18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Annaroth 2013-08-22, 18:52 1
Otwórzcie kurwa oczy, boście w ciemie bici jak sam skurwysyn (obrońcy kiboli).

Czego ten wardega sie tak spierdala? Nie od dzisiaj wiadomo, że kibice i ich zajebiste akcyjki działają jak płachta na byka na reszte normalnego społeczeństwa. Tak się składa, że jestem z Torunia, tutaj kibice elany (3ligowy klub piłkarski) "dominują" w mieście i tak się kurwa składa, że 75% to pierdoleni idioci, patola(50%, ale bieda to akurat nie ich wina,no może mogliby isc do roboty, ale kto by sie czepiał) i agresorzy-cwaniaczki mocni w grupie.
Teraz jestem u wujasa na śląsku, ma sklepy w Bytomiu i zgadnijcie kurwa kim są patole którzy okaradają i terroryzują społeczeństwa (w dniu którym przyjechałem zgwałcili i pocieli twarz lasce). Tak się jakoś składa że wszyscy to polonisci (kibicie polonii bytom).

A ta zajebista akcja sprzed niecałego roku, ta co banda popierdoleńców wjebała się na mecz jakiś dzieciaków i najebali małolatów i ich rodziców?

Także jeszcze raz jebnijcie się ostro w te swoje ograniczone główki, jak można być takim zacofanym (a moze poprostu chcecie pare hools kutasów polizać dlatego tak im dupe liżecie?) i tego kurwa nie dostrzegać. Aa już wiem czemu bo łatwiej szerzyć oświecone, na przekór mediom poglądy bo przecież to takie cool być anty system a media zawsze kłamia i gadają na odwrót.

pedalskie w chuj, wstyd mi za was
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-08-22, 18:57 1
Annaroth napisał/a:


A ta zajebista akcja sprzed niecałego roku, ta co banda popierdoleńców wjebała się na mecz jakiś dzieciaków i najebali małolatów i ich rodziców?



Wtedy dzisiejsi obrońcy kibiców się nie wypowiadali, dla nich "nic się przecież nie stało".

Świat jest pojebany:
- media: cokolwiek by kibice nie zrobili - źli.
- internetowi napinacze i obrońcy: cokolwiek by kibice zrobili, nie ważne czy winni czy niewinni, czy zrobili coś dobrego czy złego - dobrzy.
Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-08-22, 18:59
@up
zapomniałeś jednej notki
to co powiedzą media : wierze im na 100%

zadałem pytanie a ty zamiast odpowiedzieć uciekasz od odpowiedzi zadając kolejne , człowieku ...
Zgłoś
Avatar
istanu 2013-08-22, 19:02
ehhhhm niemki sa brzydkie a cyganie kradna
Zgłoś
Avatar
avic 2013-08-22, 19:08
Kurwa, się skasowało i muszę jeszcze raz pisać taki długi post;/

@Atreyu - Twoja logika nie ma chyba żadnych błędów, ale zastanów się, czy gdybyś pojechał do Meksyku, wypił parę browarów/tequili czy czego tam jeszcze, zobaczył fajną Meksykankę i zaczął klepać ją po dupsku i ściągać stanik, po czym dostał solidny wpierdol od ichniejszych chłopaków - byłbyś zdziwiony?

Tu nie chodzi o to, by wybielać kiboli. Chodzi zwyczajnie o to, że Gówno Wybiórcze i TVN bez żadnej refleksji opublikowały materiał pod nazwą: "Olaboga! Rasistowscy kibole meksów na plaży tłuko", nie dopuszczając ŻADNEJ możliwości, że nie było to czymś sprowokowane.

Pisałeś, że widziałeś jak pannie ściągają ramiączko stanika gdzieś nad jeziorem i nie było zadymy. Niby racja. Zastanów się jednak, czy nie widzisz różnicy jak ktoś wśród znajomych się powygłupia i ściągnie koleżance ramiączko, a kiedy ktoś po chamsku klepie po dupie obcą kobietę i próbuje ją rozebrać wyraźnie wbrew jej woli. To nie są żarty a naruszenie nietykalności cielesnej. Jeżeli ktoś jest w stanie patrzeć na napastowanie kobiety i nie reagować - jest zwyczajną pizdą niegodną noszenia chuja między nogami.

Kolejna kwestia: dlaczego kobieta nie zgłosiła się na policję? Raz, że duży szum medialny i pewnie by chciała, żeby wszyscy o tym zapomnieli a dwa: szkoda czasu na tripy od komisariatu do komisariatu a potem od sądu do sądu. Wcale się jej nie dziwię, że się nigdzie nie zgłosiła.

@Annaroth: "Aa już wiem czemu bo łatwiej szerzyć oświecone, na przekór mediom poglądy bo przecież to takie cool być anty system a media zawsze kłamią i gadają na odwrót. " - widzisz, cała sztuka polega na tym, żeby wśród całej masy gówna płynącego z głośników i ekranu wybrać ten wartościowy procent a mimo to, zawsze dopuszczać myśl, że i tak może to nie być prawdą.

I na koniec: problem z kibolami jest tego rodzaju, że pod kibiców próbują się podszyć zwyczajni przestępcy i dlatego kibice będą utożsamiani z kibolami.
Tak się zastanawiam...mam w domu szalik klubu FC Siekiera Piła, chodzą na ich mecze i dałem po twarzy Mietkowi. Jestem kibolem?
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-08-22, 19:10
POW667 napisał/a:



Tylko zazwyczaj jak się jest od wszystkiego to się jest do niczego. Gościu wygłupiał się na ulicy i nagle się bierze za poważne tematy - to tak jakbym miał zacząć kupować salami produkcji Nestle.
Prościej ujmując, nie uważam jego komentarzy społecznych/politycznych bądź let's playów za coś odkrywczego lub wartego dalszego rozpowszechniania (w odróżnieniu od jego przebieranek). No, ale wśród komentujących "zawsze znajdzie się taki zjeb, któremu nie pasuje", że ktoś wyraża swoją opinię i jego jedyną formą prowadzenia dyskusji są osobiste wycieczki.



Być może udowadnia też w ten sposób, że nie każdy z radykalnym poczuciem humoru jest kretynem. Spójrz też na to tak, że wiele osób które go oglądają, stykają się z internetami tylko w postaci właśnie tych śmiesznych filmików, a na co dzień czytają fakty i wyborcze oraz oglądają polską pożal się latający potworze spaghetti telewizję informacyjną. W ten sposób też przekazuje swoim marnym widzom jakąś tam informację, którą uznał za stosowną. Co w tym złego?
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2013-08-22, 19:40
@avic
tak, tak sztuka polega na tym i na tamtym, jasne, ale nie o to tu chodzi.

moge się mylić, bo to mało prawdopodobne co teraz napisze, ale coś mi się zdaje, że oni to tylko szukali zaczepki, no i na ich szczęście ją znaleźli. prawda taka, że gdyby któryś z nas taki psikusik zapodał to o ile to faktycznie nie była laska jednego z kiboli to pewnie jescze by nas po pleckach poklepali i pośmiali się razem z nami. A tak?
"Ty kurwa, widziałeś co ten meksykaniec odjebał?
nooo, już mnie od początku wkurwiał z bara mnie pociągnął przy kiblu, kurwa walimy fiuta"

dam se fiuta uciąć, że coś w ten deseń było.

i na koniec: no kurwa nie wiem czemu ale coś sporo kibiców to zwyczajni kibole i margines społeczny. Nie wiem czemu tak jest, ale takie są fakty więc skończ (sorry ze tak bezpośrednio do ciebie,tak jakos sie nawinąłeś) te filozoficzne dywagacje "czy to czyni mnie kibolem czy jescze nie" i uświadom sobie pare spraw, bo najzwyczajniej swoją postawą popełniasz swego rodzaju ideologiczne faux pas.

ps. sporo =/= wszyscy, od chuja to równi gościei normalne typy.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-08-22, 20:22
Mam jedno pytanie do wielki patriotow, niemcow ze slaska:

Skoro jestescie tacy do przodu i wogole pro polscy to dlaczego zachowywaliscie sie jak bydlo? Jak te wszystkie matki maja wytlumaczyc dzieciom dlaczego panowie detonuja smietniki, odpalaja race i caly czas rzucaja kurwami i chujami? Przeciez taki dzieciaczek wszystko lapie w mig i pewnie nie jeden Dzieciak spytal rodzicow co to znaczy kurwa. Takze skonczcie z robieniem z siebie wielkich obroncow uciesnionych i bezbronnych polskich kobiet.

Po drugie: w Gdyni nigdy nie bylo problemow z obcokrajowcami, mamy czarnych studentow etc i zawsze bylo ok. Az tu nagle znowu (vide1939) wjechali niemcy i zaczeli chlew robic. Dbajcie sobie o czystosc rasy w katowicach, nad morze juz nie przyjezdzajcie.
Zgłoś
Avatar
vassili 2013-08-22, 23:02
@Atreyu... Kibice Ruchu (Ci co tam pojechali), to nie są Polscy patrioci. Kiedy głąby wreszcie to zrozumiecie. Nie całe środowisko piłkarskie jest proPolskie...
Zgłoś
Avatar
avic 2013-08-22, 23:18
@Annaroth - ja jestem daleki od bronienia kiboli. Ja nawet piłki nożnej nie oglądam, ale nie było mnie tam, Ciebie też tam nie było, nie było Gówna Wybiórczego i tefałenu, dlatego nikt nie ma prawa mówić, czy to było poklepywanie i psikus czy zwyczajnie należało dać komuś w gębę za przekroczenie granicy dobrego smaku. (to o czym pisałem wyżej)

I mylisz się całkowicie pisząc:
Annaroth napisał/a:

@avic
i na koniec: no kurwa nie wiem czemu ale coś sporo kibiców to zwyczajni kibole i margines społeczny. Nie wiem czemu tak jest, ale takie są fakty więc skończ (sorry ze tak bezpośrednio do ciebie,tak jakos sie nawinąłeś) te filozoficzne dywagacje "czy to czyni mnie kibolem czy jescze nie" i uświadom sobie pare spraw, bo najzwyczajniej swoją postawą popełniasz swego rodzaju ideologiczne faux pas.


Ja bym właśnie od tego zaczął. Kibol=/=kibic. Jak ktoś jedzie na mecz prać się po mordach, albo okradać sklepy w Bytomiu i ma szalik to nie jest kibicem. Jest przestępcą, który chodzi na mecze, a to zasadnicza różnica. Nie podoba mi się określenie kibol, bo kibol to przestępca a kibic to kibic a przez pomieszanie pojęć obecnie każdy kto chodzi na mecze jest kojarzony z przestępczością.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-08-22, 23:37
vassili napisał/a:

@Atreyu... Kibice Ruchu (Ci co tam pojechali), to nie są Polscy patrioci. Kiedy głąby wreszcie to zrozumiecie. Nie całe środowisko piłkarskie jest proPolskie...



Ach... Ślunzucy. No dobrze, ale mają równie nacjonalistyczne poglądy dotyczące "ciapatych" co i "kibice" z innych miast.

Mogli być to równie dobrze kibice Lecha, Wisły, Legii - działoby się to samo, no chyba że Śląsk ma jakąś szczególną kosę z Meksykiem o której nie wiem?
Zgłoś
Avatar
Annaroth 2013-08-23, 18:47
@avic
wiem, że pewności nie mam, ale troche życie znam, trochę też w takim towarzystwie się obracałem i po prostu jestem w stanie sobie z grubsza przebieg, okoliczności i motywy takiej sytuacji wyobrazić.
Dlatego takie skrajne postawy prokibolskie jednocześnie mnie śmieszą i irytują.
Zgłoś