18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Rzucali małe kotki pod koła
BongMan • 2013-06-10, 18:50
Cytat:

Dwóch młodych, pijanych mężczyzn rzucało małymi kotami pod koła przejeżdżających samochodów.

Działo się to w piątek po godz. 16 na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie na wysokości Lubelskiego Klubu Jeździeckiego. Zareagował jeden ze świadków, który wypłoszył oprawców, a dwa kociaki, które były jeszcze w reklamówce zabrał do gabinetu weterynaryjnego "Łapolubni”. Stąd trafiły do fundacji "Felis”.

– Na cześć pani weterynarz, Agnieszki Grocheckiej-Kaczor, która się nimi zajęła nazwałam je Groszek i Kaczorek – mówi Katarzyna Drelich, prezes fundacji "Felis”. – Kocurki ma ją po 6 tygodni, są śliczne, zadbane i czekają na dobrych właścicieli.

Katarzyna Drelich zgłosi w poniedziałek sprawę na policję. Jest przekonana, że oprawców uda się odnaleźć i zostaną ukarani.

– Rodzeństwo Kaczorka i Groszka zginęło pod kołami aut rozjechane przez samochody. To wyjątkowe bestialstwo, nie można tego tak zostawić – mówi.

Jest szansa, że sprawcy nie pozostaną bezkarni. Po tym, jak Katarzyna Drelich opisała sprawę na Facebooku odezwali się bowiem świadkowie zdarzenia. – Ci mężczyźni jechali autobusem linii 40, wsiedli na ulicy Narutowicza. Byli pijani, zaczepiali pasażerów i oferowali im koty z reklamówki. Proszę, aby zgłaszali się kolejni świadkowie. Dzięki temu można będzie odnaleźć sprawców – uważa Drelich.

Teraz Groszek i Kaczorek dochodzą do siebie w klinice przy ul. Janowskiej. – Dr Izabella Słowikowska przyjęła maluszki do hoteliku dla zwierząt i tutaj czekają na nowy, spokojny dom – mówi Drelich. – Przygotowana jest już umowa adopcyjna. Kociaki muszą trafić w najlepsze ręce.

Kontakt dla osób, które chcą adoptować kociaki: Klinika weterynaryjna w Lublinie, ul. Janowska 5c, tel. 81 527 99 90.


dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130609/LUBLIN/130609539

Co byście zrobili z takimi skurwysynami? Bo mnie to słów brakuje...
Zgłoś
Avatar
beret93 2013-06-11, 15:41 3
Niestety żyjemy w takim świecie gdzie bardziej ludzkie są zwierzęta ...
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-06-13, 14:58 3
W takich momentach przypomina mi się serial Odwróceni i jedna z kwestii a propos kary dla ruskiego pułkownika "Połozyli go na metalowym ruszcie i zaczęli wsuwać do pieca. Najpierw spalili mu stopy, później nogi. Następnie całego go spalili."
Przydałoby się takie coś dla tych idiotów. I nawet materiał na hard-a by był.
Zgłoś
Avatar
marianko040491 2013-06-13, 15:09 1
No całkiem nieźle prawie moja szkoła, trzeba się sierściuchów pozbywać bo tylko wku**iają jak się pałętają pod nogami...
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-13, 15:10 1
Oj tam... Małe były, to pewnie nawet nie czuły, że coś je rozjechało...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-06-13, 15:18
Ale jakby to były małe pieski to od razu ból dupy oburzonych obrońców praw zwierząt. Banda hipokrytów.
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2013-06-13, 15:21
ale co niektórych boli dupsko =D gdzie mój popcorn... =D
Zgłoś
Avatar
Slaw 2013-06-13, 15:22 3
Jak można kota nazwać Kaczorek?
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-06-13, 18:03
Oho, gimbaza wyczuła źródło piwek i wsiadła na koty.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-06-13, 19:11 2
Mam nadzieję, że ktoś zrobi tym zjebom to samo. Wepchnąć chujów pod pędzące auta i cześć. Zero litości dla śmieci. To samo należy się tym wszystkim, którzy ich popierają i którzy w ogóle popierają krzywdzenie zwierząt. Jak tak patrzę na komenty, to większość ludzi tutaj potrzebuje leczenia psychiatrycznego. Przymusowego.
Zgłoś
Avatar
veno 2013-06-13, 23:07 1
Skurwysny pierdolone jak bym zobaczył takich skurwieli to bym sam ich pod te samochody wykurwił, niech sobie ludzi kurwa wrzucają pod samochody dzieci chuj z nimi, ale nie zwierzątka, jestem czuły na tym punkcie ... gimbaza może sobie pisać, że gówno bym zrobił ale w rzeczywistości było by inaczej ... oko za oko
Zgłoś