18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
C0C0JUMBO 2019-10-19, 10:50
Jakieś ponad 10 lat temu widziałem jak Ukraińcy "przejezdzali" starym polonezem przez granicę do Polski. 3 dziwki i 2 panów, samochod rozpadal sie w oczach. Silnik przestał działać to gdy otwarli maske to jak by nawet zawiasów nie miała, ostatecznie przepychali to przez pas graniczny
Zgłoś
Avatar
chocho 2019-10-19, 10:53 1
Ja bym go oskarżył o zniszczenie mienia. Jaka była potrzeba żeby się chwytał za tą klamkę? No i gliniarz nie może powiedzieć że auto niesprawne.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-10-19, 12:38 13
chocho napisał/a:

Ja bym go oskarżył o zniszczenie mienia.



Chyba za dużo amerykańskich seriali się naoglądałeś.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-19, 15:26
Kozojebca+urwana klamka=kradzione auto
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-10-19, 19:03 3
C0C0JUMBO napisał/a:

Jakieś ponad 10 lat temu widziałem jak Ukraińcy "przejezdzali" starym polonezem przez granicę do Polski. 3 dziwki i 2 panów, samochod rozpadal sie w oczach. Silnik przestał działać to gdy otwarli maske to jak by nawet zawiasów nie miała, ostatecznie przepychali to przez pas graniczny



(a tak na prawdę nikt by ich nie wpuścił do RP z uwagi na tan techniczny, więc niezłe story wymyśliłeś/usłyszałeś)
Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-10-19, 19:38
Fakt jest taki, że klamki w masterach to porażka.
Zgłoś
Avatar
kzf 2019-10-19, 20:23
chocho napisał/a:

[...]Jaka była potrzeba żeby się chwytał za tą klamkę?[...]


No może taka, że bagietmajster robi to dla swojego bezpieczeństwa. Mógłby poprosić o otwarcie drzwi kierowcę, ale ten wtedy może chwycić kopyto i odjebać mundurowego. Każdy orze jak może
Zgłoś
Avatar
DHLPIZDACWEL 2019-10-20, 7:00
Mam Mastera i mam tak samo:) Już tylko klamka od strony pasażera mi została.
Zgłoś