18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Lololoney 2016-08-19, 12:19 26
To jest Bojownik z tego co pamiętam...
Prawdziwa ryba - skurwiel w swojej klasie... 2 samców będzie się tłukło, aż jeden zdechnie, a i samice maja z nimi często przejebane... Taka kolorowa patola wśród ryb....
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-08-19, 13:06 1
Bojowniki to najlepsze rybki jakie można mieć.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2016-08-19, 14:21
A podobno ryby maja 3. sekundowa pamiec. Chyba ze widzi przeszkode i skacze. Chuj z tym fajnie skacze piwko. Za domowego delfina.
Zgłoś
Avatar
Halman 2016-08-19, 14:33 18
mateusos napisał/a:

A podobno ryby maja 3. sekundowa pamiec. .



mogę ci powiedzieć z własnych obserwacji że to cwane stworzenia. Karma osiądzie na liściach roślin do której nie mogą się dostać? Cwaniaki odkryły że pływając z dużą szybkością powodują ruch wody który powoduje opadanie karmy... I gdzie się taki związek przyczynowo-skutkowy zmieścił w takich mikro-móżdżkach?, nie mówiąc już o tym że jak zobaczą mnie za szybą (od swojej strony) to już czekanie przy szybie na żarcie i jak psy machają ogonami Myślę że nasze wyobrażenia o tych stworzeniach można zweryfikować.
Zgłoś
Avatar
BenderRodriguez 2016-08-19, 15:15 1
kolega od rybki jest tak samotny, że nawet rybkę nauczył sztuczek
Zgłoś
Avatar
g................d 2016-08-19, 17:27 8
@Lololoney ty jesteś zjebany, że hej... jak zamkniesz dwa jebane pitbulle w klatce 3 x 3 metry to tez się będą tak długo napierdalać, aż jeden zdechnie... Jakby samiec miał gdzie uciec, ten który jest na straconej pozycji to by kurwa tak nie było...

A co do filmiku.. ja kurwa pierdolę... Nie dość, że kula to jeszcze wody 5 mililitrów...
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2016-08-19, 17:50 2
bojowniki mi welonke jebały tak że aż srała za sobą nitki dlugie na pare centymetrów. Jebance mi nawet kapturka zjadly, tylko glonojada zostawily.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2016-08-19, 17:53
gojlad napisał/a:

@Lololoney ty jesteś zjebany, że hej...


Ja? To przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, a jeśli nadal nie będziesz rozumiał, to kurwa czytaj tak długo aż zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Howie 2016-08-19, 19:25 1
kurwa, ja się cieszyłem jak nauczyłem kota skakać przez moją rękę o.O
Zgłoś
Avatar
veyron2010 2016-08-19, 19:46 2
na chuj on to spowalniał
Zgłoś