18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Rzetelna opinia o usłudze
J................o • 2014-02-01, 18:23
Znalazłem bardzo ciekawe forum, na którym można między innymi dzielić się opiniami o różnych ciekawych usługach. Czytuję w wolnym czasie, bo trafiają się takie perełki, że boki zrywać. Oto jeden z przykładów, chyba nie trzeba się domyślać o co chodzi:

Cytat:

Numer telefonu: 5xx-xxx-xxx
Miałem ochotę na młodą czarnulkę, pomyślałem zaryzykuję ...

Słuchajcie, nigdy nie spotkałem się z czymś takim, brak mi słów na to co zastałem na miejscu i jestem w totalnym amoku, zniesmaczony a zarazem śmieję się sam z siebie.

Telefon, gadka jak z automatyczną sekretarą, trajkocze piskliwym głosem lekko przechrypniętym ale co tam, jadę.
Otwiera chyba ta ze zdjęć, ale albo są one po mocnym retuszu albo robione w dalekiej przeszłości.
Panna ma ewidentny problem z nadwagą.
Rozczochrana, nieumalowana, ubrana w jakieś ewidentnie zafarbowane szmatki... rozbiegany wystrzelony wzrok zdradził całą tajemnicę owego miejsca.

Już z czystej ciekawości idę dalej ...
Za drzwiami do sąsiedniego pokoju gwar jak na bazarze, śmiechy krzyki ( nie tylko dziewczęce ) i porażający smród alkoholu połączonego z jakimś potem zabijanym tanim dezadorantem. Nie wiem co to było ale szczypało w gardło i to jedyne określenie jakie najbardziej trafnie może to opisać.
Poza przećpanej pijanej ( już w bełkoczącej rozmowie wyszło ) laski, ubawionego śmierdzącego towarzystwa do kompletu dołączył pies w którego siuśki udało mi się wdepnąć ( najwidoczniej nie ma czasu na to aby go wyprowadzić, wóda leje się litrami, a pies co tam, klient rozetrze butem ).

Wchodzę do "pokoju" a raczej pomieszczenia menelowego nr.2 i co widzę ? a łóżko z rozjebaną kołdrą, poduszkami koloru biało-szaro-żółtego, kilka zwiniętych ręczników pieprzniętych w kąt, nie wiem czy szwagier się nimi wycierał czy te psie siki były wycierane ale śmierdziało już kilka tonów inaczej

Kilka rozjebanych chusteczek, rolka od papieru i chyba guma ale pewien nie jestem.
Pytam co proponuje ciągnąc dalej komedie pomyłek, na co panna odpowiada że " dzisiaj to tak sobie "
więc pytam co tak sobie ? ja tak sobie czy mi tak sobie czy co ?
na co ona że na pieska propouje bo chyba tak będzie lepiej, nosz ... lekkie przegięcie pałki ale nie w tą stronę ?

Mówię że rezygnuję na co ona że zapłacić trzeba bo oferta zgodna i to ona
Uśmiechnąłem się dość głośno odwracając napięcie i idąc w stronę drzwi na co ona w krzyk "ratunku" :laugh: :laugh: :laugh:
ku mojemu zaskoczeniu nikt nie wyszedł z pokoju w którym towarzystwo biesiadowało ...
Postałem chwilę, otworzyłem sam drzwi i wyszedłem.
Paląc pod blokiem papierosa zobaczyłem jak z góry wybiega jakiś karakan bo inaczej go nazwać nie można :laugh:
Jeśli tak wygląda współczesny alf to ... a zresztą !
Facet biega dookoła jak by mu korba w dupie pękła, nerwowo pali fajka, i chyba udaje że dzwoni przez telefon.
Stoję cały czas w odległości jakieś 5-7 metrów od klatki i palę fajka, koleś telefonicznie informuje chyba swoją divkę że " nie ma go, nie ma kurwa go" :laugh:

Sam koniec tej paradoksalnej sytuacji zrekompensował mój stracony czas bo widok biegającego wkurwionego karakana dookoła własnej osi - BEZCENNY ! :laugh:


polecam forum garsoniera, te historie które Ci ludzie opisują z wojaży po burdelach są po prostu absurdalnie śmieszne
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-02-01, 19:01 28
Absurdalnie śmieszni są ludzie, którzy żeby zaruchać muszą chodzić do burdeli
Zgłoś
Avatar
Bezem 2014-02-01, 19:15 2
Dawaj coś jeszcze
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-02-01, 19:19 7
Nie wiem kto jest większym ścierwem - taka kurwa czy niedorozwoje korzystający z jej "usług".
Zgłoś
Avatar
J................o 2014-02-01, 19:25
@up
tusk albo cała reszta ferajny?
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-02-01, 21:59
Poszedł do burdelu i oczekiwał kurwa luksusów?
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-02-01, 22:14
Przy obecnym stylu życia dzisiejszych dziewczyn, żeby nie zaruchać trzeba być albo turbo paskudnym, albo nie wychodzić wcale z domu.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-02-01, 22:15 3
Który to akademik?
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-02-01, 22:25 1
Niedawno byłem pierwszy (i ostatni) raz w życiu, tak z ciekawości, żeby odhaczyć jedną z rzeczy, które chcę zrobić przed śmiercią. Niestety... nie wyszło
Zgłoś
Avatar
Kine 2014-02-01, 22:29 1
Dawaj wincyj jak będziesz coś miał
Zgłoś
Avatar
.Adrian. 2014-02-02, 9:21 2
"Nie płacz chłopie, zwykła sprawa, że Ci świnia nie dała; Mało, który chłop zalicza, po to są burdele"
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-02-02, 11:37
bloodwar napisał/a:

Absurdalnie śmieszni są ludzie, którzy żeby zaruchać muszą chodzić do burdeli



Nie każdy ma skilla / posiada urodę lub chęci by iść "normalną" drogą
Zgłoś
Avatar
R................o 2014-02-02, 13:18 6
bloodwar napisał/a:

Absurdalnie śmieszni są ludzie, którzy żeby zaruchać muszą chodzić do burdeli


Tu za 150 zl jedziesz bez zbednyvh ceregieli i sam sobie wybierasz na kogo masz ochote i jak. Kosztuje cie to godzine twojego czasu i jest prawie calkiem anonimowe.
Nie wierze, ze ciebie kosztuje tyle samo czasu pojscie do zatloczonego klubu, gdzie kurwa jest kurewsko glosno. Jeszcze dochodzi pindrzenie sie jak wiekszosc tych kurczakow, co napieci wygladaja jakby mieli szpadel w dupie, a silke omijaja szerokim lukiem. Szmal na alkohol + takse + wlasna miejscowa +- kac z rana.
Wygoda kosztuje. Tu mozesz sobie pojechac, kiedy chcesz (np. z rana) i na co chcesz. Jezeli kogos stac to w czym problem?
Majac wlasna kobiete, tez tracisz kupe czasu na rzeczy, ktore sa czasami kurewsko nieznosne, nieistotne i absurdalne. O szmalu, ktory znika szybciej niz cygan ze skradzionym portfelem, nie wspominam. I jeszcze te humory...
Kazdy wybiera to co dla niego najlepsze i najbardziej sie kalkuluje w danym okresie jego zycia.
Absurdem raczej jest to, ze taki chlopczyk jak ty malo jeszcze wie o zyciu, a udziela sie jak stary.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-03, 1:18 3
bloodwar napisał/a:

Absurdalnie śmieszni są ludzie, którzy żeby zaruchać muszą chodzić do burdeli



Co za naiwna gęś z ciebie Do burdelu nie chodzi się zaruchać. Jak będę miał ochotę się spuścić to wydymam słoninę wsadzoną w kaloryfer.
Do burdelu idzie się usiąść dupą dziwce na nosie i zatkać jajami ryj jednocześnie wpychając wielki wibrator w dupę. A drinka za parę złoty to ona ma tobie przynieść a nie odwrotnie.

Nie musisz się pierdolić ze sztuczną uprzejmością przed barem, robić jeszcze jakiś śmiesznych ruchów w tańcu i innych gównianych ewolucji po to by od biedy romantycznie się spuścić, cały czas udając kogoś innego.
Zgłoś