18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
yigebek291 2022-04-06, 5:20 4
Czego dowodzi sytuacja na Ukrainie
Zgłoś
Avatar
Joachim 2022-04-06, 8:55 11
yigebek291 napisał/a:

Czego dowodzi sytuacja na Ukrainie


Zabijają tam banderowców. W czym problem?
Zgłoś
Avatar
Thennomad 2022-04-06, 8:58
Oprócz tego, że są pojebani to jeszcze są zapijaczonymi jebanymi bez mózgami.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-04-06, 10:13 17
Joachim napisał/a:

Zabijają tam banderowców. W czym problem?



Bo wiadomo, że wszyscy Ukraińcy to banderowcy, wszyscy Niemcy to hitlerowcy. Włosi to mafia, Anglicy pedały.
Tylko my jesteśmy narodem wybranym, co ma Jezusa za króla - co go nam Żydzi zabili. Wcale nie mamy opinii pijaków i złodziei samochodów.
Poraża mnie inteligencja niektórych rodaków - chyba że to ruskie trole.
Zgłoś
Avatar
Serrhol 2022-04-06, 12:10 3
Kacapy się napierdalają z chochołami. Jestem zdecydowanie za chochołami, bo to nasze dupska osłaniają (i to ich jedyny powód do życia). Ale to nie znaczy, że mam to ścierwo polubić.
Zgłoś
Avatar
airwalk 2022-04-06, 12:27
Jebany tak chuchną że cała szyba zaparowała...
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-04-06, 12:32 3
Wytlumacz Hal bo widze, ze saczysz jad ostatnio na maxa i jakbys mogl to bys pewnie jakiegos nuka zrzucil na rosje zabijajac przy okazji kobiety, dzieci, psy i koty. W czym tutaj widzisz kasapckie pojebanstwo? Koles specjalnie wpierdolil sie pod ciezarowke bo jest ruskim kacapem?
Moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze to chyba nie atak kamikaze czy proba samobojcza.

Jak zobaczysz filmik z rosji gdzie male dziecko winie w wypadku bedziesz sie cieszyl, ze "jednego kacapa mniej" ?

Uwazajcie ludzie na komentarze bo w filmikach nie zwiazanym z wojna komentarze sa usuwane.
Zgłoś
Avatar
trippin 2022-04-06, 12:34 3
patrząc na kierunek skrętu kół to chyba wpadł w poślizg
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-04-06, 12:36
yigebek291 napisał/a:

Ruskie to są naprawdę pojebane...



a ktokolwiek inny na świecie to samo mógłby powiedzieć o Polakach oglądają na yt polskie kompilacje z dróg. takie uogólnianie dowodzi, jaki prymityw z Ciebie.

Joachim napisał/a:

Zabijają tam banderowców. W czym problem?



japa tam obsrany trolu
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2022-04-06, 12:50 1
W Polsce też tacy geniusze jeżdżą
Zgłoś
Avatar
michallpk 2022-04-06, 13:06 3
htp napisał/a:

Bo wiadomo, że wszyscy Ukraińcy to banderowcy, wszyscy Niemcy to hitlerowcy. Włosi to mafia, Anglicy pedały.
Tylko my jesteśmy narodem wybranym, co ma Jezusa za króla - co go nam Żydzi zabili. Wcale nie mamy opinii pijaków i złodziei samochodów.
Poraża mnie inteligencja niektórych rodaków - chyba że to ruskie trole.



Akurat anglicy to są pedały.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-04-06, 13:21 1
Dzisiaj napisał/a:

Wytlumacz Hal bo widze, ze saczysz jad ostatnio na maxa i jakbys mogl to bys pewnie jakiegos nuka zrzucil na rosje zabijajac przy okazji kobiety, dzieci, psy i koty.



mój jad, moja sprawa.
Zgłoś
Avatar
ffxx 2022-04-06, 14:14 1
zgadzam się że są pojebane, lecz w tym przypadku widać że żółte auto kontruje kierownica - poślizg, awaria auta?
Zgłoś
Avatar
Attero132 2022-04-06, 15:29 1
A bo tylko kacapy w poślizg wpadają??? Halman po raz kolejny udowadnia, że nie jest tytanem intelektu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie