18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Jerzy_Owsik 2021-12-11, 10:16 3
szczał na miarę bonusa bgc luj ogłuszacz

z całej epy pozdro 600 Łazarz
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2021-12-11, 10:37 13
Dwaj debile napierdalaja sie po ryju, "sport" dla kolejnych debili co jeszcze zaplaca PPV zeby na to patrzec.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-12-11, 10:55 6
Jerzy_Owsik napisał/a:

szczał na miarę bonusa bgc luj ogłuszacz
z całej epy pozdro 600 Łazarz


Sorry Jerry ale
Może jestem za stary bo za chuja nie zrozumiałem tego co napisałeś
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-12-11, 12:59 2
Komentarz może być jeden
Piękny Strzał...takie piastkowanie bramkarskie
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-12-11, 12:59 14
Cyjanek napisał/a:

Liczę na waszą kreatywność w komentarzach



Spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
RayRobinson 2021-12-11, 13:21 3
lokal.szczecin napisał/a:

Dwaj debile napierdalaja sie po ryju, "sport" dla kolejnych debili co jeszcze zaplaca PPV zeby na to patrzec.


Jak ktoś płaci to co cie to gówno obchodzi? Za twoje placi? Lepsze napierdalanie w klatkach niz bezmozgich kiboli.
Zgłoś
Avatar
BochenHype 2021-12-11, 15:26
Rzucił się na niego i w trakcie lotu piękna bomba na oko
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2021-12-11, 15:40 2
Taki Superman na skórce od banana.
Zgłoś
Avatar
Avakate 2021-12-11, 16:50
Spadl na niego jak chuj na Mariolę
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-11, 18:37 1
RayRobinson napisał/a:

Jak ktoś płaci to co cie to gówno obchodzi? Za twoje placi? Lepsze napierdalanie w klatkach niz bezmozgich kiboli.



za kiboli w klatkach też byś płacił? jeden chuj co za patola się napierdala - czy za kasę czy z przekonań. jedno i drugie cyrk
Zgłoś
Avatar
Bloblas 2021-12-11, 20:07
Ja wiem - jebniecie na szczupaka
Zgłoś
Avatar
ZielonySzklanek 2021-12-12, 9:50
Halman napisał/a:

za kiboli w klatkach też byś płacił? jeden chuj co za patola się napierdala - czy za kasę czy z przekonań. jedno i drugie cyrk



dlatego, że każdy przeciętny biorący udział w UFC, MMA czy boksujący zawodnik by Tobą podłoge zamiatał?
Jak w każdym sporcie liczą się jakieś umiejętności, czy latanie w kółko w nascar czy napierdalanie się. Oni te umiejętności mają, tym się ludzie ekscytują i dlatego oglądają. Rozumiem, że to nie jest kurwa życiowa umiejętność wrzucania materiału na sadistica i bycia sadisticowym pajacem, ale jakaś umiejętność jednak jest, i to te umiejętności świadczą o oglądalności (nie wspominaj o fame mma, przeciętny posiadasz mózgu z góry rozumie, że to jest gówno i dla niego temat nie istnieje).
Jak Wilder vs Fury czy Thrilla in the Manila. Walka umiejętności, taktyki, psychiki.
Ale no tak nie jest to tak wymagające jak wpierdalanie czipsów, zapijanie harnasiem, kopiowanie filmików z innych portali do sadistica, a na końcu dziwienie się, że jest się życiowym spasionym przegrywem i tylko internetowa społeczność została, bo nigdzie indziej nigdy nie zaistniejesz.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2021-12-12, 16:20 1
Jakim trzeba być kretynem żeby bawić się w taki pseudosport.
Zgłoś