18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Ryba Goliat
Gimelord • 2017-06-22, 10:32
Takie oto cudeńko znalazłem na facefiucie. Tekst gościa Najbardziej Skurwesyńskie Ryby świata.

Ryba tygrys - Zwana także Goliatem tygrysim to prawdziwy skurwiel w skali bycia skurwysynem. Legenda stara jak obwisle jajca świętego Mikołaja mówi, że nazwę swoją nosi po Biblijnym Goliacie. Dla przypomnienia Goliat był najbardziej dopierdoloną testosteronem i omandrenem postacią w sandalach z Biblii. Niestety typ został odjebany przez wysuszonego na wiór pasterzyka o imieniu Dawid. Kiedy stanęli na przeciw siebie Goliat ze śmiechu posrał się w zbroje, a że Dawid dzień wcześniej nie machnął skóra i wyszedł na ustawkę z pełnymi jajami - na pełnym wkurwie wyjebał king kongowi z procy prosto w ryj. Gościa wyjebalo z sandałow, a Dawid został królem Izraelitów. Jeśli coś popierdoliłem proszę o wybaczenie i poprawę. W każdym bądź razie dusza Goliata trafiła do uzębionej po sam naplet ryby. Żyje w Afryce i może osiągnąć nawet 50kg wagi. Jest na tyle groźnym skurwysynem, że potrafi atakować ludzi, a i krokodyle w pobliżu tego drapieznego ogóra nie czują się bezpiecznie. Ukrywa swój kaprawy ryj między głazami w rzece ze względu na to, że wszystko co płynie rzeka od starych i zużytych podpasek po prezerwatywy wypełnione spermiskiem Egipcjan czepia się jego zębów. Nie wiele wiadomo na temat jego rozmnażania. W sumie co za debil by siedział w wodzie z kamerą i kręcił jak Pan Goliat zapierdala Panią Goliatową w rybie cyce?

Zgłoś
Avatar
Promek 2017-06-22, 21:45
mixiek napisał/a:

Piwerko za opis.



calosc z opisem zajebane z fb z profilu

Najgroźniejsze skurwysyńskie zwierzęta

tam kazdy opis w tym stylu jest
Zgłoś
Avatar
goliat1982 2017-06-22, 22:03
masz piwo za opis i spierdalaj
Zgłoś
Avatar
logan76 2017-06-22, 23:19
No ale ta ryba wygląda na oswojoną. Spokojnie mu leży na rękach.
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2017-06-22, 23:42
Nie dam piwa za opis, szczególnie za" w kaźdym bądź razie", kurwa!
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2017-06-23, 9:22
ubogacił mnie duchowo ten biblijny opis....Piwko
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2017-06-23, 10:01
Steve McQueen to on żyje ?
Zgłoś
Avatar
BLACK_RAVEN 2017-06-24, 10:42
Można obejrzeć jak to maleństwo zostało złowione w programie "Rzeczne Potwory - Goliat tygrysi".
Polecam odcinek "Śmiercionośna płaszczka".
Zgłoś