18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
rzad polski...
T................r • 2011-05-02, 23:17
sfora.pl/Szef-MSZ-walczy-z-chamstwem-w-sieci-Pozywa-za-wpisy-a31743

do sadistica i naszych postow tez sie dowali?;D

Tak chce wytępić rasizm i nienawiść.

Szef MSZ pozwał wydawców "Faktu" oraz "Pulsu Biznesu" za antysemickie komentarze internautów zamieszczone na ich forach. W przygotowaniu pozwów ministrowi pomógł Roman Giertych.

Jako szef polskiej dyplomacji mam za zadanie dbać o wizerunek mojego kraju. Rasizm, agresja, mowa nienawiści na polskich forach internetowych przekracza wszelkie wyobrażenia. Mogą to czytać ludzie na całym świecie. I wyrabiać sobie opinię o Polsce - cytuje Sikorskiego gazeta.pl.

Wcześniej minister informował o antysemickich wpisach prokuraturę, żądając ścigania ich autorów z urzędu. Teraz zmienił taktykę i składa pozwy cywilne. Uznał bowiem, że niektóre komentarze są skierowane wprost przeciwko jego rodzinie. Od administrujących forami wydawców domaga się 20 tys. zł zadośćuczynienia oraz przeprosin.

W uzasadnieniu pozwów pisze, że administratorzy portali nie usunęli tych wpisów, mimo że zawierają treści sprzeczne z prawem i dobrymi obyczajami. I mimo że regulaminy ich forów internetowych stanowią, że takie wpisy są niedopuszczalne i administrator może je usuwać - relacjonuje gazeta.pl.

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2011-05-02, 23:20 ]
bez miliona emot wygląda lepiej.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-02, 23:25 1
Heh, a poczytajcie, co pisał dziadek Romka, Jędrzej Giertych na temat starozakonnych. W grobie się przewraca, jak jego wnusio pejsatym się wysługuje, pseudonarodowiec chędożony
Zgłoś
Avatar
Łysy OMG 2011-05-03, 0:24 17
Kto mi powie, dlaczego w tym kraju żydom wszystko wolno? Nietykalna pierdolona zaraza, skoro łaskawie otrzymali jakieś terytorium to niech tam siedzą i się nie wpieprzają. Swoją drogą, oni sami wzniecają ten antysemityzm.
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-05-03, 8:54 22

Po problemie
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-05-03, 9:41 1
Kurwa,jak Ja go nienawidzę...
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-03, 11:00 1
Zapomniałem dodać: namiary na jego kancelarię: giertych-kancelaria.pl/ Ktoś złośliwy by dodał "Wiecie co z nim zrobić", ale ja bynajmniej złośliwy nie jestem
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-05-03, 12:34
Już wolę Żydów niż Arabów.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-05-03, 13:23 1
BongMan napisał/a:

Już wolę Żydów niż Arabów.


żyd to religia - judaizm gloszacy, iz Zydzi sa narodem wybranym, a pozostale narody jako goje sa gorsi od innych (polecam Stary Testament i Torę)
arab to pochodzenie etniczne (tak jak np. korzenie słowiańskie) - sa wsrod nich chrzescijanie (glownie katolicy)
Wiec jak mam do wyboru białego żyda, a ciapatego chrześcijanina - wolę być judeosceptykiem.
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-05-03, 23:07 109
Trochę historii:

Kiedy w średniowiecznej Europie rozpoczął się pogrom pejsatych, tylko Polska otworzyła przed nimi swoje bramy, by ratować ten "nieszczęsny" naród. Tutaj byli nietykalni. Jak Polska miała kłopoty, to Żydzi odpowiadali, że to nie ich sprawa i uciekali do innego kraju.

W okresie międzywojennym w Polsce Żydzi nie mieli prawa głosu, ponieważ działali na szkodę II RP.

W czasie II wojny światowej nikt nie uratował tylu Icków, co Polacy. Narażając własne życie i życie rodzin, nasi dziadkowie organizowali żydostwu ucieczki z getta, lewe papiery itp. Ginęły całe Polskie rodziny tylko dlatego, że udzielili schronienia żydkom.

Po II wojnie światowej ci sami Żydzi zeznawali przeciwko Polakom, którzy ich ratowali. Wskazywali osoby należące do AK. Wysoko postawieni żydzi sędziowie, prawnicy itp. wydawali i wnioskowali o kary śmierci dla AK-owców, dzięki którym żyli.

Kilkadziesiąt lat później, jednostka GROM umożliwiła ucieczkę Żydom z Moskwy i przetransportowaniu ich do Izraela. Za okazałą pomoc w krajach arabskich napadano na nasze ambasady, zabijano Polskich obywateli. Ą uratowani Żydzi nawet nie skrytykowali napadów na Polaków.

Po tym wszystkim, dzisiaj te brudasy domagają się 60 miliardów dolarów odszkodowania od Rządu Polskiego, za utracone mienie podczas II WŚ. Wypłacenie odszkodowania sprawi, że będziemy najbiedniejszym państwem w Europie!
Żeby było śmieszniej, po wojnie Niemcy wypłaciły żydostwu 65 miliardów marek odszkodowania za zbrodnie hitlerowskie, co pejsaci uznali za wystarczającą rekompensatę!

Wiec pytam grzecznie:

Chyba mogę ich kurwa nie lubić?
Zgłoś
Avatar
T................1 2011-05-04, 20:35 9
problem taki że dzisiejsi żydzi mają gówno wspólnego z prawdziwymi żydami. prawdziwy żyd i arab to Ci sami semici, pustynne dzikusy i tam powinny zostać. dzisiejsi żydzi to pociotki europejczyków, ruskich, ludów kaukaskich itp. ostatnio się okazało, że więcej wspólnego z prawdziwymi żydami ma plemię murzynów z Etiopii czy gdzieś tam w Afryce. na dodatek same żydy gnoją żydów: historia z falą emigracji żydów afrykańskich do izraela. to nie chodzi o rasy, geny czy inne takie to jest grupa kulturowa która ma za swoje cele wyruchać resztę ludzkości i uzależnić od siebie niczym niewolników, to że ludzie ich nie lubią to moim zdaniem chodzi właśnie o tą ich mentalność zaborczą, chytrą, ludzie się na to nie zgadzają i żadnymi zakazami nakazami ich sympatii nie zmusi nikt.
Zgłoś
Avatar
nileppez 2011-05-06, 21:46 2
Cytat:

Już wolę Żydów niż Arabów.


Nie no rozumiem, ale bez przesady
Zgłoś
Avatar
Momonti 2011-05-10, 11:28 1
Chuj tam, jak będą chcieli sadola na cenzurę wpierdolić to wystarczy na serwer zagraniczny całość przenieść i po kłopocie Jeśli faktycznie będą chcieli ingerować w portale, to jedynym kto straci będzie polski rynek hostingowy. Ot co!
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-05-10, 12:10 15
Jest sposób i na pejsatych
Zgłoś
Avatar
M................f 2011-05-10, 12:25 8
Co to za wolność słowa, gdzie nie można wyrażać swoich upodobań bo komuś się nie podoba. Jak nie lubię żydów, pedzi, czy cyganów to mam prawo o tym mówić, w końcu to ja jestem w swoim kraju. Ten kto wymyślił wolność słowa powinien jeszcze pomyśleć o wolności po słowie.
Zgłoś
Avatar
buoba 2011-05-10, 13:51 5
Taki drobny szkopuł - Sikorskiego żona jest Żydówką, więc nic dziwnego, że zmuszają nas do tolerancji...

Tak wogóle kto robi ze mną składkę na Cyklonik?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie