18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Rzucali małe kotki pod koła
BongMan • 2013-06-10, 18:50
Cytat:

Dwóch młodych, pijanych mężczyzn rzucało małymi kotami pod koła przejeżdżających samochodów.

Działo się to w piątek po godz. 16 na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie na wysokości Lubelskiego Klubu Jeździeckiego. Zareagował jeden ze świadków, który wypłoszył oprawców, a dwa kociaki, które były jeszcze w reklamówce zabrał do gabinetu weterynaryjnego "Łapolubni”. Stąd trafiły do fundacji "Felis”.

– Na cześć pani weterynarz, Agnieszki Grocheckiej-Kaczor, która się nimi zajęła nazwałam je Groszek i Kaczorek – mówi Katarzyna Drelich, prezes fundacji "Felis”. – Kocurki ma ją po 6 tygodni, są śliczne, zadbane i czekają na dobrych właścicieli.

Katarzyna Drelich zgłosi w poniedziałek sprawę na policję. Jest przekonana, że oprawców uda się odnaleźć i zostaną ukarani.

– Rodzeństwo Kaczorka i Groszka zginęło pod kołami aut rozjechane przez samochody. To wyjątkowe bestialstwo, nie można tego tak zostawić – mówi.

Jest szansa, że sprawcy nie pozostaną bezkarni. Po tym, jak Katarzyna Drelich opisała sprawę na Facebooku odezwali się bowiem świadkowie zdarzenia. – Ci mężczyźni jechali autobusem linii 40, wsiedli na ulicy Narutowicza. Byli pijani, zaczepiali pasażerów i oferowali im koty z reklamówki. Proszę, aby zgłaszali się kolejni świadkowie. Dzięki temu można będzie odnaleźć sprawców – uważa Drelich.

Teraz Groszek i Kaczorek dochodzą do siebie w klinice przy ul. Janowskiej. – Dr Izabella Słowikowska przyjęła maluszki do hoteliku dla zwierząt i tutaj czekają na nowy, spokojny dom – mówi Drelich. – Przygotowana jest już umowa adopcyjna. Kociaki muszą trafić w najlepsze ręce.

Kontakt dla osób, które chcą adoptować kociaki: Klinika weterynaryjna w Lublinie, ul. Janowska 5c, tel. 81 527 99 90.


dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130609/LUBLIN/130609539

Co byście zrobili z takimi skurwysynami? Bo mnie to słów brakuje...
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-06-10, 18:55 42
Dziwne pytanie. Co zrobilibyśmy z takimi skurwysynami? To samo! Ja też cholernie nie lubię kotów, szczególnie tych małych i milusich...
Zgłoś
Avatar
naplecik 2013-06-10, 18:56 2
Zapytał się czemu nie nagrali filmiku na sadola... widać chłopaki w klimacie, na pewno odwiedzają tą stronkę
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-06-10, 18:57 3
Ja wolałbym polać czymś łatwopalnym i podpalić, ale wrzucanie skurwysyńskich sierściuchów pod koła też jest niezłym pomysłem. W każdym razie dla prawdziwych sadystów duży zimny browar.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-10, 18:57 20
Widzę, że skurwysynów się ostatnio namnożyło...
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2013-06-10, 18:59 9
up@ A nie chwaliłeś się że Twoja mama spodziewa się dziecka.
Zgłoś
Avatar
bach 2013-06-10, 19:00 1
brak słów, kto to widział wrzucać kotki pod koła jadących aut zamiast humanitarnie utopić
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-06-10, 19:00 14
Nic lepszego oprócz obrażania rodziców nie potrafisz, gnojku?
Zgłoś
Avatar
t................e 2013-06-10, 19:08 4
To samo co tylko w odpowiedniej skali. Jakiś monster truck żeby nie zginęli od jebnięcia tylko od zmiażdżenie. I jeszcze żeby jechał powoli od strony nóg aby śmierć była długa i bolesna. No albo do gazu ale to przecież "złe i nie humanitarne" xD
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-06-10, 19:08 27
Amerykańscy naukowcy twierdzą, że osoby znęcające się nad zwierzętami to z reguły debile, często molestowani przez rodziców, wykorzystywani seksualnie, maltretowani przez rówieśników.

Patrząc na komenty wyżej, jestem zdumiony ilu takich biedaków potrzebujących lekarza zagląda na sadola.

@Smutas, @naplecik, @Loaloa, @bach - wrzućcie na harda filmiki jak obciągacie swoim tatusiom (i mamusiom), albo jak znęcają się nad wami wasi koledzy. Chętnie się pośmiejemy.
Zgłoś
Avatar
bach 2013-06-10, 19:22 7
@Tabernak

Amerykańscy naukowcy udowodnili, że czas gotowania szparagów ma wpływ na długość palców u nóg
Zgłoś
Avatar
Płyta_Gnojowa 2013-06-10, 19:33
Powinno się zajebać wszystkie koty!

Ahhh gimbaza mnie zniszczy...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-06-10, 19:34 2
Cytat:

Widzę, że skurwysynów się ostatnio namnożyło...


bo krew ich zalewa, że nie mogą napisać nic złego o ciapakach
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-06-11, 0:20 1
Rzucić ich pod koła, tak żeby nie zabić. Powtórzyć kilka razy, żeby zapamiętali. Później odstrzelić.
Zgłoś
Avatar
quaresma 2013-06-11, 11:01
dwóch pozostałych przy życiu skurwysynów też bym rzucił pod koło przejeżdżającego samochodu, po co zbytnio kombinować? w sumie niedaleko jest Bystrzyca a że skurwiele były w reklamówce.... sam ułóż ten scenariusz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie