18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
rzad polski...
T................r • 2011-05-02, 23:17
sfora.pl/Szef-MSZ-walczy-z-chamstwem-w-sieci-Pozywa-za-wpisy-a31743

do sadistica i naszych postow tez sie dowali?;D

Tak chce wytępić rasizm i nienawiść.

Szef MSZ pozwał wydawców "Faktu" oraz "Pulsu Biznesu" za antysemickie komentarze internautów zamieszczone na ich forach. W przygotowaniu pozwów ministrowi pomógł Roman Giertych.

Jako szef polskiej dyplomacji mam za zadanie dbać o wizerunek mojego kraju. Rasizm, agresja, mowa nienawiści na polskich forach internetowych przekracza wszelkie wyobrażenia. Mogą to czytać ludzie na całym świecie. I wyrabiać sobie opinię o Polsce - cytuje Sikorskiego gazeta.pl.

Wcześniej minister informował o antysemickich wpisach prokuraturę, żądając ścigania ich autorów z urzędu. Teraz zmienił taktykę i składa pozwy cywilne. Uznał bowiem, że niektóre komentarze są skierowane wprost przeciwko jego rodzinie. Od administrujących forami wydawców domaga się 20 tys. zł zadośćuczynienia oraz przeprosin.

W uzasadnieniu pozwów pisze, że administratorzy portali nie usunęli tych wpisów, mimo że zawierają treści sprzeczne z prawem i dobrymi obyczajami. I mimo że regulaminy ich forów internetowych stanowią, że takie wpisy są niedopuszczalne i administrator może je usuwać - relacjonuje gazeta.pl.

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2011-05-02, 23:20 ]
bez miliona emot wygląda lepiej.
Zgłoś
Avatar
WhiteBaran 2011-05-17, 16:33 1
Jakuś, a jak uciekali tym autem to na gazie ?
Zgłoś
Avatar
Jakuś 2011-05-17, 17:35
WhiteBaran napisał/a:

Jakuś, a jak uciekali tym autem to na gazie ?

Tak a było to auto napędzane śarczanemżydanu
Zgłoś
Avatar
Acho 2011-05-19, 19:37
Aishenbai napisał/a:

Żydom, cyganom i muzułmanom mówimy nie. Mają swój kraj to niech wypierdalają z polski


Cyganie do Cyganii!
Zgłoś