18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
malyrataj 2022-09-19, 16:33
chochlikhero166 napisał/a:

malyrataj napisał/a:


Mam nadzieję że zamknąłem ci już mordę wystarczajaco bo ani jeden twój argument nie był trafny. Poza tym jeszcze jedno: polscy milionerzy nie są odpowiedzialni ani zobowiązani wobec jednostek. Ale jeśli upainscy oligarchowie nie mają zobowiązań wobec ich kraju, w czasie wojny to nie ma ich nikt. Ani żaden Polak, ani cały swiat



Nie dość że nie zamknąłeś to z komentarza na komentarz spadasz coraz niżej w mojej ocenie, samo szczekanie zero myślenia. Pozbawiony rozumu i myślenia o dwa kroki do przodu
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 2022-09-19, 16:52 1
malyrataj napisał/a:

chochlikhero166 napisał/a:


Nie dość że nie zamknąłeś to z komentarza na komentarz spadasz coraz niżej w mojej ocenie, samo szczekanie zero myślenia. Pozbawiony rozumu i myślenia o dwa kroki do przodu



No właśnie. W twojej ocenie. Kto ma rację 24 godziny przed innymi, przez całą dobę uchodzi za idiotę. Poza tym, wiesz gdzie mam twoje zdanie. Tam gdzie każdego upainca po kolei



Dla mnie jesteś pożytecznym idiotą i tyle. Nie obchodzi mnie krytyka durnia
Zgłoś
Avatar
gallanonim800 2022-09-19, 18:27
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



Dobrze prawisz kolego. Oby jak najwięcej trzeźwo myślących nie tylko na tym portalu ale wszędzie.
Zgłoś
Avatar
Pereze87 2022-09-19, 21:16
Wszystko bolszewickie psy zostaną spalone żywcem . Wasz koniec jest już bliski . Druga armia świata .. hahahha
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2022-09-19, 21:29 5
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



jeśli myślisz że mocna i przyjazna Ukraina pomoże kiedyś Polsce w przyszłości to jesteś durniejszy niż te ruskie śmiecie
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-19, 22:08 1
malyrataj napisał/a:

Tym się człowiek rozumny różni od prostaka że słucha każdej opinii i sam potrafi wyciągnąć wnioski, za to ty założyles że olgadam pewnie tvpis i stamtąd mam swoje informacje, żenujący poziom i retoryka, ciężko kopac się z koniem dlatego serio kończę



Do rozumnego człowieka tobie daleko. Dalej propaguj pomaganie Ukraińcom kosztem Polaków, daleko na tym zajdziemy - rozwalona gospodarka, bezrobocie, wojsko bez sprzętu i zachód mający za nic Ukraińców jak i zapewne Polaków.
Niestety UE dała dupy na samym początku tej wojenki, a my harcerzyki znowu za swoją waleczność będziemy płacić.
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-09-19, 22:33
Halman napisał/a:

co tu komentować jak wszystko widać ale zaraz i tak przylecą obrońcy kremlina



o jest kochaś od brudasów i śmieci z charkowa. te kurestwo trzeba tępić, ale bananowe dziwki nie rozumieją tego.
jbć otn ukr i cała reszte gówna
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-09-19, 22:34
RodrigoCortez napisał/a:

jeśli myślisz że mocna i przyjazna Ukraina pomoże kiedyś Polsce



A kto mówił o pomaganiu? Polska powinna dążyć do tego, aby jak najbardziej uzależnić od siebie Ukrainę, tak, żeby jej interesy były po drodze z Polską.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-09-19, 22:59 2
kulawiec napisał/a:

A kto mówił o pomaganiu? Polska powinna dążyć do tego, aby jak najbardziej uzależnić od siebie Ukrainę, tak, żeby jej interesy były po drodze z Polską.



kulawiec napisał/a:

Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



Ty piszesz o pomaganiu i jeszcze sugerujesz że Ukraińcy będą naszymi wdzięcznymi sojusznikami
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-09-20, 0:42
neo001 napisał/a:

Ty piszesz o pomaganiu i jeszcze sugerujesz że Ukraińcy będą naszymi wdzięcznymi sojusznikam



Nie, ja nie piszę, tylko napisałem. I nie o pomaganiu, a o walce z Rosją czyimiś rękami. I nic tam niema o wdzięczności, a o wspólnych interesach i uzależnieniu od siebie w jak największym stopniu.

Mam gdzieś czy nam ktokolwiek będzie wdzięczny, aczkolwiek propaganda jest przydatna, żydzi zbudowali na niej cały biznes i robią od lat politykę. Raczej chodzi o kontrakty, na odbudowę, technologie, pośrednictwo, tranzyt itd.
Zgłoś
Avatar
BERYL1 2022-09-20, 8:03 2
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



generalnie to widze, ze juz propagande ci wcisneli xD
upainiec nigdy nie bedzie przyjacielem Polaka koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2022-09-20, 18:11 2
BERYL1 napisał/a:

upainiec nigdy nie bedzie przyjacielem Polaka koniec kropka.



A co to ma do rzeczy? Ktoś ci kazał się przyjaźnić?
Zgłoś
Avatar
Gr0mTom 2022-09-25, 11:30
kulawiec napisał/a:

Generalnie Ukraińcy są jednak trochę bardziej cywilizowani, czym bliżej Rosji tym więcej patologi. Co nie zmienia dwóch faktów. Pierwszy jest taki, że w obu krajach było sporo mądrych i wybitnych ludzi. Drugi jest taki, że to Ruskie wpadli mordować do Ukrainy a nie na odwrót.
Wniosek jest taki, że powinniśmy wspierać wszystko co pozwala na jak największe wykrwawienie Rosji i przy okazji umacniać swoją pozycję gospodarczo i militarnie gdzie popadnie.
Mocna i przyjazna Ukraina może się przydać w przyszłości przy pokazywaniu Niemcom gdzie ich miejsce, w końcu razem z Francją ciągną Putinowi i stoją w opozycji do Polski.



Ukraina zawsze bedzie proniemiecka ty kretynie, nie znasz sie a historii i tym w jaki sposob powstalo panstwo ukrainskie to sie nie wypowiadaj. Niemcy od samego poczatku wykorzystywali ukrów do tego aby oslabiac Polske i kacapów. Także jebać pierdolonych banderowców którzy po dziś dzień gloryfikują bandere i tym samym kacapów.
Zgłoś