18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Rzemieślnik z Bombaju...
Halman • 2019-08-03, 0:36

Gdy nie załapałeś się na pokład vimany zawsze możesz zostać astrofryzjerem...
a teraz czekamy na wysyp ekspertów że to ma sens i wpływ na poprawę krążenia...

chyba spermy po jajach..
Zgłoś
Avatar
czakalakax 2019-08-03, 1:01 9
brudnymi łapami, jeszcze za to płacą ....
Zgłoś
Avatar
piasekmaster 2019-08-03, 1:29 18
do końca liczyłem ze mu gardło poderżnie
Zgłoś
Avatar
Dorik 2019-08-03, 1:41 5
ja pierdole ale tej hihoczącej piździe bym lepe zajebał
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-08-03, 1:44 20
Najlepszy jest ten kurwa szpon mocy na kciuku lewej dłoni... Nieobcinany od maleńkości, absorbuje negatywne wibracje, choroby, amulet tworzący aurę mocy przeciw czarnej magii, niwelator klątw, symbol płodności, totem siły... Funkcję poboczne to: dłubanie w "pęknięciu" na dupie, a czasem dobrze się obiera ziemniaki.
Zgłoś
Avatar
zdun 2019-08-03, 9:37
Stefanowi to pomogło a wcześniej był impotentem ze stulejką. Można? Można!

Stefanowi to pomogło a wcześniej był impotentem że stulejką. Można? Można!
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-08-03, 11:26 1
Zgłoś
Avatar
panar3 2019-08-03, 11:32 2
Ja pierdolę, biały człowiek w takim syfolandzie to powinien nawet srać ze strachem że mu coś się przypęta, a tu ten jełop daje się macać po ryju łapami ciapaka pijącego wodę z Gangesu... masakra
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-08-03, 11:46 2
Trzeba być pedałem, żeby zarabiać na życie dotykając naoliwionymi rekami innych facetów.
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-08-03, 12:43
A ja przeczytałem "rzeźnik" i się finalnie, kurwa, zawiodłem.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2019-08-03, 12:46 2
Pierwsze ujęcie i byłem przekonany na 99%, że puści mu charę na ryj...
Zgłoś
Avatar
pepinio71 2019-08-03, 13:07 6
Coordinator napisał/a:

Trzeba być pedałem, żeby zarabiać na życie dotykając naoliwionymi rekami innych facetów.


Jesteś zwykłym „debilem” taki masaż zrobi ci każdy męski fryzjer i ty sądzisz że wszyscy to pedały? Brak słów pokolenie 500+ normalnie Idiokracja
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-08-03, 13:26
pepinio71 napisał/a:

Jesteś zwykłym „debilem” taki masaż zrobi ci każdy męski fryzjer i ty sądzisz że wszyscy to pedały? Brak słów pokolenie 500+ normalnie Idiokracja



Czyli tobie to nie przeszkadza? Jebany pedał, tfu
Zgłoś
Avatar
ludekp 2019-08-03, 13:53
Każdy z obecnych buraczków zmienilby zdanie, gdyby miał okazję spróbować takiej przyjemności
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-08-03, 14:47 4
Coordinator napisał/a:

Trzeba być pedałem, żeby zarabiać na życie dotykając naoliwionymi rekami innych facetów.



Mam siedzący tryb życia i często napierdalają mnie plecy, powinienem chodzić na basen który jest kilka kroków od mego domu ale jestem leniwy i gdy tylko mnie bolą plecy idę na masaż, Masuje mnie facet (tylko plecy i z olejkiem) i przestają mnie po tym tak boleć. Kiedyś zapytałem go czy nie głupio się czuje masując faceta, odpowiedział że ma na to wyjebane i że myśli wtedy o innych rzeczach typu co żonka na obiad zrobi albo czy może coś trzeba kupić w sklepie po pracy. Chyba że przyjdzie zajebista dupa, wtedy jego myśli są na jego dłoniach. Chirurg który operuje tobie penisa i dotyka go nie musi od razu być gejem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie