18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Takeda 2012-03-09, 12:47
No i znowu niepotrzebnie prowokujecie trolli wrzucaniem wrestlingu na sadola. A tak btw to klip jest stary jak świat ^^
Zgłoś
Avatar
Brokol 2012-03-09, 13:54 1
@Zar3011
W pełni się z tobą zgadzam stary i mogę jeszcze powiedzieć, że co do zdolności aktorskich wrestlerów, powinno się im oskary dawać kurwa !
Bo to nie jest głupi serial z maciusiem kręcony gdzieś w stodole, w którym co chwile są powtarzane sceny, bo ktoś zapomniał tekstu, albo maciek znów "odpala malucha" między słowami...
Tam są gale LIVE i goście naprawdę dają radę gadać przez 30min bez zająknięcia !!
Zgłoś
Avatar
jóźek_róra 2012-03-09, 14:12
Dobra dobra, Narzekacie na wrestlingowców że udawane walki, że to, że tamto, tylko jak byś wyłapał bułe od takiego, to Januszu Chrystusie witaj.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-03-09, 14:39
Zgłoś
Avatar
xaqq 2012-03-09, 15:57
byłem na wwe smackdown w ergo arenie i walki nie są z góry ustalane tylko wygrywa ten, za którym jest publiczność. Śmiesznie było jak cholera
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-03-09, 16:11
Sethemar napisał/a:

Błahahaha
a myślałem że się TripleH na cycki napala
WWE jest poryte
btw. w kwietniu jest Wrestlmania w ERGO Arenie


Wrestlemania jest 1 kwietnia w Miami, mózgu.
Zgłoś
Avatar
sadlosatana 2012-03-09, 18:33 1
wygląda jak Eddard Stark
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-03-10, 0:14
@xaqq

co kurwa? pierdolnięty jesteś? według Ciebie heele nigdy nie wygrywają? jak kurwa o czymś nie wiesz to ucisz morde, błagam.
Zgłoś
Avatar
idymy 2012-03-10, 4:02
Pewnie ją pierdolnął potem
Zgłoś
Avatar
RHminus 2012-03-10, 5:22
Dobra, mam gdzieś że Wrestling jest reżyserowany, byłby zajebistym przedstawieniem gdyby troszkę bardziej się wysilono, owszem z rozmachem i to cholernym, ale ma bawić największego rednecka, tak? Więc i na takim poziomie też jest)by ten chłopek miał od tego wypieki na twarzy)
.
Jak byłem mały to nawet lubiłem czemu nie! ale na dłuższą metę to raczej lipna rozrywka.
[tak, jest to popularne, ale w usa część po prostu jebie z tego bardziej niż się jara, nie dlatego że jest udawane (to też jest chujnia, wszyscy wiedzą ze udawane, tak prawda, więc takie argumenty są do dupy, nikt niczego nie odkrywa) a dlatego, że czasami jest cholernie wieśniackie i obciachowe].

To troszkę jak z disco polo (wszyscy niby kręcą wała z tego, że obciach itp, ale w cholerę ludzi tego słucha, bawi się przy tym, ich prawo)

I tak na koniec, nie krytykuję tych, którym się to podoba, mam swoją subiektywną opinię i tyle.... oglądasz? twoja sprawa, ja nie oglądam i o tym nie pogadamy, chyba że ktoś chce usłyszeć to, co napisałem powyżej.
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-10, 12:17
Miki6830 napisał/a:


Wrestlemania jest 1 kwietnia w Miami, mózgu.


A 12 w 3city. ergoarena.pl/kalendarium/wwe-the-raw-wrestlemania-revenge-tour-2012-04...http://ergoarena.pl/kalendarium/wwe-the-raw-wrestlemania-revenge-tour-2012-04-12-2000.html
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-03-10, 15:29
Pilot_Tupolewa napisał/a:


A 12 w 3city. ergoarena.pl/kalendarium/wwe-the-raw-wrestlemania-revenge-tour-2012-04...http://ergoarena.pl/kalendarium/wwe-the-raw-wrestlemania-revenge-tour-2012-04-12-2000.html



WrestleMania Revenge Tour, czyli live event......
Zgłoś