18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
chetek 2010-12-05, 9:51 8
jctwa napisał/a:



Sam pewnie nie jednego w życiu próbowałeś a pierdolisz od rzeczy i wyzywasz ludzi od lumpów. Różnica między Nim a tobą jest taka, że on ćpał, ale po dziś dzień jest ikoną polskiej muzyki a ty ćpasz i nadal jesteś nikim.



Różnica między tobą, a johnnym_bazooką jest zaś taka, iż on podaje fakty o ćpaniu Ryśka jako fakty, zaś ty jako fakt podajesz dorabianą johnnemu gębę.
Zgłoś
Avatar
h................a 2010-12-05, 10:04
Koleś za mocno cynił no i dostał na co zasłużył (ku przestrodze innym!!!)
Zgłoś
Avatar
johnny_bazooka 2010-12-05, 10:18 4
jctwa napisał/a:



Sam pewnie nie jednego w życiu próbowałeś a pierdolisz od rzeczy i wyzywasz ludzi od lumpów. Różnica między Nim a tobą jest taka, że on ćpał, ale po dziś dzień jest ikoną polskiej muzyki a ty ćpasz i nadal jesteś nikim.



Ja pierdole, wszyscy nagle staja sie wielkimi obroncami goscia, ktory spierdolil sobie zycie dajac w kanal!
Mam wielka nadzieje, jactwa, ze Twoje dziecko zacznie kiedys sluchac tej naszej polskiej ikony muzyki i wezmie z niej przyklad, tylko potem KURWA zapierdalaj z nim na DETOKS i do MONARU!
Temu ze niejedno w zyciu bralem nie zaprzeczam, roznica miedzy nim a mna jest taka, ze on cpal, i zacpal sie kurwa na smierc ale przedtem stoczyl na dno, a ja cpam i mam sie dobrze.
Zgłoś
Avatar
Czerew 2010-12-05, 10:22 2
johnny_bazooka napisał/a:

Moze i fajnie spiewal ale to zwykly kurwa cpun, ot co, wielka mi legenda.


Zauważyłem, że gdzie się nie odezwiesz to zawsze lepiej żebyś siedział cicho, albo walisz sucharami albo udajesz o ile nie jesteś - idiotę. Na górze po prawej stronie masz przycisk panel, rozwinie ci się lista i kliknij wyloguj. Dzięki.
Zgłoś
Avatar
DMN 2010-12-05, 10:29 3
Czerew napisał/a:


Zauważyłem, że gdzie się nie odezwiesz to zawsze lepiej żebyś siedział cicho, albo walisz sucharami albo udajesz o ile nie jesteś - idiotę. Na górze po prawej stronie masz przycisk panel, rozwinie ci się lista i kliknij wyloguj. Dzięki.


Daj dobry przykład i zrób to pierwszy mistrzu.
Zgłoś
Avatar
Maddark 2010-12-05, 11:01 2
Chuj sie znacie... ale za rysia piwo leci
Zgłoś
Avatar
szczur77 2010-12-05, 11:01 2
macie racje...dworzec w katowicach powinien nosic imie ryska ridla..
Zgłoś
Avatar
Mikuś 2010-12-05, 11:06 5
Jeżeli mogę:

Zgłoś
Avatar
Maniek07 2010-12-05, 11:08 11
Możecie pierdolić ile chcecie, że to ćpun, ale dla mnie jest legendą, pierwsze piosenki jakie pamiętam to te zespołu Dżem, słucham Ryśka po dziś dzień. Możecie pierdolić, że był ćpunem, bo macie do tego prawo, ale faktem pozostanie, że Wy będziecie wiedli życie szarego człowieczka i upierdolicie się po pachy, a kiedy zdechniecie, kilka osób po was zapłacze (albo i nie), i na tym skończy się wasza historia, później ludzie o was zapomną. Może wasze dziecko wspomni o was i zapali znicz. To wszystko. A po tym gościu płakały i płaczą tysiące ludzi, dobrze go wspominają i nie zapomną jeszcze przez wiele lat. Więc skoro on był zwykłym lumpem, ćpunem i totalnym zerem to czym Wy jesteście ? Pozdro napinacze !
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-12-05, 11:17 3
Rysiek jest legendą bo tworzył muzykę. Wasze współczesne legendy tworzą małpie jęki, które nadają się co najwyżej do tortur. Ale jacy odbiorcy tacy twórcy.
Zgłoś
Avatar
kriss321 2010-12-05, 11:28
Zróbcie jako ćpuni taka muzyke jak on tworzył to wtedy pogadamy. Spalcie kilo zielska i napiszcie takie teksty i muzyke !!!
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-12-05, 11:33 1
Obejrzyjcie wszelakie filmy o Ryśku, np. Skazany na bluesa. Widać jak się gnoi narkotykami, niszczy sobie jak i swojej rodzinie życie. Tworzył muzykę, jest legendą, fakt, ale w oczach większości ludzi jest po prostu dnem, ćpunem. Mojej kuzynki przyjaciółką jest jego córka, wcale nie wyglądało to tak kolorowo jak się Wam wydaje.
Zgłoś
Avatar
SkupiK 2010-12-05, 12:37 3
dla mnie większą legendą i bohaterką jest jego żona - Gola która wytrwała z nim do końca wszystkie te lata.
Zgłoś
Avatar
TheKura 2010-12-05, 13:28
Niemen w tle ;> Fajne czasy.
Zgłoś
Avatar
Ig0r 2010-12-05, 14:33
Gola też brała nie można o tym zapomnieć. Co do Ryśka nikt mi kurwa nie powie że jego ćpanie można usprawiedliwić tym że nagrał wiele zajebistych piosenek bo to nonsens trzeba oddzielić artystę od zwykłego człowieka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie