18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:26
Rutkowskie vs TVN
Tuiq • 2012-02-08, 17:46
Stara dupa z TVN zaliczyła wtopę i dała się ponieść emocjom. Policja także strzela ślepymi argumentami, a Rutkowski niszczy oboje.
Zgłoś
Avatar
marci21 2012-02-08, 23:44
Tak, Oczywiście niema blefów ! A jak na przesłuchaniach POLICJA kurwa robi. Napierdalaja kurwy żeby wymusić zeznania i ich techniki są nieco gorsze, bo już nie chodzi o sam blef. A teraz palą jana na antenie tej sprzedajnej, ogłupiającej telewizji.
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-02-08, 23:45
Prawda jest taka:
Kolęda
Jebany policjant
Rutkowski
Wszyscy to jebani pozerzy którzy kasę by z krowiej dupy wyciągneli, wszyscy troje są pustymi nie do rozwiniętymi bez mózgami dla których się liczy rozgłos i kariera. Popatrzcie na policjancika cały jest zmanipulowany i wykreowany przez tvn co mu każą powiedzieć to mówi zero własnego zdania jebany filozof co mówi ze złożnonymi rękami i oczy zamyka jak mówi to samo ta sprzedajna dziennikarzyna, a rutkowski nocą biega w okularach przeciwsłonecznych dlaczego bo kreuje swój wizerunek. Wszyscy do jednego wora, wszyscy razem spłoną w piekle za tą swoją obłudę
Zgłoś
Avatar
Maxwell 2012-02-08, 23:45
Wszyscy przypierdalacie się do Rutkowskiego, że to nieetyczne itd... Oglądał ktoś z was serial "Pitbull"? Został stworzony na podstawie autentycznych wydarzeń i opisów policjantów pracujących w "wydziale zabójstw". Wiadomo, że filmy nakręcają wszystko, żeby zrobić lepszy efekt. Jednak sporo "metod" przesłuchań ukazanych w filmie ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Podejrzani często są zastraszani, bici, zaszczuci. No i chuj z tym? Powinien być dopuszczony KAŻDY sposób skutecznego wyciągnięcia informacji z podejrzanego (oczywiście, żeby go za bardzo nie uszkodzić w miarę możliwości). Prawda jest taka, że Rutkowski odjebał dobrą robotę w 3-4 dni, gdzie policji zajęłoby to pewnie kilka lat. Chuj z tym czy miał licencję czy nie. To on rozwiązał sprawę.
Zgłoś
Avatar
Burburbur 2012-02-09, 0:02 1
Rutkowski zastosował radykalne metody i potraktował przestraszoną kobietę jak typowego podejrzanego, która w szoku z powodu wypadku popełniła głupotę za co teraz odpowie. Udostępniając materiał do użytku publicznego zniszczyli do reszty jej poczucie jakiejkolwiek wartości własnego życia jak sądzę. Nie zdziwił bym się gdyby po wszystkim zaplanowała bliskie spotkanie z chodnikiem skacząc z dachu kamienicy . Dla niej to osobista tragedia i wyciągnięcie tego na apel było największym błędem nie Rudkowskiego jak sam wyjaśnił, tylko pierdolniętych mediów i brukowców które zrobiło z akcji sensacje.

Co do policji to kwestia podstawowa, totalny brak kompetencji. Zanim zacząć porządnie dociekać prawdy u źródła czyli u matki, oraz porządnie ją przemaglować, żeby przypadkiem nie dopuścić do sytuacji jakiej jesteśmy świadkami teraz, to nasi kochani funkcjonariusze łykają każde słowo matki jak kaczka chleb i przepierdalają pieniądze podatników.

No i Pani w studiu co się dopierdoliła do Pana R. który bądź co bądź zrobił więcej w tej sprawie niż ktokolwiek z policji, upewnia mnie w zdaniu że media zrobią sensację z najgorszego gówna tylko po to żeby oglądalność skoczyła.

Każdy jest po części winien, ale najbardziej ten co wyciąga brudy na forum.
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2012-02-09, 0:03
Hahaha blefowanie ludzie nie wiedza jakimi sposobami policja potrafi wyciagac informacje biciem itp. jakos z tego nikt afer nie robi
Zgłoś
Avatar
Quovadis 2012-02-09, 0:08 3
I tylko się wkurwiłem na wieczór ;D
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-02-09, 0:27
Everizon napisał/a:

Głupia szmata została ustawiona tak żeby bronić policji która w mediach ma wyglądać na profesjonalną i rzetelną. Co za szopka ! Laska z IQ mojego kanarka i bezmózgi facio-marionetka.



Dziennikarka nie była w stanie bronić kogokolwiek, bo sama dała dupy. Rutkowski również popisał się chamstwem. Podczas całej dyskusji tylko policjant zachowywał się odpowiednio...

A skuteczność policji wynika nie tylko z przyjmowania do pracy idiotów, ale też prawa tworzonego przez bandę skurwieli, którzy obiema rękami nie potrafią znaleźć własnej dupy.

Burburbur napisał/a:

światkami


Wypierdalaj i spraw sobie słownik, zanim wrócisz.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-02-09, 0:31 1
MasterFuck napisał/a:

Rutkowski rozjechał oboje? Prosze. Jedyne co on tu robił to krzyczał i nie dał nikomu dojść do słowa, a pierdolony TVN na siłę chcę udowodnić jaka to policja była bezradna i nieudolna. Realia są takie, że policja działała zgodnie z procedurami i nie wykraczając poza prawo. Detektywi mają większe prawa jeżeli chodzi o rozwiązywanie takich spraw.(...)



Na odwrót. TVN pokazuje, że policja odwaliła świetną robotę i nie z ich winy nie rozwiązali zagadki Przy okazji oskarżają człowieka, który rozwiązał tą sprawę o błahostkę. Jak ja bym to rozwiązał mając dobre intencje etc. ośmieszając przy tym nieudolną pracę policji, to by mnie do pierdla wsadzili? Głupota!
Media to najsilniejsza władza co teraz widać.

PS. Gdzie ten wspaniałomyślny humanitaryzm i moralność w laniu wszystkich podczas Marszu Niepodległości.
Zgłoś
Avatar
kawu1 2012-02-09, 0:56
Maxwell napisał/a:

Oglądał ktoś z was serial "Pitbull"? Został stworzony na podstawie autentycznych wydarzeń i opisów policjantów


gdybyś pseudo znawco oglądał 2 serie to byś wiedział że ten "detektyw" rUTKOWSKI został tam w idealny sposób wyśmiany... to zwykła pizda gangus jak i ten pionek sokołowski z kg.... powiem tylko tyle wyłącz tv włącz myślenie / pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
paganbreed 2012-02-09, 0:59
jedyne co by było warte do zrobienia to wsadzić jej kutacha w morde żeby sie feministka nie odzywała
Zgłoś
Avatar
angelboy 2012-02-09, 1:26 2
Jak na razie to TeVałEn ma najbardziej prostackich, chamski, obłudnych i skretyniałych dziennikarzy i prowadzących programy ludzi jakich polska telewizja widziała. Jakaś stara rura gada o etyce i współczuciu dla kobiety która nie miała tego współczucia dla dziecka i postawiła cały kraj na nogi ... wali mnie praca policji bo to tępe i bezmózgie maszynki robią tak żeby nie robić ale ta kobieta przegięła pałkę ... co z tego że rutkowski zastosował niedozwolone chwyty ? ale wydobył z niej to czego inni nie wydobyli i tak jak mówił że za nasze pieniądze policja by to odwlekała i odwlekała a ta stara wypudrowana ku*wa wtrąca się jakby pozjadała wszystkie rozumy świata i przez cały wywiad pierdoli o współczuciu i etyce robiąc z siebie na oczach widzów miłosierną samarytankę ale każdy mądry kto to widzi wie że ta pani jest hipokrytką i na swoim fachu zna się jak osioł na marchewce ...
Zgłoś
Avatar
piotrekp25 2012-02-09, 1:34 1
Ten policjant to chyba pedał przynajmniej tak wygląda
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2012-02-09, 1:40
Rutkowski jest prowokacyjnym chamem który w dupie ma etykiety, ale jedzie konkretami, wie co robi i takich ludzi potrzeba. Policja trzyma się tego czego musi się trzymać a on może tym wprost pierdolnąć, i jakby go nie postrzegać jest skuteczny, bezpośredni, nawet jeśli celem cząstkowym jest nakręcanie swojego wizerunku. Takich w dużej mierze też potrzeba
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-02-09, 1:44
Kolenda-Zalewska to jebana szmata!!! Nawet jak mówi dzień dobry to kłamie!!!
Zgłoś
Avatar
Sinus 2012-02-09, 5:44 1
A ja szanuje tego gościa z policji. Facet ogólnie jest w miarę ogarnięty i nie chodzi mi o ten materiał tylko w ogóle. Przynajmniej potrafi się wysłowić. No a teraz to miał przejebane zadanie, bo wiedział że jego firma dała dupy a musiał jej bronić.

A ta szmata to się do niczego nie nadaje, pierdoli o etyce, a więcej profesjonalizmu mają domorośli prezenterzy z youtube.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie