18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
c................s 2014-11-16, 0:20
Jak mocny silnik i dobry samochód to i z zaśnieżonego rowu wyjedziesz.
Zgłoś
Avatar
betonowy_asfalt 2014-11-16, 0:36
Mają rozmach skurwysyny...
Zgłoś
Avatar
TheWitcher28 2014-11-16, 0:44
qba1983 napisał/a:

a wiesz co to jest mechanizm różnicowy? to holersto niestety nie pomaga w takich sytuacjach... kreci sie tylko jedno kolo(pewnie prawe) widac na filmie że dymek z rury leci wiec pewnie cos pomagal



A Ty wiesz co to jest mechanizm różnicowy? Jak to nic nie daje w takich sytuacjach? Gdyby nic nie dawał to by się w czasie holowania/ zaciągania nie uruchamiało silnika.
Mechanizm różnicowy uruchamia się w czasie, gdy różnica siły przyczepności na napędzanych kołach przekroczy określoną wartość ( poziom tej różnicy zależy od zastosowanego mechanizmu różnicowego- torsen, limited slip, standardowy itd.). Nawet jeśli przyczepność zostanie zerwana to dalej jakiś moment obrotowy jest. W takich przypadkach najlepiej sporo działać sprzęgłem na niskich obrotach silnika, co najprawdopodobniej ten gość robił.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2014-11-16, 1:49
Eeee, nic się nie rozjebało?
Zgłoś
Avatar
Romand 2014-11-16, 8:18
Zajebista ekipa, ale czy nie mogli poczekać tych kilku minut na jakiś przejeżdżający nieopodal czołg?
Zgłoś
Avatar
vasq226 2014-11-16, 12:02
Chciałbym zobaczyć jak polak w taki sposób pomaga polakowi... Niby uważamy ich za naród dążący do samodestrukcji a zdolni są sobie pomagać
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-11-16, 12:39
joeblack33 napisał/a:

i weź tu tera postaw każdemu flaszkę za pomoc



W czterogwiazdkowym hotelu Alfa w Moskwie dobra flaszka kosztowała mniej niż polska w sklepie u miecia

Więc się nie wykosztuje ^^
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2014-11-16, 13:11
A Polak by się nie pierdolił zbierając 50 osób tylko jakoś sam na patencie wyjechał podkładając wycieraczki pod koła
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-11-16, 16:46
vasq226 napisał/a:

Chciałbym zobaczyć jak polak w taki sposób pomaga polakowi... Niby uważamy ich za naród dążący do samodestrukcji a zdolni są sobie pomagać



Jeeee tam, wpadłem kiedyś moim ex-bolidem do rowu (ślisko było ) i bez problemu uzyskałem pomoc od innych kierowców, w tym od busa wiozącego pasażerów (jakiś prywatny przewoźnik).
Zgłoś