszczyć się by ofiara nie cierpiała. Inne fundują szybką śmierć tylko wtedy jak spokojnie chcą przystąpić do uczty.

Nieźli myśliwi z tych rusków. Tak blisko podejść. A pies też przechuj, rzucić się na niedźwiedzia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie