18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sethemar 2012-03-09, 1:16
Błahahaha
a myślałem że się TripleH na cycki napala
WWE jest poryte
btw. w kwietniu jest Wrestlmania w ERGO Arenie
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2012-03-09, 1:25 5
@Sethemar
I co? Wybierasz się?
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-03-09, 7:31 1
Sethemar napisał/a:

Wrestlmania w ERGO Arenie


chyba literki Ci się pomieszały, może powinno być AGRO Arenie
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2012-03-09, 7:42
google.com/search?hl=en&rlz=1G1GGLQ_PLPL285&q=Eve+Torres&u...

Zdjęcia dupy, cycków niestety brak
Zgłoś
Avatar
wasek 2012-03-09, 10:42 1
Sethemar napisał/a:

a myślałem że się TripleH na cycki napala


Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-03-09, 10:49
co to za buce ?
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-03-09, 10:52
Co to casting na następcę Ryśka z Klanu?
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-03-09, 11:01 16
Nie dość że walki są udawane to jeszcze wywiady reżyserowane. Nie mogę pojąć co za imbecyle to oglądają...
Zgłoś
Avatar
Zar3011 2012-03-09, 11:23 34
@thewhitestar Filmy czy seriale tez sa ustawiane i rezyserowane a jakos ludzie je ogladaja. To czemu nagle uwazasz, ze trzeba byc imbecylem zeby lubic serial w ktorym zamiast dennych scenek niby z zycia wzietych kolesie napierdalaja sie na ringu? Ja to sie bardziej zastanawiam jakim imbecylem trzeba byc zeby nie moc zrozumiec przez tyle lat, ze wrestling to widowisko sportowe, a nie jakas olimpiada z medalami i rywalizacja. Kazdy kto to oglada wie, ze wszystko idzie wedlug scenariusza a fabula jest z gory narzucona. Tylko takie sierotki co nigdy nawet jednej gali nie obejrzaly mysla ze zablysna piszac zdania jak te twoje.
Zgłoś
Avatar
dyziom 2012-03-09, 11:28
pedał jakiś czy co?
Zgłoś
Avatar
dju_s 2012-03-09, 11:49
@tfojastara

Podałeś link do galerii google???
Muszę się upewnić.

Nie łatwiej było napisać Eve Torres?

btw. ten typ to pedał
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-03-09, 11:51 1
banda debili to gorsze niż klan....... nie wiem miale 13 lat to ogladalem ale to bylo bardzo dawno temu..potem zobaczylem prawdziwe walki k1 pride i olalem lalusiów z silowni...jak ktos nie wyrasta to problem ma dosc powazny
Zgłoś
Avatar
Kiluch 2012-03-09, 12:34
Zapierdala czyms z daleka kolo dokladnie wiedzial co zrobic zeby jej popierdolic w glowce. Ona miala juz obraz jakie to ma piekne wspaniele kraglosci widziala w mysli jak lapie ja za piersi a tu nagle bec ale zajbiste perly. Takie okragle muaa. I dotego ostra oznak zainteresowania pierdolniecie wlosami z jej strony. A potem sie dziwic ze nasz kochane kobitki maja kompleksy jak wszedzie widza modelki zajebiste urbania i cycki na wiszchu. Huj jebie tu z daleka stereotypem modelki i miesniaka. Wyobraz sobie przez nasze jebane spoleczenstwo i normy boja sie tego czego naprawde kochaja sexu... Nie mysl o tym. Uswiadom sobie czesem wiecej niz my tego pragna, uczucia ktore przeplni je bezgranicznie. Czy portafisz wyobrazic sobie pelna game uczuci od a do z ciekawosc, zainteresowanie adrenealine, ekscytacjie, euforie, podniecenie one dzialaja lepiej niz narkotyk. Po huja sie tak pieknia no na huj zeby pokazac sie kolezanka jakie to sobie zajbiste ubranka kupily czy po to zeby poznac wartosciowego faceta. Ktory zyje przygoda chwila i zabawa. I nie myslcie ze musicie miec zajbiste bmw chate czy markowe ubrania. Czy to wazne? Ale ok lepiej siedziec godzinami przed kompem i ogladac porazki, glupoty. A na huj ja sie tak produkuje. Przynajmniej wiecej wspalnialych kobiet dla mnie. Dzikuje dowidzenia dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2012-03-09, 12:43 3
@up, dopiero 12:30 a Ty już najebany?...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie