18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Ryba Goliat
Gimelord • 2017-06-22, 10:32
Takie oto cudeńko znalazłem na facefiucie. Tekst gościa Najbardziej Skurwesyńskie Ryby świata.

Ryba tygrys - Zwana także Goliatem tygrysim to prawdziwy skurwiel w skali bycia skurwysynem. Legenda stara jak obwisle jajca świętego Mikołaja mówi, że nazwę swoją nosi po Biblijnym Goliacie. Dla przypomnienia Goliat był najbardziej dopierdoloną testosteronem i omandrenem postacią w sandalach z Biblii. Niestety typ został odjebany przez wysuszonego na wiór pasterzyka o imieniu Dawid. Kiedy stanęli na przeciw siebie Goliat ze śmiechu posrał się w zbroje, a że Dawid dzień wcześniej nie machnął skóra i wyszedł na ustawkę z pełnymi jajami - na pełnym wkurwie wyjebał king kongowi z procy prosto w ryj. Gościa wyjebalo z sandałow, a Dawid został królem Izraelitów. Jeśli coś popierdoliłem proszę o wybaczenie i poprawę. W każdym bądź razie dusza Goliata trafiła do uzębionej po sam naplet ryby. Żyje w Afryce i może osiągnąć nawet 50kg wagi. Jest na tyle groźnym skurwysynem, że potrafi atakować ludzi, a i krokodyle w pobliżu tego drapieznego ogóra nie czują się bezpiecznie. Ukrywa swój kaprawy ryj między głazami w rzece ze względu na to, że wszystko co płynie rzeka od starych i zużytych podpasek po prezerwatywy wypełnione spermiskiem Egipcjan czepia się jego zębów. Nie wiele wiadomo na temat jego rozmnażania. W sumie co za debil by siedział w wodzie z kamerą i kręcił jak Pan Goliat zapierdala Panią Goliatową w rybie cyce?

Zgłoś
Avatar
botcislaw 2017-06-22, 11:49 4
Na co łapał na teściową,uchodźców a może murzynów?
Zgłoś
Avatar
mixiek 2017-06-22, 12:09 81
Piwerko za opis.
Zgłoś
Avatar
JanuszTraczCięZajebie 2017-06-22, 12:23
Ale skurwysyn
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-06-22, 14:06 11
"Ale skurwysyn" - a jaka ryba...
Zgłoś
Avatar
Tco 2017-06-22, 14:51
Oficjalne info. podaje, ze rybka zostala zlowiona na 8 kilogramowy kawalek wieprzowinki.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-06-22, 15:27
tak karp królewski na sterydach...
Zgłoś
Avatar
MultiPhantom 2017-06-22, 16:21
Na mady weźmie?
Zgłoś
Avatar
realign 2017-06-22, 17:31
Omnadren to testosteron tylko taka nazwa leku.
Zgłoś
Avatar
krecikprecik 2017-06-22, 18:25
No to za rybie cyce
Zgłoś
Avatar
jinn 2017-06-22, 19:00 4
Wiele programów wędkarskich oglądałem, ale ten z Jeremym Wade'em jest przechuj.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-06-22, 19:37 2
pisząc facefiucie, obrażasz naczelną gumową laolę i pękniętą prezerwatywę, czy zdajesz sobie z tego sprawę
Zgłoś
Avatar
michal003 2017-06-22, 20:05
na drugim zdjęciu wygląda jakby mu łeb w paincie edytowali
Zgłoś
Avatar
Fuelled_by_hate 2017-06-22, 20:17
Cytat:

Jeśli coś popierdoliłem proszę o wybaczenie i poprawę.


Chyba tak było jak piszesz. Ale warto dodać że po tym jak Dawid zajebał Goliatowi tym kamieniem między oczy, to upierdolił mu jeszcze łeb jego własnym mieczem.
Zgłoś
Avatar
waski90 2017-06-22, 20:50
przecież to nie jest jego, napisał Wam wyraźnie, że zajebał z twarzoksiążki. Są dwa zajebiste profile z opisami tego typu. Wpiszcie w szukaj na face : najbardziej skurwysyńskie ryby świata, drugi profil : najbardziej skurwysyńskie zwierzęta świata.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie