18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Cudak 2023-09-29, 17:32 24
Lewactwo i tak będzie twierdzić, że płeć nie zna różnic, jest umowna, nietrwała i ulotna.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-29, 17:57 1
w końcu kurwa równouprawnienie
Zgłoś
Avatar
oligoxystreone 2023-09-29, 18:18 40
Jeszcze ta piąteczka na końcu,miodzio.
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-09-29, 19:00 1
Mam nadzieję że chłopaki strzelili sobie po lodzie na końcu na złość tym kurwiszonom z dziurami pomiędzy girami...
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-29, 20:04 7
Folur napisał/a:

Mam nadzieję że chłopaki strzelili sobie po lodzie



Czujesz jakiś przymus publikowania swoich gejowskich fantazji seksualnych?
Oficjalnie się ujawniasz?
Zgłoś
Avatar
Machol 2023-09-29, 20:22
SkoPio1 napisał/a:

Czujesz jakiś przymus publikowania swoich gejowskich fantazji seksualnych?
Oficjalnie się ujawniasz?



To bardziej nienawiść do cipek jak uwielbienie chujów, lodzik to tak z braku laku, skoro dziury między nogami u kurwiszonów mu obrzydły...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-09-29, 20:22
Cudak napisał/a:

Lewactwo i tak będzie twierdzić, że płeć nie zna różnic, jest umowna, nietrwała i ulotna.



Nie znam się na lewackich wypierdzinach. Myślę, że jakby ta dziewczynka ze zdjęcia poniżej rzuciła piłką w tego pacjenta, to by polłknął tę piłeczkę bez otwierania ust.

Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2023-09-29, 20:28 8
Juzwa napisał/a:

Nie znam się na lewackich wypierdzinach. Myślę, że jakby ta dziewczynka ze zdjęcia poniżej rzuciła piłką w tego pacjenta, to by polłknął tę piłeczkę bez otwierania ust.



Dużo mięśni ≠ siła rzutu. Do tego potrzebna jest technika i plastyka mieśnia, a ten Twój brojler jakby się zamachnął to połowa ludzi zdążyłaby już zrobić unik
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2023-09-29, 21:19 1
Juzwa napisał/a:

Nie znam się na lewackich wyp***zinach. Myślę, że jakby ta dziewczynka ze zdjęcia poniżej rzuciła piłką w tego pacjenta, to by polłknął tę piłeczkę bez otwierania ust.



Pomimo tego ze na sterydach kobiety takie kobiety maja tyle siły do wyciskania ciężarów co 16 chłopak z 3 stażem na siłowni

Pomimo tego ze na sterydach takie kobiety maja tyle siły do wyciskania ciężarów co 16 chłopak z 3 miesięcznym stażem na siłowni
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-09-29, 23:35 1
Juzwa napisał/a:

Nie znam się na lewackich wypierdzinach. Myślę, że jakby ta dziewczynka ze zdjęcia poniżej rzuciła piłką w tego pacjenta, to by polłknął tę piłeczkę bez otwierania ust.



Masz rację, Nie znasz się.
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2023-09-30, 11:16 1
Juzwa napisał/a:

Nie znam się na lewackich wypierdzinach. Myślę, że jakby ta dziewczynka ze zdjęcia poniżej rzuciła piłką w tego pacjenta, to by polłknął tę piłeczkę bez otwierania ust.



Kobiety oprócz mniejszej siły mają też dużo gorsza koordynację
Zgłoś