18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Rzygający angol
Nejm • 2013-05-03, 22:18
Kumpel postanawia uwiecznić niezwykły stan upojenia swojego kolegi za pomocą telefonu , a o to co z tego(niego) wyszło

Zgłoś
Avatar
C................s 2013-05-04, 1:10 1
Nejm napisał/a:


To nasza naturalna reakcja, jak śmiech na żart, erekcja na cycki.



nie wszyscy maja problem z przedwczesnym wytryskiem takze mow za siebie...
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-05-04, 1:12
Kiedyś jakiś najebus imprezowicz, zajebał takiego bełta w autobusie nocnym... żeby było weselej, chwile wcześniej jadł coś bardzo czosnkowego...
Zgłoś
Avatar
Lyner 2013-05-04, 1:49 7
@Cerotis

Ty chłopie wiesz co to jest erekcja?
Zgłoś
Avatar
bart3q 2013-05-04, 2:39
@Cerotis

Chyba Ci się z ejakulacją pomyliło. Fakt, to takie długie i trudne słowa...
Zgłoś
Avatar
elvese1 2013-05-04, 8:57 1
i co frajerze, jesteś dumny, ze wrzucasz to do netu?
Zgłoś
Avatar
momkai 2013-05-04, 9:29
Plewin94 napisał/a:

Przepraszam kolego, ale jeżeli mój kumpel leży ledwo żywy to go nie nagrywam i nie patrzę jak rzyga sam na siebie tylko go ogarniam, taka normalna przyjacielska reakcja. Śmieje się wtedy gdy najebany nie może się wysłowić albo wywala co dwa metry po czym i tak go zbieram i pomagam mu iść.
Widocznie obracamy się w troszeczkę innym towarzystwie, w moim nikt nikogo nie nagrywa, oczerniająć w tym momencie i nie wrzuca do netu. ELO



Ojojoj aleś się oburzył, nie bądź taki robin hood. Ogarniać tzn co byś z nim zrobił ? Położył do łóżka i zamknął w pokoju, żeby się utopił we własnych wymiocinach ? Jemu nic już nie pomoże a jak się obrzyga to chociaż jakaś cześć tego co wypił się z niego ulotni. Jedynym rozsądnym zachowaniem byłoby mieć go na oku przez cały czas a przy okazji, jak za 3 dni dojdzie do siebie, to pokazać mu film jak się obrzygał po pas i wjebać film do internetów.
Zgłoś
Avatar
bedekey 2013-05-04, 10:41 4
@up

Tobie też już nic nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-05-04, 16:51
bart3q napisał/a:

@Cerotis

Chyba Ci się z ejakulacją pomyliło. Fakt, to takie długie i trudne słowa...



Lyner napisał/a:

@Cerotis

Ty chłopie wiesz co to jest erekcja?



No i mamy pierwszych kandydatow na wiecznego prawiczka

Kobiety Wam brak stad te problemy.

A tak btw. poszerzcie tok rozumowania, podpowiedz - sarkazm.
Chcialbym widziec jak interpretujecie cytaty z lektur w gimnazjum
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-05-04, 18:26
No kurwa ! można się spić na imprezie i można też się totalnie zeszmacić czego przykładem jest typek na filmie. Kurwa kiedyś też się tak piło, aż do zgona i jeszcze kieliszek dłużej ale ja na szczęście nie mam popierdolonych kolegów którzy wyciągają komóreczki przy takich akcjach. Koniec końców chyba już wyrosłem ze spijania się jak świnia tak samo jak moi koledzy, zostaje więc tylko oglądanie ochlańców w necie.
Ale jeszcze jedno - Najbardziej nie mogę zaczaić ludzi którzy wiedzą że nie mają głowy do picia a pierwsi rwą się do wódy jakby od niej miały im wyrosnąć chuje do kolan. Potem zalegną gdzieś w kącie i najlepszym wypadku obrzygają tylko siebie.
Inna kategoria to ludzie nie asertywni, zapraszani na libację dla zbity ( wydaje się mnie że typek z filmu właśnie taki jest ) wiedzą że mają słaby łeb, starają się ale mają lekko pierdolniętych kolegów którzy wiedzą że będzie beka więc spijają takiego ,,bo co z kolegą się nie napijesz ?! nie bądź cipa, pij z kolegami,, czego efekt często widać .

Po czym poznać kolegę - nie zamieszcza w sieci kompromitujących materiałów.
Amen
Zgłoś
Avatar
zippo 2013-05-04, 22:03
jebac was wszystkich frajerow co zamiast wodki na melanz biora kamere albo aparat :o

@momkai

na rzyganie nic nie pomoze, ale niech chociaz kurwa nie wali na siebie, a takie pizdeczki jak ty co ida na melanz porobic fotki, zeby dalej siedziec na tym pierdolonym fejsbuku i pokazywac wszystkim jakie to macie bogate zycie towarzyskie tego nie rozumieja, ze to kurwa frajernia i zenua. ile ty masz lat ze cie to bawi do chuja? zrobic z ziomka szmate, to juz chyba normalka w niektorych kregach
Zgłoś